Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie w BOK-u. Powołałem się na to pismo w zwiazku ze zmianą oferty programowej. Pracowniczka stwierdziła, że owszem mogę rozwiazać umowę, ale tylko na TV. infolinia z kolei mówi, ze mam prawo zerwania na wszystkie trzy usługi. Jak to ostatecznie jest? Kto ma racje? Można rozwiązać umowę z całej paczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do psiadaczy dekodera z nagrywarką, nowe oprogramowanie pozwala nagrywać dwa programy jednocześnie i oglądać trzeci. W moim przypadku nagrywając dwa programy trzeci program jest wogóle nie dostępny lub jest kilka bardzo przypadkowych a reszta na liście kanałów jest podświetlona na czerwono a co za tym idzie nie dostępna. Czy macie podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do psiadaczy dekodera z nagrywarką, nowe oprogramowanie pozwala nagrywać dwa programy jednocześnie i oglądać trzeci. W moim przypadku nagrywając dwa programy trzeci program jest wogóle nie dostępny lub jest kilka bardzo przypadkowych a reszta na liście kanałów jest podświetlona na czerwono a co za tym idzie nie dostępna. Czy macie podobnie?

 

Wszyscy tak mamy. W instrukcji pisze, że podczas nagrywania 2 programów jednocześnie trzeci program można oglądać ale tylko z listy kanałów nie podświetlonych na czerwono.

 

Od kiedy można zerwać z vectrą umowę?

 

Od momentu kiedy dostaniesz list od Vectry ze zmianami w ofercie. Oni to przysyłali razem z rachunkami lipcowymi. Czyli od tego momentu można zerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tester19 Dzięki za odp. :)

BOK w Kielcach niesamowicie utrudnia wypowiedzenie umowy broniąc się prymitywnymi i mało znaczącymi wymówkami. Jaki człowiek taki argument. No cóż mam nadzieje, ze po raz ostatni zawitałem na ul. Wesołą. Nie polecam. Obsługa skandaliczna i arogancka. Na całe szczęście jest jeszcze uczciwa infolinia. Na koniec pan i pani z infolinii zaplusowali u mnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po czterech,'ciężkich i trudnych' - (bo każdy tam mówi co innego) rozmowach z infolinią i napiszę tu parę uwag ode mnie:

Z tego co ustaliłem,to w przypadku braku akceptacji zmian programowych w TV i rezygnacji abonenta,następuje rozwiązanie CAŁEJ umowy,czyli abonent rozwiązuje umowę na wszystkie usługi.

Druga ważna uwaga jest taka że od otrzymania pisemka (informującego o zmianie programowej) wraz z rachunkiem,abonent ma czas,na rozwiązanie umowy do 15 września 2011,czyli do dwóch tygodni przed wprowadzaniem zmian programowych.

A trzecia uwaga jest taka że abonent po rozwiązaniu umowy może praktycznie od razu podpisać nową umowę.

To na razie tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po czterech,'ciężkich i trudnych' - (bo każdy tam mówi co innego) rozmowach z infolinią i napiszę tu parę uwag ode mnie:

Z tego co ustaliłem,to w przypadku braku akceptacji zmian programowych w TV i rezygnacji abonenta,następuje rozwiązanie CAŁEJ umowy,czyli abonent rozwiązuje umowę na wszystkie usługi

@combigan utwierdziłeś moje przekonania :) Ja też walczę o rozwiązanie umowy z Vectrą. w lokalnych biurze chcieli mi zrobic wodę z mózgu :evil: jestem po czterech telefonach na infolinii i wszyscy pracownicy po konsultacjach ze swoimi przełożonymi powiedzieli jasno i klarownie, ze można wypowiedzieć CAŁĄ UMOWĘ na wszystkie usługi w tym także pakiety premium bez kosztów finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tester19 Dzięki za odp. :)

BOK w Kielcach niesamowicie utrudnia wypowiedzenie umowy broniąc się prymitywnymi i mało znaczącymi wymówkami. Jaki człowiek taki argument. No cóż mam nadzieje, ze po raz ostatni zawitałem na ul. Wesołą. Nie polecam. Obsługa skandaliczna i arogancka. Na całe szczęście jest jeszcze uczciwa infolinia. Na koniec pan i pani z infolinii zaplusowali u mnie :]

 

Wiem coś o tym bo też jestem z Kielc i mam z nimi do czynienia :lol: Na początku też trudno było z tymi ludzmi coś załatwić dlatego od dłużsczego czasu pierwsze co jak mam tam iść to dzwonie na infolinie (na wstępie w BOK Kielce oświadczam że było dzwonione) a drugie ide ze swoimi materiałami (wydruk promocji, dostępczość usług itp.) do nich i rzucam im przed oczy bo Oni nic nie wiedzą, nie ma, nie można lub dziwne to jest dla nich i nie da się przykro nam :lol: I taki przygotowany przyznam, że pomaga bo idzie dzięki temu coś załawtić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma dźwięku komentarzy podczas meczu,to wina C+,jestem abonentem Multimedii.Wczoraj leciał jednocześnie na Polsacie Sport mecz o 18 to na C+ głosu nie było a na PS był.

W wątku dotyczącym Canal+ Sport wszyscy podają, że mają dźwięk, więc wina raczej jest po stronie Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym bo też jestem z Kielc i mam z nimi do czynienia

hehe No ja akurat postapiłem na odwrót, ale szanowna "oszustka" aby zachować twarz dalej trwała w swoim przekonaniu i że ona ma rację. Za takie postepowanie to powinna od razu z roboty wypier.... :x niech to będzie wskazówka dla następnych tutaj czytajacych jak z tymi oszustami należy postępować :) Na całe szczęscie jest jeszcze konkurencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaam wszystkich.

Jestem abonentem vectry od 6 lat. Niestety oferta sportowa tej sieci jest na coraz gorszym poziomie. W związku z możliwością zerwania umowy mocno się nad tym zastanawiam ale może spróbuje jeszcze z vectrą ponegocjować.

Intersuje mnie pakiet canal+ (polska liga a przede wszystkim Legia której raczej Polsat nie będzie pokazywał). W jakiej cenie można go dostać? Czy komuś udało się wynegocjować powiedzmy 20 zł?? Mi zawsze oferują po 39 lub raz czy dwa 29.

Aktualnie mam platyne + 8Mbit/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, co ten Canal+ wyprawia. Wczoraj nie było słychać komentarzy meczów ekstraklasy na kanale Canal+ Sport HD i dzisiaj to samo. Czy oni się nie zorientowali jeszcze? Mieli cały dzień żeby to naprawić! Tego się wogóle nie da oglądać. Na kanale Canal+ Sport komentarz jest co prawda, ale na SD już nie mogę patrzeć.

Kurczę, cztery mecze skaszanione! Czy nikt nie może ich powiadomić, że coś jest nie tak z fonią? Bo jutro będzie znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam wybrać sie wkoncu do vectry i odświeżyć trochę swój sprzęt, mianowicie wymienić swój dekoder sd (tak, mam go jeszcze ;)). Obecnie mam pakiet złoty + internet 8mb/s. Chce wziać dekoder pvr 320 gb + pakiet canal+ i oczywiście ten sam internet. Chciałbym dowiedzieć się ile to wszystko mnie wyniesie oraz czy jest sens zmiany pakietu na platynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz telewizor przystosowany do odbioru kanałów HD to jak najbardziej opłaca się wziąć pakiet Platynowy.Będziesz miał łącznie chyba 10 programów HD. Przy tym pakiecie są też niższe opłaty za dzierżawę dekodera PVR (koniecznie sprawdź ile wynosi, bo poza promocją nie jest to mała kwota). Mówiąc o nagrywarce, to teraz wszystkie modele maja 500GB. Na pewno dostaniesz niedawno wprowadzony typ 5830 CDX Novo.

Ceny są różne w poszczególnych miejscowościach. Czasem w lokalnych BOK można dostać lepsze oferty niż te z głównej strony www vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem u siebie że po aktualizacji softu na NOVO,mam wyraźnie gorszy obraz na kanałach HD.Wygląda to tak,jakby obraz był przekazywany w niższej rozdzielczości,ogólnie widać po obrazie że jest mniej wyraźny,bo nawet loga stacji są mniej wyraźnie i mniej ostre.

Na starym sofcie miałem obraz jak żyleta..ostry,wyrazisty że aż miło było patrzeć a teraz...

Zupełnie tego nie rozumiem,bo telewizor mam FULL HD,kilka miesięcy temu kupiony,a na dekoderze mam ustawioną najwyższą rozdzielczość (1080i)

Czy ktoś z Was ma lub miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...