Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pewien problem z PVR'em. Działał mi dobrze przez pare miesięcy. Ostatnio zauważyłem, że jednak szwankuje. Otóż dzieje się tak, że mam powiedzmy zaplanowane nagranie (albo wciskam REC). Na ekranie w EPG mam zaznaczoną pozycję na czerwono, wszystko jest tak jakby się nagrywało. Problem z tym, że nie świeci się dioda na dekoderze, ani program się faktycznie nie nagrywa. Pomaga wyjęcie z wtyczki, ale po krótkim czasie znowu sytuacja powraca.

 

Czy ktoś miał styczność z takim problemem? Ewentualnie jak można go rozwiązać bez wymiany dekodera (wiadomo, wszystkie nagranie poszłyby w :censored: )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra dalej ma kłopoty z polskimi napisami na tv5 europe ,zamiast polskich idą chyba rumuńskie.CHyba nieuki tam pracują że nie umieją dobrze zaprogramować,tak jak i RMF-FM olali ,zamiast dać radio PIN które na satelicie nie jest kodowane.Wstyd i hańba dla VECTRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos napisów do TV5 MONDE. miałem pytać czy u kogos z Was się wyswietlają?

Vectra dalej ma kłopoty z polskimi napisami na tv5 europe ,zamiast polskich idą chyba rumuńskie.

U mnie o w ogóle się nic nie wyświetla pomimo, ze mam włączoną opcję język napisów 1/1polski DVB czy jakoś tak :) Czytałem, że nadawca ma jeszcze problemy, ale ponoć coś zaczęło się ruszać w tym temacie. Wiadomo na początku są to pojedyncze programy. Ale sprawdzam regularnie i nic. Ma moze ktoś jakiegoś linka do strony, gdzie mozna sprawdzić które programy mają zamiar puszczać z napisami pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem z PVR'em. Działał mi dobrze przez pare miesięcy. Ostatnio zauważyłem, że jednak szwankuje. Otóż dzieje się tak, że mam powiedzmy zaplanowane nagranie (albo wciskam REC). Na ekranie w EPG mam zaznaczoną pozycję na czerwono, wszystko jest tak jakby się nagrywało. Problem z tym, że nie świeci się dioda na dekoderze, ani program się faktycznie nie nagrywa. Pomaga wyjęcie z wtyczki, ale po krótkim czasie znowu sytuacja powraca.

 

Czy ktoś miał styczność z takim problemem? Ewentualnie jak można go rozwiązać bez wymiany dekodera (wiadomo, wszystkie nagranie poszłyby w :censored: )

 

Pozdrawiam

 

Ja również o jakiegoś czasu tak mam, oprócz tego dekoder co jakiś czas sie "zawiesza" - w ogóle nie reaguje, poza tym w oknie EPG na prawo od tego pomniejszonego ekraniku kanału wyświetla mi się ciągle napis 'Discovery HD Showcase Szkoła Przetrwania [...]" bez względu na to co wybiore, a także jak klikam info na wybranym programie z danego kanału to wczytuje i nie może wczytać ...

Reset i wtyczka nie pomaga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksx, wyciągnij wtyczkę z prądu i włącz ponownie.
Ja również o jakiegoś czasu tak mam, oprócz tego dekoder co jakiś czas sie "zawiesza" - w ogóle nie reaguje, poza tym w oknie EPG na prawo od tego pomniejszonego ekraniku kanału wyświetla mi się ciągle napis 'Discovery HD Showcase Szkoła Przetrwania [...]" bez względu na to co wybiore, a także jak klikam info na wybranym programie z danego kanału to wczytuje i nie może wczytać ...Reset i wtyczka nie pomaga ;)

 

Ja również jestem posiadaczem 500GB PVR, a wyjęcie wtyczki z gniazdka tak jak wspominałem w swoim poście nie pomaga. Naczy pomaga, ale po kilku dniach problem powraca.

 

Pytanie do szymonbn, czy próbowałeś może przywrócenia ustawień fabrycznych? Przed oddaniem dekodera na pewno tego wypróbuję. Na razię mi się nie chce, bo poleci cała lista programów i będę musiał ustawiać na nowo :P

 

Niewątpliwie jednak nie wygląda mi to na problem jednostkowy. Mam nadzieję, że Vectra o tym wie i rozwiąże ten problem w nowym oprogramowaniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam PVR'a 500GB i niestety też mi się czasami zawiesza,przy wybraniu INFO,o danym programie na EPG i pomaga tylko wyciągniecie wtyczki zasilania,poza tym EPG nie zawsze działa tak jak powinno,często zdarza się tak że zamiast programu wyświetla puste ramki.Sądzę że jest to wina kiepskiego oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy polskie na TV5 EUROPE sa tylko na ASTRZE, po zgłoszeniu tego problemu na infolini konsultant odpowiedział że tego problemu nikt im nie zgłaszal,kazał isć do BOKU w swoim mieście .W Bielsku -Białej nadal zamiast polskich napisow ida inne.TVK VECTRA za nic ma swoich abonętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi1280 -->> Pewnie myślisz że masz wadliwy dekoder? nie martw się,kiedyś miałem dokładnie to samo,na szczęście,tylko raz.

Nie mam pojęcia,co mogło być przyczyną,choć osobiście wydaje mi się że może powodem tego,było to że na początku,nie sformatowałem dysku,tylko od razu zacząłem nagrywać,ale nie wiem,mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...