Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

To pytanie musisz raczej skierować do TVP. Pamiętaj, że seriale które wymieniasz są produkowane przez samą TVP i za lepszą jakość materiału nie ponoszą dodatkowych kosztów a w przypadku tego hitu sobotniego za wersję 16:9 pewnie trzeba było dopłacić i pewnie dlatego poszło w 4:3. Dodam tylko, że ten sam film był nie tak dawno w Ale Kino! i emisja była w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać serwis internetowy media2.pl zauważył to czego wielu użytkowników tego wątku nie potrafi dostrzec. Pośród liczących się sieci kablowych na naszym rynku sieć Vectra jest najtańszą siecią kablową. Jak znam życie zaraz zacznie się dyskusja, że mają najgorszą ofertę programową na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o tym, że Vectra ma najgorszą ofertę programową trwa już od dawna i nie budzi żadnych wątpliwości. A jeśli podałeś informację z media2.pl, zapomniałeś dodać, że nawet oni zauważyli, że cyt." Warto jednak podkreślić, że obecnie największą wadą oferty Vectry jest brak kanałów tematycznych kanałów Grupy Polsat. ". Poza tym ja nie wierząc w jakikolwiek rozwój Vectry już zamontowałem sobie N-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy programami - jest większy problem, gdyż Vectra wstrzymała do odwołania wydawanie dekoderów PVR. Podobno sprawa dotyczy całej Polski. Data wznowienia dystrybucji jest nieznana. Ostatnia promocja jak widać wyczyściła magazyny. Abonentom proponowane są dekodery HD, a wymiana na PVR - bez dopłaty w terminie późniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie... wrypalem sie w umowe na 3lata z tymi leszczami (czyt. vectra) a bylem zmuszony zmienic miejsce zamieszkania... noi nie da rady przeniesc tego a prosbe o rozwiazanie umowy wyslalem to odeslali mi zeby im zaplacic 3500zl... teraz czekam co miesiac czy moze jakis kanal odejdzie z ich oferty to wtedy bede mogl bez kosztow zerwac umowe (z tego co mi wiadomo tak jest ale jak to nie prawda to wyprowadzcie mnie z błędu...) a wiec czy szykuja sie jakies zmiany na marzec ? Bo tak slabo troszke co miesiac wyrzucac 100zl w bloto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawda, że w przypadku, gdy kanał zostanie wyłączony z oferty z winy operatora, można umowę swobodnie rozwiązać. Czy się coś szykuje w marcu? Trudno powiedzieć. Na razie nic nie wiadomo, ale w ciągu 3 lat na pewno coś wyłączą.

 

Współczuję sytuacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osoba, na którą była podpisana umowa, straciła pracę z winy pracodawcy - wtedy jest możliwość rozwiązania umowy bez konsekwencji. Faktycznie coś takiego kiedyś było, a skoro nadal istnieje, to.. leć do BOK ;)

pod koniec marca kończy mi się umowa, warto negocjować coś na przedłużenie czy wypowiedzieć i na nowo podpisać?? (teraz: umowa 12 misięcy, złoty + canal+ + net 2mb = 120zł)

To zależy co Cię interesuje. Teraz są dobre promocje na paczki, z tym, że na 24 i 36 miesięcy. Jeżeli Cię zainteresują, możesz przy przedłużeniu wynegocjować jakieś zniżki, np. za aktywację. Mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem i właściwie nie wiem co z nim zrobić. Jestem dziewczyną i nie bardzo ogarniam to wszystko :P Posiadam w domu 2 dekodery, 1 SD, drugi HD, pakiet platynowy. Umowę podpisałam z Vectra 25 listopada i teoretycznie oferta VIP powinna mi się już dawno skończyć, praktycznie mam ją do dziś. Oczywiście bardzo się z tego powodu cieszę :))) ale nie w tym rzecz. Po włączeniu tv z dekoderem HD na kanałach gdzie powinny być te programy z oferty VIP wyskakuje okienko z informacją "informacja dostępu warunkowego, brak dostępu, błąd kodu 5...." Na dekoderze SD mam wszystkie kanały, nic się nie zmieniło. Więc takie pytanko, Vectra zorientowała się w czym rzecz i odłączyła je czy to jakiś błąd? Skoro w jednym nie mam tych kanałów to dlaczego w tym drugim mam? Nie bardzo chcę dzwonić do BOK, bo obawiam się że i w tym SD stracę te kanały ;p Bardzo proszę o pomoc :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...