Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

To chyba jest to samo co wtedy gdy zamienisz dekoder SD-> HD, HD -> PVR, SD -> PVR

 

Jak zwracałem dekoder PVR z testów miałem dostęp do 7 dnia następnego miesiąca koduje się w nocy z 6-7 dnia miesiąca Czyli najlepiej zamówic nowy dekoder po 7 dniu miesiąc wtedy pełna oferta na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach "setkach" były otwarte okienka, ale obecnie Vectra przestała tam cokolwiek udostępniać i nie zamierza wznawiać odkodowywania programów.

Co do Polsat HD i TVP HD nie ma żadnych info. Póki co nie warto się na nie napalać bo długo ich jeszcze nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki razie Toya nie jest porządna kablówką.

 

Vectra zapowiada zmiany po nowym roku a nie nowe kanały dopiero wtedy zmiany czyli podmiany kanałów pakietach wycofaniu jakiegoś kanału o czym trzeba chyba wcześniej poinformować a wiec logiczne ja to tak rozumie. Mam przeczucie odnośnie wycofania Fashion TV (SD i HD) może zmiany w pakiecie Sport na ostro kto wie może Eurosport 2 HD lub powrót Polsatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Vectra dementuje, że do końca roku nie wprowadzi canal+ Gol do oferty ?

 

Na swoim profilu na Facebooku. Choć nie tyle dementuje co nie potwierdza w uwaga! obawie przed konkurencją. Jakby jakąś mieli. Oprócz Warszawy w każdym innym mieście Vectra jest praktycznie monopolistą(nie licze platform cyfowych) W Warszawie zresztą ta poważna konkurencja czyli UPC już dawno uciekła im do przodu( ofertę programową mają o niebo lepszą , że o VOD nie wspomnę). Teraz obydwie te firmy to chyba konkurują jedynie o Astera którego chcą podobno kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraż sobie że interesuje. VOD to teraz standart. Z dużych kablówek tylko jedna jedyna Vectra nie ma tej usługi. Toya poszła nawet już krok dalej i oferuje telewizję 3G, a Vectra jest w czarnej d...e, a z Multimedią wcale nie konkurują a raczej współpracują. Jedni i drudzy w tym samym czasie wycofali Polsaty ze swoich ofert. Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z KENZO. Nie chodzi o niezbędność, a o komfort posiadania. Nawet, jeśli zamówię w VOD 2 filmy na rok to firma może się pochwalić, że ma tą usługę w ofercie, a ja jako klient nie czuję się abonentem zacofanego operatora. Nawet Cyfrowy Polsat, najbardziej "zacofana" platforma IMO, wprowadziła jakiegoś twora, o którym mówi, że to VOD. Ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraż sobie że interesuje. VOD to teraz standard.

Może i standard, ale zależy jak dla kogo. Dla mnie jest zbędne, tak jak i dla większości społeczeństwa. Głównie stawiam na cenę i ilość programów, które mnie interesują. Gdyby było tak duże zainteresowanie VOD to n-ka miałaby więcej abonentów. W Polsce standardem nie może się stać NTC, a ty już piszesz o VOD jako standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KENZO jeśli Vectra aż tak współpracuje z siecią Multimedia, to jest nielojalna wobec partnera, bo nie wycofała Eurosportu wraz z tą siecią w lutym 2008 roku. Nie ma w tym żadnego przypadku Polsat zażądał sporo kasy za swoje kanały, które dość mało oferują dla kibica i taka jest prawda.

Zgadzam się co do VOD z @KENZO :smile: , osobiście nie interesuje mnie ta usługa, ale w takiej sieci jak Vectra powinna być dostępna.

Ciągnąc wątek canal+ Gol, jeśli Vectra nie potwierdza wejścia kanału do oferty to nie znaczy, że zaprzecza a fakt, że kanał nadaje tylko w weekendy, to nie jest żaden argument żeby go nie wprowadzić do oferty. Są w Vectrze kanały planszowe na których można podzielić czas z canal+ Gol, zresztą w chwili gdy nie nadaje

c+sport 2 Vectra emituje swoją plansze promocyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD ma nie tylko N-ka ale pozostałe platformy również, tak samo jak wszystkie liczące się kablówki (oprócz oczywiście Vectry) i w tym sensie to dla mnie standart. Dla mnie też przede wszystkim liczy się oferta programowa. Co do NTC to trafne porównanie bo w porównaniu z innymi krajami, rzeczywiscie jesteśmy mocno w tyle. Jak Vectra za innymi kablówkami...Myśle że Vectra mogła współpracować z Multimedią tylko wyłącznie jeżeli chodzi Polsaty, chcąc wymusić niższe opłaty. Tylko czy 2,40 za wszystkie kanały Polsatu to sporo? Jeżeli kanały sportowe Polsatu mało oferują dla kibica (piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, boks itp...) to Ty chyba jesteś miłośnikiem bierek elektrycznych, że Ci nic z ich oferty nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty miłośniku sportu gdzie byłeś jak temat PS w Vectrze był szeroko omawiany ?

Większość z tej oferty jest na kanałach ogólnodostępnych, które są w ofercie Vectry, to przepraszam za co mieli im płacić za te same transmisje, które są w TV4 i Polsacie miłośniku sportu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość powiadasz? Aktualne MŚ w siatkówce mężczyzn. W otwartym Polsacie były tylko mecze naszej kadry i to nie wszystkie, z ligii europejskiej jedynie w tv otwartej są mecze Lecha i ewentualnie od wielkiego dzwonu jeden wybrany mecz, najbliższy mecz ligi mistrzów w piłce ręcznej(gra nasze Vive Kielce) będzie wyłącznie w Polsacie sport. Tak wymieniać mógłbym długo, więc nie wmawiaj komuś że większość rzeczy transmitowanych na kanałach sportowych Polsatu jest również w ich otwartych kanałach. Zresztą lepiej byłoby oglądać transmisję w jakości HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc moją wypowiedź w tym temacie powiem tak, nie masz żadnych argumentów do swojej tezy. Mecze LE są w Polsacie Futbol i TV4. Polsatu Futbol nigdy nie było w Vectrze, więc nie wiem jakim cudem byś je oglądał. W ostatnią kolejkę były trzy spotkania LE w TV4 i też nie wiem jakim cudem mogą pokazać więcej spotkań jeśli są rozgrywane w godzinach wieczornych gdzie kolidują z meczami Lecha. Ty piszesz, że nie będzie spotkania Vive Kielce w TV4, ale było w ubiegłym tygodniu i tak możemy się przepychać do rana. Tylko proszę nie pisz zaraz o lekkiej atletyce, o ligach piłkarskich, hokejowych MŚ, które są w PS a nie ma ich w TV4 czy Polsacie, tylko po to żeby udowodnić komuś swoją teorie.

Na koniec powiem ci, też żałuję z powodu braku kanałów sportowych Polsatu w Vectrze, ale nie mów, że gro transmisji nie jest powielana na kanałach rodzimych tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w Vectrze nie było nigdy Polsatu Futbol to nie znaczy że nie mogłoby go być. W kanałach otwartych jest tylko mała część tego co można zobaczyć w kanałach sportowych. Co z tego że było ostatnie spotkanie Vive w otwartym kanale jak niedzielnego już nie będzie. Po za tym kanały sportowe to transmisje nadawane w formacie 16:9 oraz HD a tego na kanałach otwartych nie uświadczysz...Równie dobrze niech Vectra wyłączy Tvn24, przecież otwarty Tvn nadaje codziennie Fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie ma obowiązku puszczać meczy LE na otwartym kanale. Polsat chce zbyt dłużej kasy na reemisje kanałów sportowych w kablówkach. UPC ma te kanały na innej zasadzie innej umowie wtedy tematyczne były razem (News, Sport, Cafe i Play) teraz już jest osobny pakiet tematyczne osobno sport. Druga sprawa to pakiety telewizje zbyt się mieszają gdzie jaki kanał ma być w którym pakiecie. Chcą większej kasy i jednocześnie być w niższych pakietach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...