Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie nie ma potwierdzenia zakonczenia emisji TVP SPORT przynajmiej Ja takiej zapowiedzi jeszcze nie znalazlem nigdzie, jak narazie sa to plany a losy TVP Sport i TVP HD roztrzygna sie na dniach. Mysle ze pan Orzel pojdzie po rozum do glowy i nie dojdzie do zawieszenia emisji. Podobno Lis w TVP zarabia 70 tysiecy miesiecznie tam niech szukaja oszczednosci.

Z innej beczki od 14:40 brak kanalu Kino Polska :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Vectra przeszła na 16/9 jeśli chodzi o programy tvp1 i 2 ale niestety przez to mam na górze ekranu od lewego rogu do środka takie poziome białe paski, analogiczna sytuacja jest na tvp sport, który też jest w 16/9. Jest to trochę irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Vectra przeszła na 16/9 jeśli chodzi o programy tvp1 i 2 ale niestety przez to mam na górze ekranu od lewego rogu do środka takie poziome białe paski, analogiczna sytuacja jest na tvp sport, który też jest w 16/9. Jest to trochę irytujące.

Nie powinno być żadnych białych pasków. Jeżeli takie coś występuje,to regulacja odbiornika się kłania,chociaż nie wiemy czym masz wszystko podłączone,może być wina również przewodów lub dekodera.Generalnie trzeba wszystko sprawdzić,bo dopiero przy takim sygnale (16:9) nasze TV pokazują pełnię swoich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie ma zadnych pasow obraz jest normalny tylko przy obrazie 16:9 strasznie rzuca sie w oczy logo, jest wieksze niz przy tradycyjnym 4:3 i osobiscie tylko to mnie drazni. Co by nie mowic TVP pod tym wzgledem pozostawila stacje komercyjne w tyle oni potrafili przejsc na 16:9 a polsat i TVN SD pozostali w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cutyję: "Już w najblizszym czasie operator Vectra poszerzy swoją ofertę programową o kilka ciekawych programów. Abonentom zostaną udostępnione takie kanały jak: National Geographic Wild HD, MTVN HD, TVP HD czy paczka kanałów premium n film HD i nfilm HD 2. Operator stawia przede wszystkim na rozwój tv cyfrowej w standardzie HD, co z kolei u konkurentów odznacza się dość dużym marazmem.(...)

Doszliśmy także do mniej przyjemnych informacji. Według nieoficjalnych informacji z końcem kwietnia operator Vectra zamierza wyłączyć paczkę kanałów MTV zagranicznych. Na chwilę obecną nie wiadomo co jest prawdziwą przyczyną planowanych decyzji. Mówi się, że jest to podobna sytuacja jaka miała miejsce z grupą Polsat" :/

Jak dobrze zacząć nowy miesiąc z takimi informacjami :lol:

Post został stworzony z powodu dnia prima aprilis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem dekodera PVR Vectry i mam pytanie:

Czy mozna ustawic dekoder tak, aby wtedy kiedy odtwarzam kanały dostępne w 4:3 ustawiał się automatycznie na 4:3, a 16:9 i HD automatycznie wskakiwały na 16:9 bo troche wnerwiające jest zmienianie co chwile ustawień by obraz był wysiwtlany na całym ekranie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...