Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Za dwa tygodnie dobiegnie końca dwu miesięczny okres użytkowania PVR mam mały dylemat czy zapłacić za aktywacje czy zwrócić PVR . W obecnym stanie dekoder nie spełnia moich oczekiwań .Zastanawiam się kiedy Vectra doprowadzi soft dekodera do takiego stanu który umożliwiał normalne korzystanie z PVR. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie coś na temat nowego softu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od dzis EsKATv w Legnicy: w 16/9!! (czy to jest pierwsza stacja muzyczna w tym formacie (?), dodatkowo bez tego calego [beep]u w postaci niezliczonej ilosci paskow na dole, okienek, etc., co tylko przyslania obraz. Tak trzymac!

U mnie tuner nie wykrywa ze TVP SPORT jest w 16:9 musze brac na rozciaganie obrazu....

Rowniez dopiero od dzisiaj dekoder wykrywa TVP Sport jako 16:9, choc prawde mowiac obraz nie wypelnia calego ekrana i wyglada jakby bylo raczej 14:9. Ale to i tak tylo kwestia czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skarżysku na analogu zameldował się Disney Channel ;D

 

Ogólnie to Vectra troche kręci z tymi otwartymi oknami : do 12.01 powinien być odkodowany Boomerang, a tu posmigal 2 dni i znowu czarny obraz, Tez tak macie? A Discovery HD przekonwertowane do SD też troche do życzenia pozostawia. Nie wiem jak u innych, ale u mnie często sie zacina ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy Premier League w TVP Sport albo Eurosport ;)

Zobaczymy co się szybciej spełni ;D

 

Prędzej spełni się to, że Vectra doda TVP HD niż ogólnie rzec biorąc TVP zakupi konkretną ligę piłkarską. Chyba koreańska jest wystawiona do sprzedaży, więc zakasać rękawy :D Sorki za mały offtop

 

Czyli jaki teraz nowy kanał u nas w ofercie będzie ? REBEL TV od 1 lutego ? Tak nasz operator rozszalał się z dodawaniem, że tylko patrzeć w marcu podwyżek za te profity :roll: Przyjdzie czas jeszcze sobie ponarzekać, a teraz cieszmy się, że nie jesteśmy abonentami UPC. Tam od dłuższego czasu posucha jeśli chodzi o ofertę tv :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy Premier League w TVP Sport albo Eurosport ;)

Zobaczymy co się szybciej spełni ;D

Nic z twoich marzen sie nie spelni Premier League do sezonu 2013 na wylacznosc w canal+ :brawo:

Wracajac do tematu vectry mam wielka nadzeje ze dolacza TVP HD,szkoda ze nie wynegocjowali tego kanalu razem z TVP SPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...