Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja źle widzę, czy mamy multiroom za 9,90 (5,90zł) ?? :D

 

Dodatkowa opłata abonamentowa za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji

cyfrowej w standardzie SD z Pakietem Złotym / Pakietem Platynowym 6) 9,90 zł / 5,90 zł

Dodatkowa opłata abonamentowa za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji

cyfrowej w standardzie HD z Pakietem Złotym / Pakietem Platynowym 6) 9,90 zł / 5,90 zł

 

Opłata aktywacyjna za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji cyfrowej w standardzie SD 99,90 zł

Opłata aktywacyjna za korzystanie z drugiego zestawu do odbioru telewizji cyfrowej w standardzie HD 149,90 zł

 

http://www.vectra.pl/pdf/cennik_glowny.pdf

 

Do tego chciałem się odnieść, jak to naprawdę jest z tym multiroomem? Czy za tą cenę 9.90 (5.90) mogę odbierać kanały takie za jakie płacę główny abonament, czy jakieś określone (np. pakiet złoty) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie multiroomu (przykład z Radomia). Poszedłem do BOKu i tam miła Pani powiedziała, że wprowadzą ową usługę, ale jak na razie nie dostali zezwolenia z "góry". Powiedziała, że to kwestia kilku tygodni. Nie jest to kwestia techniczna tylko coś mówiła że mają jakiś nowy system (chyba obsługi klienta) i zablokowana jest opcja multiroomu. Co do ceny to się zdziwiłem bo ta Pani przekazała mi ceny troszkę wyższe niż te które są na stronie (coś około 20 - 30 zł w zależności od pakietu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mutiroom to jest tak ja posiadam jeden tuner HD a drugi SD. Do tuner HD dobrałem sobie platynę. A żeby na tunerze SD odbierać musiałbym dodatkowo zapłacić (nie wiem ile?), ale rzeczywistość jest inna! Jestem z miasta Żory (śląsk)

 

a dla osób z rejonu żor i rybnik chodzi o kanały lokalne w tym roku to na pewno nie będzie (brak funduszy) ale może przyszły rok? informacje z vectry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mutiroom to jest tak ja posiadam jeden tuner HD a drugi SD. Do tuner HD dobrałem sobie platynę. A żeby na tunerze SD odbierać musiałbym dodatkowo zapłacić (nie wiem ile?), ale rzeczywistość jest inna! Jestem z miasta Żory (śląsk)

 

Jeśli masz pakiet platynowy to biorąc drugi dekoder SD dopłacasz 5,90.

Jeśli chcesz drugi dekoder, ale HD, to dopłacasz 5,90 (standardowa dopłata do dekodera HD przy platynie) + 5,90 (jako, że jest to drugi dekoder) = RAZEM: 11,80/msc

No i oczywiście należy pamiętać o aktywacji jednorazowej 99zł(SD)/149(HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wziąć dekoder HD do złota,tylko po co,skoro nie ma w nim kanałów HD.No chyba,że sobie dokupisz,ale to się całkowicie nie opłaca,a dodatkowo za dekoder HD musiałbyś płacić dzierżawe( w przypadku złota to ok 10zł).Dla samej grafiki nie warto brać dekodera HD,choć wygląda ona lepiej niż w SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenzo mozna wziasc tuner HD do zlotego i np.do opcji premium HD jak Canal+ czy HBO.Mysle wlasnie nad taka opcja jak mi sie skonczy umowa w Vectrze bo chce miec canal+ wiec albo Vectra albo Cyfra+.Przy zlotym i canal+ moge dobrac n ze sportem,filmami i muzyka i mam kilka kanalow ktorych nie mam w Vectrze.I oczywiscie z nfilm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowy soft. Działa szybciej, żwawiej, EPG poprawiono - przejścia między kanałami są gładkie, jest możliwość wyszukiwania pozycji programowych po kategoriach i wg daty! To tak na gorąco, na razie "gołym okiem" nie widać nic więcej. Ogólnie na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faktycznie nie ma takiej usługi w Vectrze, tzn. inaczej się ona nazywa w oficjalnym cenniku jest po prostu usługa "dodatkowy dekoder" i o tym pani ta napewno by wiedziała, a określeniem "multiroom" posługują się użytkownicy tego forum, natomiast pani w BOK nie musi znać tego określenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy ktoś zauważył że po pobraniu nowego softu do tunera HD nie pojawią się napisy do programów chodzi mi te z telegazety sprawdzałem na kanałach TVP1 TVP2, a jak się wejdzie na telegazetę i ręcznie się wybierze numer strony z napisami to działa a na tunerze SD wszystko działa? nie mam do końca pewności z napisami dvb czy działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bo faktycznie nie ma takiej usługi w Vectrze, tzn. inaczej się ona nazywa w oficjalnym cenniku jest po prostu usługa "dodatkowy dekoder"...

 

Ależ wytłumaczyłem pani na czym to polega, spokojnie kolego! Niestety w moim mieście za dodatkowy dekoder trzeba wciąż płacić dodatkowy abonament.

Czyżbyś był tą panią z BOK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że możliwe. Mi się sam zaktualizował, miałem szczęście że akurat zauważyłem jak to wszystko przebiega ;) Taka aktualizacja trwa do 15 minut max. Jeżeli nie jesteś pewien, czy u Ciebie się zaktualizowało to odpowiedzi na swoje pytanie szukaj w MENU - Konfiguracja - Diagnostyka - Loader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...