Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

HBO akurat u nas na Świonach można "baaardzo tanio" (słowa konsultantki) wyhaczyć w BOK w ramach Happy Hour. Wiem, bo ostatnio byłem tam i pytałem o Canal+ w Happy hour, ale babka powiedziała, że może we wrześniu, bo w sierpniu mają HBO w Happy Hour. Nie znam ceny, bo HBO mnie nie interesowało, ale wpadnij tam w poniedziałek, bo może warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Hour to takie lokalne promocje w Biurach Obsługi Klienta (nie wiem, czy we wszystkich). Polegają na tym, że poszczególne usługi lub pakiety usług w określonych godzinach mają specjalną, niższą cenę. Oferty te z tego co wiem są różne w różnych miastach. I w różnych godzinach. Najlepiej idź do swojego BOKu i zapytaj, w jakich godzinach mają Happy Hour i jeśli się tam udasz w tym czasie, wtedy udzielą Ci informacji, co możesz u nich zamówić taniej.

pozdRo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak PENTHOUSE TV HD rozpocznie nadawanie to wtedy Vectra go dołączy do oferty :) . Wydaje mnie się, ze to będzie ta stacja tv. Na POLSAT HD raczej bym nie liczył. Przecież Vectra nawet nie może dołączyć kanałów tematycznych "słoneczka" już od dłuższego czasu tj. NEWS, PLAY czy CAFE, więc dlaczego by mieli porozumieć się w kwestii HD. Chyba, ze Vectrę interesuje tylko oferta HD. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra Vectra zaprezentuje swoim abonentom nowe promocje na pakiety wszelkiego rodzaju. Sam jestem ciekaw co tym razem wymyślili ? Ostatnio był to ludek podobny do supermana wsparty pod hasłem "jesteś super > należy Ci się coś extra". Oby teraz nie wynaleźli "Kobiety-Kota" albo "Halk-a". :) Patrząc po ostatnich krokach marketingowych zrobiło się zadziornie i ostro.

 

EDIT : czy Wy też posiadacie ścieżkę dźwiękową na CANAL+ SPORT 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ d107

Wiem o co Ci chodzi. Parę dni temu u mnie Canal+ Sport2 nie był kodowany. Jak go włączyłem to był obraz, ale bez dźwięku. Należało wtedy ręcznie zmienić ścieżkę dźwiękową na angielską i wszystko wracało do normy. Oczywiście włączał się polski komentator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...