Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że user Vectra dał sobie przysłowiowego siana z odpisywaniem na nasze koncerty życzen. Tak to jest, jak nie można uzyskać odpowiedzi na wysłanego e-mail'a do vectry, brak kontaktu z osobami takimi jak niby to user Vectra i nie mówiąc już o infolinii, która niby to ma być usprawniana. Kto w to uwierzy ?

Zróbcie lepiej porzadek z ofertą. Zresocjalizujcie pakiet sport na ostro. Poróbcie promocje dla stałych klientów, które będą godne uwagi i zyskowne dla Nas a nie dla was.

 

Wiesz co, doceń to, że ktoś się pojawił i w miarę możliwości odpowiada. To już jest trzecia osoba z Vectry, która bezpośrednio odpowiada na łamach forum na pytania abonentów (należy wspomnieć o PiotrzeG udzielającym się na forum ŚTK i niegdyś piszącego Albertakuz). Z niewieloma operatorami ogólnokrajowymi jest taki kontakt.

Niestety Polakom wiecznie za mało i już są pretensje, że user Vectra nie odpowiada na pytania... Po pierwsze to też człowiek, który na forum non stop nie przesiaduje, a po drugie, niektóre pytanie są tak beznadziejne, że nawet mi by się nie chciało na nie odpowiadać.

Tak więc drodzy użytkownicy, wykorzystujcie możliwość kontaktu MĄDRZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę prawi kolega. Były też konkretne pytania, na które użytkownik Vectra nie był w stanie odpowiedzieć np. brak discovery hd w wielu miastach. :wink:

Dziś dzwoniłem do BOK w swoim mieście, o dziwo odebrali, zgłosiłem problem z odbiorem Discovery HD. Młoda kwoka odebrała wiadomość i jak kamień w wodę, żadnej odpowiedzi.

 

PS. Gostek Vectra myli dekoder HD z SD :wink: Czy jest "prawdziwy"? W końcu nie powiedział nic, czego byśmy sami nie wiedzieli. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwe, to nieistotne kim jest. Może to tylko kolejny magnes dla przyciągnięcia użytkowników forum. Wątpię, by firmy takie jak Vectra zlecały swoim pracownikom udzielanie się na tego typu forach. Koleś nawet nie rozróżnia dekoderów będących w ofercie firmy. To, że nie zajmuje się sprawami technicznymi, nie zwalnia go od interwencji (przecież te discovery hd, to problem wielu miast!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich wielu nikt poza Tobą o tym nie mówi może problem jest z Twoją siecią. Sprawdź a nie stwarzaj problemy.

 

Program Discovery HD jest w ofercie Vectry już od dłuższego czasu, jednak przez dłuższy czas nie zawracałem sobie głowy problemem. Na forum czytałem wypowiedzi innych użytkowników odnośnie braku tego programu, więc to nie tylko mój problem. Pytanie o cokolwiek na forum nie jest stwarzaniem problemów, swoje uwagi zostaw dla siebie i nie twórz nic nie wnoszących postów.

 

Użytkownik zibirz dalej nie podał w jakim mieście występuje problem tylko wciąż powtarza to samo.

 

Ależ podałem kolego, w bezpośredniej rozmowie z użytkownikiem Vectra.

 

 

PS. Mniemam, że tak zmasowany atak na moją osobę ma związek z podważaniem przeze mnie wiarygodności użytkownika Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawą informację odnośnie niedziałających programów w pakiecie. Warto skontaktować się z BOK i przedstawić problem (powinni sprawdzić jego dostępność na twoim koncie), następnie wyłączamy dekoder (może być 15 minut) najlepiej na noc. Po ponownym włączeniu dekodera niedziałający program powinien już działać. Jeżeli to nie pomoże, jeszcze raz instalujemy programy i ponownie wyłączamy dekoder na co najmniej 15 minut. Gdyby to nie podziałało, to albo masz problem z dekoderem lub kartą, albo jest to problem techniczny Vectry. Ot taka zabawa w resetowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra uruchomiła nową strone internetową dla klientów byłego spraya w Warszawie ( www.dajemywiecej.pl ) i znalazłem tam ciekawostkę dotyczącą internetu.Widnieje tam jak byk info,że po 18 sierpnia będą dostępne nowe prędkości internetu ( max 20Mb/s ) Ciekawe czy to się tyczy tylko Warszawy czy całej Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info mam z facebooka . Dałem zapytanie na tym portalu i z vectry odpowiedzieli tak :EPG na Movies24 włączymy w najbliższy poniedziałek. Pytanie zadałem wczoraj.

Przepraszam daty mi si e pomyliły to jest 10 w poniedziałek a nie jak wcześniej pisałem 12. przepraszam za mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwości mogą być różne w różnych miastach. U nas jest na 610 MHz, razem z Bebe TV, Sci-Fi Channel, TV Silesia HD i Universal Channel. Jeżeli nie znajdziesz na 610 MHz, to zobacz na jakiej częstotliwości jest którykolwiek z tych kanałów i sprawdź ręcznie ją. SR: 6874, Modulacja: QAM64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...