Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Masz BBC w złotym?

Owszem, Entertainment.

W N są tylko Discovery z dokumentalnych kanałów.

Tak, w tym bardzo dobry Discovery Historia oraz Investigation. Poza tym TVP Historia i Animal Planet. Pakiet "Kultura nauka świat" to faktycznie najuboższy pakiet w Nce, ale ponieważ dawno nic się w nim nie zmieniło, to nowe kanały są tylko kwestią czasu.

N jak narazie to wyłaczyła 3 kanały a już sie wróbelki ćwierkają że moga zosotać wyłaczone kolejne 2

A jakież to 3 kanały wyłączyła Nka?

Ćwierkają - chyba u ciebie w Czeladzi na dworcu PKP :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Was popiętroliło :crazy:

vectra niech sobie drożeje dalej i tak połowe programów vectry to badziewia

Dziwne, bo jakoś jak Ty to nazywasz połowa oferty badziewnej jest na wszystkich trzech platformach i jakoś ludzie nie narzekają, a to, że jest teraz sezon ogórkowy to już nie wina Vectry do [beep]y :x

tymbardizej ze podnosza chyba opłaty za każdy pakiet a wiec według mnie

Złoty Cyfrowy - Polsat News

Platyna - Polsat Cafe

Sport na ostro: nSport i Orange Sport Info, Polsat Play

Ceny podnoszą na 100%, ale Ty co tu nabazgraleś na tym forum, rzekomo Polsaty będą tak porozrzucane i nawet ulokowałeś oRANGE SPORT INFO poleciałeś kompletną abstrakcją :lol: Życzę powodzenia i mniej przebywania na słońcu :mrgreen:
znajac vectre to dodadza eurosport 2 hd za 2 lata
O czym Ty piszesz :?::idea: EUROSPORT 2 HD to nawet w planach nie ma w Polsce. Sam Eurosport narazie trudni się w uruchomieniu formatu 16/9.

To co napisaliście wszystko nadaje się do książki zyczeń z dawnych czasów, która była umieszczona w samach spożywczych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra niech sobie drożeje dalej i tak połowe programów vectry to badziewia

Pełna Oferta Cyfry + jest droższa od pełnej Cyfrowej Vectry

tymbardizej ze podnosza chyba opłaty za każdy pakiet a wiec według mnie

Złoty Cyfrowy - Polsat News

Platyna - Polsat Cafe

Sport na ostro: nSport i Orange Sport Info, Polsat Play

Ceny podnoszą na 100%, ale Ty co tu nabazgraleś na tym forum, rzekomo Polsaty będą tak porozrzucane i nawet ulokowałeś oRANGE SPORT INFO poleciałeś kompletną abstrakcją :lol: Życzę powodzenia i mniej przebywania na słońcu :mrgreen:

Viasaty tez sa porozrzucane, BBC sa porozrzucane, Eurosport, Sportkluby sa porozrzucane

A co o Ci chodzi z Orange Sport Info? W sierpniu chyba startują

 

Tak, w tym bardzo dobry Discovery Historia oraz Investigation. Poza tym TVP Historia i Animal Planet. Pakiet "Kultura nauka świat" to faktycznie najuboższy pakiet w Nce, ale ponieważ dawno nic się w nim nie zmieniło, to nowe kanały są tylko kwestią czasu.

Ale Ci kanałow nawalili same historyczne :D

Jesli ten pakiet jest najuboższy to co powiedzieć o tym z TVN Style?

 

N jak narazie to wyłaczyła 3 kanały a już sie wróbelki ćwierkają że moga zosotać wyłaczone kolejne 2

A jakież to 3 kanały wyłączyła Nka?

Ćwierkają - chyba u ciebie w Czeladzi na dworcu PKP :lol2:

Ty napewno masz N: Wyłaczyli TVN Lingua, Owsiak TV, nTalk

Ta a TVN CNBC Biznes walczy o zycie TVN Meteo tez los niepewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam z nim dyskutować ani na priv, ani na forum. Z człowiekiem uważającym Ligę Mistrzów za bezwartościową, a polsat news lepszy od tvn24 (dobrze, że nie superstację), po prostu nie da się rozmawiać. Nawet cytować nie potrafi...

 

Poza tym każda dyskusja, która porusza kwestie Cyfrowej Vectry, jest chyba na miejscu. Chyba, że forum to służy tylko do obwieszczania, co będzie w otwartych oknach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty tez sa porozrzucane, BBC sa porozrzucane, Eurosport, Sportkluby sa porozrzucane

A co o Ci chodzi z Orange Sport Info? W sierpniu chyba startują

 

I w tym tkwi szczegół, że w ofercie Vectry kanały są za bardzo poulokowywane w pakiety, których nie powinno mieć miejsca. Wracając do tematu kanałów Polsatu i ORANGE SPORT INFO to chodziło mi oto, ze moim skromnym zdaniem Vectra nie będzie zainteresowana. Prędzej spodziewałbym się dołączenia w najbliższym czasie stacji w portfolio Spray, gdzie Vectra przejęła firmę : NAT GEO WILD, WEDDING TV, VOOM HD, TV 1000 czy nawet może TVN WARSZAWA :) A Ty wypisałeś sobie listę zyczeń. Fakt. Miło byłoby gdyby każdy abonent mógł sobie wybierać kanały, które chciałby oglądać w swoim tv plazmowym :wink:

 

Jeśli chodzi o zakład czy Vectra za 2 lata dorzuci do oferty EUROSPORT 2 HD, który to niby zdaniem @alzarqawi będzie już funkcjonował w Polsce, to jest mi to tak obojętne jak sytuacja gospodarcza Kirgistanu :> .

Noooo, odważny zakład :brawo: Teraz ustalcie tylko, o co zakład a ja przecinam wirtualnie :D

Życzę powodzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty tez sa porozrzucane, BBC sa porozrzucane, Eurosport, Sportkluby sa porozrzucane

A co o Ci chodzi z Orange Sport Info? W sierpniu chyba startują

 

I w tym tkwi szczegół, że w ofercie Vectry kanały są za bardzo poulokowywane w pakiety, których nie powinno mieć miejsca. Wracając do tematu kanałów Polsatu i ORANGE SPORT INFO to chodziło mi oto, ze moim skromnym zdaniem Vectra nie będzie zainteresowana.

 

A to czemu? Vectra lideruje od włączanie kanałow "badziewi" patrz Religia.tv i to do platyny patrz Domo.tv, patrz Anonse tv. a OSI jest kanałem free chyba bez opłat do kablówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tzw. wewnętrzne promocje vectry, które mozna uznać za tajemnice Poliszynela :) Ostatnio znajomy wziął sobie pakiet platynowy z Internetem 2 m bit za około 69,- przy umowie na rok. Reasumując. Opłaca się korzystać z ofert Vectry. Trzeba tylko dobrze trafić na okres z promocjami.

Chciałem podziękować wszystkim osobom, które udzielały się w wątku Cyfrowa Vectra, gdyż jestem zmuszony zniknąć na jakiś czas z tego forum. Życzę więc wszystkim, gdy już powrócę aby oferta Tv była dużo bogatsza. Abyście posiadali w swoich pakietach upragnione stacje tv: TVP SPORT, TVP HD. Ja osobiscie liczę na NAT GEO WILD & NAT GEO MUSIC :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...