Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, była poważna awaria. M.in Radom był bez cyfrowej, internetu i telefonu. Do godz 14 uporali się z tym na szczęście. Czyżby był to wynik podtopień i powodzi na południu? Na naszym lokalnym kanale (TV Dami Radom) podano jedynie informację, że nastąpiło przerwanie czy awaria linii transmisyjnych (nie pamiętam dokładnie tej treści).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie,ktore mnie bezposrednio nie dotyczy,ale znam taki przypadek...Po jednej z niedawnych burz zaczely sie cuda w polaczeniu tunera HD Vectry z TV Panasonica(tylko w tym laczeniu).Mianowicie na poczatku po przelaczeniu na HDMI jest bylo kilkusekundowe buczenie przy korzystaniu z jakiejkolwiek opcji tunera,jak i przelaczaniu.Pozniej to minelo,ale problem pojawil sie na laczeniu poprzez component.Dzieje sie to tylko na jednym zrodle,na drugim jest w porzadku...Dodam jeszcze,ze przy zapalonym gornym swietle w pokoju,problem nie wystepuje w ogole.Ciekaw jestem co moze byc przyczyna takiego problemu...czy jest to awaria z Vectry,czy jakies zwarcie w instalacji elektrycznej mieszkania,czy moze wreszcie jakas awaria w tv.Dodam jeszcze,ze wszystko podczas burzy bylo powylaczane,jest takze listwa antyprzepieciowa.Chyba jednak kabel ntenowy nie byl odlaczony,ale jednak piorun nie uderzyl blisko budynku.Nikt nie wie co to moze byc,a spec od tv tez nie chce sie podjac naprawy :shock: bo nie wie o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fakt, była poważna awaria.

 

3 lata byłem w Vectrze.. w tym dwa w cyfrowej.. i ten tema awaria .. bo studzienki zalana .. bo coś tam znowu nie wyszło.. od roku mam spoko z Vectra... platformy cyfrowe dużo mniej awaryjne.. (praktycznie bezawaryjne ( czasami jakiś kanał nie działa.. nigdy nie zdarzyło sie by nic nie działało..w Vectrze był to chleb powszedni.. brak sygnału na analogi brak sygnału na cyfrowym odbiorniku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Domo z punktu widzenia wielu osób, jest bardzo ciekawy dla widza. Po uszczęśliwianiu nas programami typu Anonse tv, czy Religia tv, Domo stanowi jakiąś atrakcję. Niestety należy się uzbroić w cierpliwość, bo dokładna data dodania tego programu nie została jeszcze podana.

Dla wszystkich zainteresowanych, program ESPN America rabotajet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na planszy oznajmiającej wprowadzenie DOMO w lipcu jest informacja, że w lipcu TEGO roku? Bo może wprowadzą go NIEBAWEM lub WKRÓTCE, jak dekoder z nagrywarką. "Wkrótce" od dwóch lat :lol2:

 

 

Taki mnie jakiś sarkastyczny humor dopadł o poranku po śniadanku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się vectra obudzi i będziemy miel TVP SPORT w platynie.Panie prezesie nie wstyd Panu żeby Polskiego kanału sportowego nie było w pakiecie platynowym jakim jest TVP SPORT.Jak Pan nie potrafi załtwić to podaj się Pan do dymisji prezesa dziada nie potrzebujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP SPORTtylko do platyny Wiekszośc nie potrzebuje się podniecać programami erotycznymi .Pakiet sportna ostro to najgłupszy pakiet wszystkie platformy cyfrowe smieją się ztego pakietu Tylko vectra wymysliła taką głupote.PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE MUSI SIĘ PODNIECAĆ EROTYKAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie platformy cyfrowe smieją się ztego pakietu

hmm Jakoś nie obiło mnie się o uszy, ze taka np. cyfra+ czy Cyfrowy Polsat a konkretnie jej przedstawiciele czy tam dalej reprezentanci wypowiadali się, rzekomo Vectra stworzyła "benkarta" ofertowego, które wygląda jak paczka chipsów leżąca na dziale mięsnym u boku szynki wiejskiej :) rzucona przez przypadek. Podobnie jest z pakietem sport na ostro > nie zrozumncie mnie źle. Ja nie zamierzam bronić w ogóle Vectry , gdyż nawet ciężko jest zrozumieć jej politykę kreowania swojego portfolio.

Z innej beczki. Orientujecie się może ile trwa zobowiązanie, gdybym podpisał umowę no powiedzmy, że np. na CANAL+ i HBO na tą promocję x2 przy platynie za 20,- / mies. za paczkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o co chodzi z tym pakietem "sport na ostro"? Wiecie dlaczego kanały sportowe są wymieszane z innymi, np. erotycznymi? Operatorzy robią to po to, żeby Klient nie krępował się zamówić programów erotycznych. Pod przykrywką "chciałbym pakiet sportowy" zamawia się erotyki. Pracuję trochę w tej branży (telewizja kablowa, nie erotyka ;))i wiem, że takie przesłanki kierują nadawcami.

 

Przykład: sprawdźcie, co musicie zamówić w UPC, żeby obejrzeć erotyki.... http://www.upc.pl/telewizja/cyfrowa/premium/ pakiet eXtra... Nie wydaje mi się zatem, żeby ktoś się śmiał z Vectry albo żeby takie posunięcie było dziwactwem na tle konkurencji. Mało tego - UPC wzięła przykład z Vectry.

 

PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA NIE MUSI SIĘ PODNIECAĆ EROTYKAMI

Pajut - wszystko jest dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o co chodzi z tym pakietem "sport na ostro"? Wiecie dlaczego kanały sportowe są wymieszane z innymi, np. erotycznymi? Operatorzy robią to po to, żeby Klient nie krępował się zamówić programów erotycznych...

 

W "sport na ostro" masz raptem jeden program erotyczny Spice, to tak samo jak w "pakiecie platynowym" Playboy :wink:

Nie wydaje mi się żeby chodziło o wrodzoną wstydliwość odbiorców Vectry. W "sport na ostro" dostajesz ten gratis, bo działa to jak zachęta do wzięcia tego pakietu. Coś na zasadzie "wezmę ten pakiet dla programów sportowych i jeszcze przy okazji erotyka dają - ekstra!". Problemem Vectry jest brak podziału oferty na tzw. pakiety tematyczne, każdy mógłby sobie dobrać wedle potrzeb. W moim wypadku odpuściłbym sobie bajki, programy muzyczne i erotyki. Jeżeli można by zrezygnować z tego całego dodatkowego szajsu typu edusat czy anonse tv, to jeszcze lepiej. W ten sposób każdy mógłby obniżyć sobie koszty i wybrać wyłącznie interesujące go pozycje programowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...