Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie w sprawie TVS HD ? czy rzeczywiście jest to HD czy kopia TVS i napisane jest TVS HD bo wy innych kablówkach jest znaczek TVS HD a unas jest go brak? a jak ktoś by zauważył to na reklamach brak jest ramek tak jak to jest na TVN HD, NG HD? może ktoś coś na ten temat powie?

 

Owszem, napisu HD przy logu nie widać, ale za to widać róznicę - oczywiście na korzyść wersji HD. Nie każdy materiał tam oczywiście leci w tej jakości, ale ramówkę w większości zapełniają własne produkcję, które są zazwyczaj w wysokiej rozdzielczości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam dekoder Vectry SD (TechniSat) i dzis po wylaczeniu go z pradu a pozniej ponownym podlaczeniu na wyswietlaczu dekodera nic sie nie pokazalo, nie dalo sie go wlaczyc, nie reagowal na pilota. Za jakis czas znow go odlaczylem i podlaczylem ponownie i na wyswietlaczu pokazywal same ósemki - 88:88 i tez nie reagowal na pilota, jak go odlaczylem znow i podlaczylem znow nic nie wyswietlal i tak na przemian. Czym moze to byc spowodowane? Mial juz ktos tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra odsłoniła dzisiaj tajniki swojej EXTRA promocji - co o niej sądzicie ? Nie ma to jak stworzyć promocję tradycyjnie zagmatwaną kto to wymyśla ?

 

PACZKI PREMIUM Z PLATYNĄ:

 

Dowolny Premium x 2 = 41,90zł (20,95zł za Premium)

Dowolny Premium x 3 = 50,90zł (16,97zł za Premium)

Dowolny Premium x 4 = 55,90zł (13,98zł za Premium)

 

PACZKI PREMIUM Z PLATYNĄ:

 

Dowolny Premium x 2 = 54,99zł (27,50zł za Premium)

Dowolny Premium x 3 = 69,99zł (23,33zł za Premium)

Dowolny Premium x 4 = 74,99zł (18,75zł za Premium)

 

 

Może ktoś potwierdzić czy te ceny droższe są do pakietu złotego a nie do platyny jak ktoś powyżej napisał i to poprostu błąd vectry czy z tymi cenami chodzi o jakąś inną niezmiernie trudną do rozwiązania zagadkę :D ?

 

Ps: no i niestety zawiodłem się na nowej promocji na canal plus, zawiodłem się bo poprostu tylko na ten kanał promocji już nie ma :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy najlepiej chyba byloby wziasc opcje premium 3 do platyny wtedy canal+ HD wychodzilby 17+6=23 HBO HD 17=+6=23 i sport na ostro 17 zl.Tyle ze ja chcialem na drugi tv wziasc Vectre i wkurza mnie to ze biorac drugi tuner nie mam zadnych znizek a myslalem ze bedzie tak jak Scorpion pisal drugi tuner z platyna za 40 zl ale to chyba dotyczylo tego srebrnego bo przy HD tunerze za platyne normalnie ponoc sie placi czyli okolo 79 zl +6 zl za dzierzawe.Przeciez to nierealne jest.No chyba ze jak pisze ja zle zrozumialem goscia z drugim tv ale on sam co dziwne mi odradzil brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na drugim tv możesz mieć tylko pakiet złoty za 25zł lub platynowy za 40zł miesięcznie. Sport na ostro i kanały premium będą niedostępne. Taki urok.

Czy to jest pewna informacja? Dzwoniłem dzisiaj do Vectry na infolinię i poinformowano mnie, że Vectra jeszcze nie oferuje tej usługi (multiroom). Usługa ta jest dopiero w planach. Tak jak PVR i VOD. I że trzeba czekać. Ciekawe kto ma rację. Czy ktoś wogóle korzysta już z usługi multiroom w Vectrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom jest dostępny tylko w niektórych miastach. Ceny, jakie podałem, pochodzą z oficjalnego cennika z oficjalnej strony internetowej Vectry, więc chyba powinni wiedzieć, co umieszczają. Chociaż z drugiej strony, po ostatniej wizycie geroja0 w BOKu okazało się, że te ceny nie są znane pracownikom Vectry i podają oni całkowicie inne (oczywiście wyższe).

 

Jednym słowem - ja tu widzę niezły [beep] :brawo:

 

który to już raz czytam, że ruszył nowy kanał i ciekawe, czy Vectra go doda.

 

Dokładnie. Oni nie potrafią wprowadzić do swojej oferty kanałów, które są dostępne od ponad roku u innych operatorów, a Wy oczekujecie, że załatwią Wam nowości??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czwarty brakujący pakiet premium to erotyczny. Dołożyli EPG na kanale THE POKER CHANNEL...

A swoją drogą - czy ktoś policzył, czy przypadkiem platyna ze wszystkimi pakietami w nowej promocji nie jest tańsza niż oferta VIP, która jest również promocyjna i zawiera...to samo? Wcale bym się nie zdziwił :twisted:

 

Nie znalazłem ceny za sam pakiet platynowy ale platyna z najtańszym internetem kosztuje 97,90 zł co dodając Dowolny Premium x 4 = 55,90zł (13,98zł za Premium) daje nam 153 zł 80 gr więc chyba platyna ze wszystkimi pakietami w nowej promocji jest tańsza niż oferta VIP tyle że należy tu podpisać umowę na 24 miesiące a promocje pakietu Vip podpisuje się tylko na pół roku.

 

Gdy weźmiemy pod uwagę platynę z najtańszym telefonem w vectrze to wyjdzie nam jeszcze taniej bo wyniesie nas to 80,80 plus 55,90 co daje nam 136 zł 70 gr - jakby nie było nie dość że oszczędność 13 zł 30 gr porównując do pakietu Vip to jeszcze telefon gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja to oczywiście jednorazowo 49,90.

Jeżeli masz pakiet Złoty, to do abonamentu dopłacasz 9,91 miesięcznie za czynsz najmu dekodera :evil: Kwota ta jest obniżona do 5,90 w przypadku posiadania pakietu Platynowego i do 1,90 w przypadku abonowania pakietu VIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem na stronie Vectry, że została usunięta ze wszystkich cenników informacja o tym, że platyna to koszt 14,90zł do pakietu złotego. Najbardziej charakterystycznym miejscem, z którego ta informacja zniknęła, była zakładka "porównianie pakietów" na stronie platyny, gdzie na początku był pakiet złoty, a po kliknięciu "więcej" odsłaniały się kanały z platyny i tam była czerwona ramka z napisem "tylko 14,90zł więcej".

Czyzby to oznaczało, że teraz każde miasto będzie miało inną różnicę w cenie między złotem i platyną?

 

PS: Podrożały też paczki złożone z telewizji i/lub internetu i/lub telefonu, średnio o parę złotych. Niezłe te promocje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Vectra wprowadziła cyfrówkę w Rzeszowie, więc mam odnośnie tego pytanko:

Jest kilka kanałów HD typu PolsatSport HD, Canal+sport/film HD. Czy do ich odbioru potrzebny jest dekoder HD czy wystarczy zwykły SD?,ew jakie wymogi muszę spełniać aby odbierać w/w programy? mam wykupiony Pakiet Canal+..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder SD nie dekoduje kanałów HD. Musisz sobie wziąć dekoder HD (opłata za aktywację i dzierżawę co miesiąc) i wykupić dodatkowo te kanały, albo pojedynczo, albo w pakietach (np. sport na ostro). Skalkuluj sobie, co Ci się najbardziej opłaca i które kanały chcesz mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem oferty promocyjne na CANAL+ i HBO u różnych operatorów porównując je jednocześnie z promocja Vectry.

VECTRA = "Promocja premium x2" = 2x 20,95,-

UPC = HBO 5mies. po 20,- , potem 6mies. po 25,- / C+ 20,- przez 12 mies.

MULTIMEDIA = HBO 22,99,- mies. / CANAL+ 39,-mies.

ASTER = HBO 25,- / CANAL+ 34,-

INEA = 2mies. po 1,00,- potem 2mies. po 29,00,- a potem 39,00,-mies. / HBO = 2mies. po 1,00,- potem 26,00,-

Wychodzi na to, że w Vectrze "Dajemy więcej" najbardziej warto wziąć HBO jak i Canal+, a biorąc opcję "Premium x3" czy "Premium x4" jeszcze bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialbym zapytac o cos takiego-czy ta promocja z pakietami premium ktora jest obecnie obowiazuje tylko gdy sie bierze rowniez platyne czy np.ja mam juz platyne okolo 4 miesiecy i ide teraz sobie do BOK i biore premium razy 2 bez niczego ?.Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że w Vectrze "Dajemy więcej" najbardziej warto wziąć HBO jak i Canal+, a biorąc opcję "Premium x3" czy "Premium x4" jeszcze bardziej...

 

Tak, opłaca się, biorą oba jednocześnie. Pojedynczo chyba się teraz nie da. Co do Premium x3 i x4 - nie bardzo jest co brać. Erotyki? Cinemaxy? Swoją drogą, Cinemax jako oddzielny pakiet jest w Vectrze chyba najdroższy w kraju (21zł w podwójnej paczce).

 

Polityka Vectry jest jasna - Abonenci mają brać wszystko, albo nic. Wszystko pomiędzy jest nieopłacalne dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...