Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie kanału do oferty firmy poprzedza analiza oglądalności. Tak samo - jego usunięcie.

Można wiedzieć jakimi badaniami? Proszę przeczytać to: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... -o-135-poc - w tym badaniu Universal jest na 12!!! miejscu na 27 kanałów. To mam być niska oglądalność? To ja się pytam dlaczego Vectra nie włączy Polsat Film, skoro opiera się na badaniach a ten ma wysokie miejsce? Mam jedną radę przestancie ściemniać i zasłanaiać się badaniami. Kończyła się umowa i je po prostu wyłańczacie, bo wyszło że tak będzie dla Was lepiej finansowo. Odpowiedź w sprawie Eurosportu2 hd to już prawdziwa żenada. To o ile musiałby wzrosnąć abonament za pakiet "sport na ostro"? Jeżeli opieracie się na oglądalności to wyrzucie z niego Poker channel. Po za tym skąd wiecie że ludzie nie będą chcieli zapłacić więcej za ten pakiet jak będzie w nim Eurosport2 hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Vectra-01"

Kto posługuję się to nazwą-"Vectra-01",czy rzeczywiście pracownik Vectry? Czy Jego odpowiedzi są wiarygodne?

Dziękuje za dość szybką odpowiedź na mój post z 15.08 br (została zamieszczona 15 minut temu),ale proszę mi napisać jakie nowe kanały zostaną konkretnie dodane 01.września,a co zostanie na 01.października.Czy prawdą jest,że kanał CANAL+ HD będzie już w ofercie Vectry od 01.09 br? Właśnie "Vectra-01" na ramach tego Forum napisał,że od 01 września będzie on w ofercie Vectry,natomiast konsultanci Vectry (jak do nich dzwoniłem) odpowiadają,że na dzień dzisiejszy nic w tej sprawie nie jest im wiadome.Czyja odpowiedź jest wiarygodna i komu można wierzyć?

W moim dekoderze 3830 CD (najnowszy) nie ma EPG na 16 programach:Style,Trwam,Czwórka,Eska TV,Mezo Live HD,Mango 24,Canal+Weekend,EWTN,FTV HD,,,Franmce 24 ENG,Deutsche Musik,Belsat TV,LTV World,RTR Planeta,czy to jest prawidłowe? Czy te kanały nie wyświetlają EPG czy jest to sprawa ogólna w sieci vectra ?

Odnośnie dublowanych kanałów SD-można je wyrzucić w Pakiecie Platynowym,bo Ci którzy go mają-mają przeważnie dekodery HD,a zostawić dla tych .co mają dekodery Technisatu,chociaż to już przeżytek i każdego abonenta chyba stać na dekoder HD.

Przepraszam,że poruszyłem tyle problemów i proszę o szybką odpowiedź!

 

Misiek1939: Obecnie nie ma kanału Canal+HD w pakiecie Canal+ Vectry, ponieważ nadawca sprzedaje go na osobnych zasadach licencyjnych. Ale już 1-go września br. kanał ten Vectra uruchomi.

 

Co do obecnej listy kanałów, to trwają obecnie prace nad zmianą indeksu. W najbliższym czasie powinni Państwo widzieć wprowadzone zmiany.

Czy skopiowana przeze mnie odpowiedź i podana data wprowadzenia do Waszej oferty CANALU+ HD jest prawdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończyła się umowa i je po prostu wyłańczacie, bo wyszło że tak będzie dla Was lepiej finansowo. Odpowiedź w sprawie Eurosportu2 hd to już prawdziwa żenada.

Pamiętacie zapewne, że 1 października 2008 roku uruchomiono pakiet platynowy. I wtedy to podpisano, ze wszystkimi kanałami znajdującymi się w pakiecie platynowym umowy na okres co najmniej 3 lat. Jak juz wiemy UNIVERSAL, SCI-FI i DUCK.TV z dniem 1 X '11 zostają wyłączane z oferty. Po prostu nie przedłużono z nimi umowy, na warunkach, które sobie v... zapewne zażyczyła.

Co do EUROSPORTU 2 HD to moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa. Jak sama nazwa wskazuje jest pakiet na ostro, a wiec jakość obrazu też wpisuje się w konwencję paczki. Widać wersja SD jest dla nich [beep]nie problematyczna.

 

TRAVEL CHANNEL HD ale się szarpnęli. Teraz będą przechwałki przez dłuuuuuugi okres. Jak to w v.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie kanału do oferty firmy poprzedza analiza oglądalności. Tak samo - jego usunięcie.

Szczerze wątpię. Nikły promil abonentów chce oglądać pikselozę na CSB TV lub Bielsat, nie wspominając o niszowych kanałach. Mają one swoich fanów, ale są to zapewne promile.

 

Kanały bywają wymieniane, aby urozmaicić ofertę

Wprowadza się coraz więcej stacji muzycznych, wyłączając ogólnotematyczne czy filmowe. Znikają stacje zagraniczne.

Zamiast Polsatów Sport, które posiadały prawa do wielu różnych wydarzeń sportowych wprowadzono Archiwum polskiego sportu TV (TV Sport) oraz Liga Mistrzów TV (nSport). Często w tym samym momencie można obejrzeć ten sam mecz na kilku stacjach. To ma być urozmaicanie oferty? Chyba że chodzi o możliwość wyboru ulubionych komentatorów.

 

a także często jest to spowodowane czynnikami finansowymi aby ograniczyć koszty i tym samym uniknąć wzrostu abonamentu.

 

Czytaj wprowadzić darmowe śmieciowe kanały... Dziękujemy. Szkoda, że operatorzy kablowi nie są zmuszeni do podawania jednostkowych cen programów wchodzących w pakiet kupiony przez abonenta.

 

W ofercie Vectry znajduje się bogata gama kanałów sportowych i wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. [...] Włączenie kanału Eurosport 2 HD do ramówki wiązałoby się z dodatkowymi kosztami, czyli w konsekwencji podwyższeniem abonamentu.

 

Bogata oferta kanałów sportowych, za którą trzeba dodatkowo zapłacić, ale wprowadzenie kolejnego to kolejny dodatkowy koszt. Dziwne rozumowanie.

Kto będzie chciał zapłacić za Eurosport 2 HD ten to zrobi. Chociaż może lepiej w tym wypadku kupić pakiet Eurosport Player, gdzie internetowy dostęp do Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eurosportnews oraz dedykowanych kanałów (nawet kilkanaście w dniach gdy gra Bundesliga), nie wspominając o VOD kosztuje zaledwie 9 zł miesięcznie.

 

Patrząc na coraz lepszą ofertę innych operatorów kablowych (VOD, bogatsza oferta programowa) widać, że Vectra zostaje w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś tu nie rozumiem - skoro wsiowa kablówka ma za 33zł polsaty sportowe, Eurosport 1 i 2 , TVP Sport i nsport to jak to możliwe że dogadali się ze wszystkimi i nie podnieśli opłat.

 

Panie Vectra-01, jak wam nie wstyd co? Ludzie ze wsi potrafią się dogadać z POLSAT-em a wy nie!!!

 

A te badania co dodać a co zabrać to chyba na psach przepowadzacie, jak zaszczeka to kanał ok i bierzemy go!!!

 

Sorry że tak pojechałem, ale jak widzę tą PR-owską gadkę to mi :censored: chce.

 

Aaaa i jeszcze jedno, jak można kanał taki jak TVP Seriale wrzucać do platyny, czyżby dla was była to stacja klasy premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy emitować programy o różnorodnej tematyce i zaspokajać oczekiwania widzów w wielu dziedzinach. W ofercie Vectry znajduje się bogata gama kanałów sportowych i wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. W wysokiej rozdzielczości dostępny jest Eurosport HD. Włączenie kanału Eurosport 2 HD do ramówki wiązałoby się z dodatkowymi kosztami, czyli w konsekwencji podwyższeniem abonamentu.

 

Bzdury i brednie. Wam nie zależy na Abonentach a na swoich kieszeniach. I tak podniesiecie abonament za byle [beep]o pod pretekstem rozwoju sieci :evil: A im bardziej atrakcyjna oferta tym więcej nowych abonentów. Kpiny ludzi co tam pracuja i gadka wyłuczona już na nas Abonentach wieloletnich wrażenia nie robi.

 

Trzeba chyba ruszyć na Gdynie do siedziby Vectry i kogoś na taczkach wynieść :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy emitować programy o różnorodnej tematyce i zaspokajać oczekiwania widzów w wielu dziedzinach. W ofercie Vectry znajduje się bogata gama kanałów sportowych i wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. W wysokiej rozdzielczości dostępny jest Eurosport HD. Włączenie kanału Eurosport 2 HD do ramówki wiązałoby się z dodatkowymi kosztami, czyli w konsekwencji podwyższeniem abonamentu.

 

hahahahahahah że co to ma być no chyba ci którzy płacą za pakiet sport na ostro chcą ten kanał

a ten użytkownik Vectra 01 to jak wam wmówi że polsaty będą od września w vectrze to w to też uwierzycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ktos wie cos o tej promocji z xboxem albo notebookiem?

jakie sa warunki umowy na ten internet z ktorym dostajemy ten sprzet gratis?

czy mozna wziasc jakos paczke typu internet+tv+telefon np. za 99 zl bo widze taka oferte na stronce i sie zakwalifikuje?

 

Podobno warunki są takie : Xbox przy umowie max na 3 lata + internet 24mb/s = coś koło 130 zł + dodatkowo płaci się do tego TV. Wieć łacznie wychodzi mniej więcej 200 zł rachunku przez 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że vectra dostaje [beep]zki. Od dłuższego czasu słyszało się, że nie mogą dodać tvp sport, TVP HD. Ze nic na nich tam nie ma. Dopiero jak cała niemalże konkurencja uzupełniła ofertę o w/w kanały, litościwie vectra je wprowadza, dodatkowo jeszcze podmieniając je za inne. Szczyt [beep]twa i ignorancji. Ten operator już dawno powinien zadbać o systematyczne urozmaicanie oferty, wszelakimi gatunkowo kanałami. Tego wymagają dzisiejsze czasy. Od 2008 roku zapowiadają wprowadzenie usługi VOD. Mając drugie półrocze 2011 roku nieustannie jesteśmy karmieni kolejnymi hasełkami w stylu > "w tym roku uruchomimy". Wprowadzenie nowego oprogramowania do dekoderów oraz nagłaśnianie o dodaniu kanału TRAVEL HD to pryszcz. Próbujecie brak swojej indolencji zasłonić jednym małym wydarzeniem tworząc z niego wydarzenie na miarę XXI wieku. TYLKO W VECTRZE!

Już się słyszy, że lada moment do UPC dojdzie paczka kanałów platformy"n" i coś tam jeszcze. Porównując oferty, nie mam więcej pytań. Karmicie nasz jakimś bełkotem marketingowym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectro-01 odpowiedz na moj post o Eurosporcie 2 HD jest po prostu żenująca !! W Sporcie na ostro jest kanal erotyczny i podrozniczy ktory powinien byc w platynie - chodzi o ten podrozniczy.A poza tym Poker channel wywalic !! Sam dalbym chetnie ze 20 zl za Sport na ostro ale z E 2HD !! Pomyslcie o tym

 

Co do paczki z n tez czekam przynajmniej na Wojne i Pokój.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poker ch. a reszta tzw zapychaczy też...

Ja bym wyrzucił:

- France24 w dwóch wersjach - kto to ogląda, jeśli już to dać jakiś inny kanał francuski np. TF1

- Bielsat - jak w opisie kanału, nie jest skierowany do nas tylko do Białorusinów z programami z TVP, równie dobrze można by wrzucić iTVN

- DW TV - wywalili dobre kanały (sat1) a zostawili niemiecki kanał info, to pewnie w badaniu tak im wyszło, że ma większą oglądalność

- CSB - jakość fatalna i pewnie oglądalność znikoma

- EWTN - masakra

- RTP - jeśli już to są ciekawsze programy portugalskie

- 13Street - totalne dno reklama co 5min, nawet serialu nie da się oglądać

- Vectra media tv i mango24 - OMG

- MOVIES24 - filmy poniżej klasy B

 

Vectra się opamięta jak odpłynie spora liczba abonentów, a jeśli nie to :censored:

Znajomi do mnie przychodzą to nie mogą uwierzyć, że nie mam Polsatów, internet pięknie śmiga a tv? no comment!!!

 

Na szczęście wkrótce się przeprowadzam i będę miał alternatywę, a raczej lepszą opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na dniach chcę zakładać vectre u siebie w mieszkaniu... Dzwoniłem dowiedziałem się, co ciekawe jest możliwość targowania, zrobiło się naprawdę miło... Za 40 zł dostaję telewizję analogową 60 kanałów na czas nieokreślony, ale do tego konsultant ma mi coś jeszcze dodać jak będzie oddzwaniał... Ale teraz pytanie co ja tam znajdę?? Jaki jest odbiór analoga od vectry.... Szczerze potrzebuję tylko po to by było, szczerze wcześniej wystarczała mi siatka na dachu ale po remoncie nie ma jak założyć zakazali.... Podsumowując:

 

Jaki jest odbiór od vectry (zwykły telewizor 21" kineskop)

Co można od nich jeszcze wyrwać w czasie nie określonym

Co ja znajdę w tych 60 kanałach

Ogólnie jaki jest klimat firmy i podejście do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa domy! W jednym mieszkam w tygodniu tzn śpię Sypialnia w Warszawie, drugi pod wawą tam mam jak widać poniżej C+ ale w wawie muszę coś mieć a na LCD szkoda mi kasy jak i tak nie moje mieszkanie :P więc tylko analog a 60 zł/mies to zdecydowanie zadużo nawet jak z cyfrową tel.... za 40 mam analoga ale wyrwę mniej.... Tylko ponowiam pytania z poprzedniego postu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODSTAWOWE:

TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV 4, TVN 7, TV Puls, TVP Info, TVN 24, TVP Polonia + Superstacja, TV Biznes

SPORTOWE:

Eurosport, nSport, TVP Sport

BAJKOWE:

ZigZap, MiniMini, Disney Channel, Cartoon netowrk, Disney XD

DOKUMENTALNE:

Planete, Discovery channel, Discovery Science/World, National Geographic, TVP Historia, TVP Kultura, Zone Reality, Edusat,Nat Geo Wild, Animal planet, Viasat History

FILMOWE:

Alke Kino!, 13th Street, Movies 24, Zone Europa, Zone Romatica, Comedy Central (Family), Kino Polska, AXN

MUZYCZNE:

Viva, Mtv, 4fun tv, eska tv

LIFESTYLE:

TVN Style, TVN Turbo, TLC, Club TV, Fashion TV

 

Oferta w każdym mieście jest inna ale zazwyczaj zbliżona do tej którą Ci zapreztowałem. Wiekszość kanałów które wymieniłem powinieneś mieć ofercie.

 

i reszta bzdetów typu iTV, mango 24, TVS, CSB, Tele 5, Polonia1, Trwam i ewentualnie jakieś zagraniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich: Możliwe, że w niedalekiej przyszłości wybrane kanały pojawią się w naszej ofercie Niestety, na dzień dzisiejszy nie umiem powiedzieć więcej. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości.

 

CYFROmaniak: Pakiet Sport na Ostro przeznaczony jest dla fanów sportu. Poza ESP 2 zawiera również inne kanały o tematyce sportowej, wśród których każdy może znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego. Na dzień dzisiejszy nie planujemy włączyć dodatkowych kanałów, ale stale rozwijamy naszą ofertę telewizyjną. Już we wrześniu dodamy nowe kanały do usługi telewizji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich: Możliwe, że w niedalekiej przyszłości wybrane kanały pojawią się w naszej ofercie Niestety, na dzień dzisiejszy nie umiem powiedzieć więcej. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości.

 

Vectro-01 a czy oprócz TVP Seriale, TVP HD, Da Vinci Learning, Travel Channel HD coś jeszcze wejdzie do oferty tej jesieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...