Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej ceny za Canal+ są chyba narzucane od góry i nic nie wynegocjujesz, ale próbuj. Ja trafiłem na promocję i za wyrwałem całą paczkę Canal+ za 19,90.

I to by mnie stysfakcjonowało. Trzeba próbować.

Witam wszystkich :D Również interesuje mnie pakiet canal+. Ciekawa jestem,czy udało Ci się wynegocjować cenę za canal. Dzisiaj dzwoniłam do BOK, ale zaproponowano mi canal za 29,90 za miesiąc z umową na rok. Zastanawiam się czy gdybym złożyła wniosek o rozwiązanie umowy zaproponowaliby coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o inne pakiety to pewnie można coś "trafić" po promocji, ale pakiet Canal+ nie sądzę gdyż cena jest narzucana przez Cyfrę+, proponuję uzbroić się w cierpliwość i poczekać do grudnia, wówczas są promocje na pakiet Canal+, i kablówki mają pozwolenie na taką cenę za pakiet jaka jest sugerowana przez Cyfrę+, w zeszłym roku w grudniu pakiet Canal+ w jednej z sieci kablowej w woj. podlaskim był za 19,90 zł przez 6 miesięcy z umową na rok (kolejne 6 miesięcy 29,90 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im tak trudno się porozumieć na polsaty (sportowe), to chociaż niech dogadają się na Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe,Polsat Play, Polsat Film i Polsat JimJam tak jak z Cyfrą+ i n. No żeby w ofercie nie mieć nawet Polsatu 2, to pozostawiam bez komentarza.

to napisz to na facebooku vectry bo tutaj chyba tego nie przeczyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło :)

- na TVP Polonia pojawiła się ścieżka AC3

- Na TVP Historia pojawił się TXT i WSS przy audycjach 16:9

- E! przeszło na 16:9

- Style Network przeszedł też na 16:9 i uruchomiono polską ścieżkę

dogadali się z TVP na TVP HD i TVP Seriale to uzupełniają braki

Pytanie do użytkownika Vectra 01

Czy od 1 września będziemy mieć w ofercie kanał Canal + HD i czy powiększy się abonament za kanały canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy od 1 września będziemy mieć w ofercie kanał Canal + HD i czy powiększy się abonament za kanały canal +" wg. mnie ta wspaniała i szacowna i jedna z największych kablówek w polsce nie podniesie przeciez cen , bo przecię "daja więcej" i stoją frontem do klienta i troszczą sie o niego jak umia najlepiej i dodatkowo jeszcze polsaty dodadzą i ... i.....i....i...i...i.... :censored: oczywiście żartuję bo znamy , widzimy i oceniamy...... sorry za wygłoszony sarkazm ale ja juz nie potrafię a najlepsza metodą na ta kablówkę była by konkurencja - niestety u mnie brak takowej i jestem skazany na vectrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą dać wyższej ceney za pakiet Canal+ niż 29,90 zł (pakiet SD) ta cena jest "narzucona" przez Cyfrę+, kablówki są tylko pośrednikiem pakietu Canal+, tak jest w przypadku mojej kablówki, podpisuje się umowę z kablówką na Canal+ na ściśle określonych warunkach, narzucanych przez Cyfrę+, gdzie umowa jest identyczna jak oferowana przez Cyfrę+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was dziś Vectra też zrobiła przekierowanie w DNSach na własną stronę celem przeprowadzenia tzw. weryfikacji przynależności modemów? Internet wrócił, ale dopiero po podaniu (swoich) danych ;).

Zdziwił mnie jeden zapis małym drukiem, że podanie danych jest dobrowolne .... skoro tak to po co takie coś wymuszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty wkleiłeś za to ze strony Polskiej i ze strony Angielskiej i fakt to jest ten sam program :) Ale masz do wyboru na Angielskiej stronie wersje HD, Europe Middle East / Africa i Germany, UK i Asia. I pod każdym tym kryje się inny program :smile: Ja to rozumiem dla Innej wersji kanału Travel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tester19 oba kanały mają tą samą ramówkę. Będzie to kolejny dublowany kanał w Vectrze. Może pójdą po rozum do głowy i wyrzucą wersje SD, tak sam zresztą powinni zrobić z FTV, NGC i Fox Life...

 

 

Chłopie w czym Ci przeszkadzają wersje SD? Abonenci z Technisatami (znaczna większość) co mają oglądac?!

Nie bój się, miejsce na nowe kanały żebys mógł pstrykać pilotem od 1 do 200 i z powrotem się znajdzie.

 

Travel channel HD ma inną ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że mi wersje sd przeszkadzają bo za nie płace, mając równocześnie wersje hd tych programów a przecież w ich miejsce mógłbym mieć inne programy nie obecne teraz w ofercie. Skąd wiesz że abonentów z Technisatami jest wiecej? Obserwując Facebooka Vectry mam inne wrażenie. Abonenci z Technisatami zawsze mogą wymienić dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentów z Technisatami jest o wiele więcej.Skoro Ci przeszkadza tak bardzo ,,sd'' to może przejdź do ,,n''?Vectra daje ciała z nowymi kanałami i to wcale nie jest wina kanałów,które się dublują.Wprowadzenie [beep]a pt:CSB TV,Belsat itp dobitnie o tym świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wypowiadania umów: zgodnie z regulaminem, punkt 4.6 - abonentowi, który ma podpisaną umowę lojalnościową na paczki usług z firmą Vectra, przysługuje możliwość jej rozwiązania bez żadnych konsekwencji z zachowaniem obowiązującego, trzydziestodniowego okresu wypowiedzenia jedynie w momencie wprowadzania zmian w ofercie programowej.

 

misiek1939: W liście do Abonentów Vectra poinformowała, że nowe kanały zostaną włączone do oferty 1 października. Możliwe jest jednak, że niektóre kanały pojawia się już 1 września.

 

Dodanie kanału do oferty firmy poprzedza analiza oglądalności. Tak samo - jego usunięcie. Kanały bywają wymieniane, aby urozmaicić ofertę a także często jest to spowodowane czynnikami finansowymi aby ograniczyć koszty i tym samym uniknąć wzrostu abonamentu. Kanały SD są utrzymywane, gdyż sporo abonentów Vectra posiada dekodery SD i nie można ich pozbawić możliwości ich oglądania.

 

Problem zbyt małej czcionki na Vectra Info został już zgłoszony, powinien zostać szybko poprawiony.

 

geroj0: Pragniemy emitować programy o różnorodnej tematyce i zaspokajać oczekiwania widzów w wielu dziedzinach. W ofercie Vectry znajduje się bogata gama kanałów sportowych i wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. W wysokiej rozdzielczości dostępny jest Eurosport HD. Włączenie kanału Eurosport 2 HD do ramówki wiązałoby się z dodatkowymi kosztami, czyli w konsekwencji podwyższeniem abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery SD (technisaty) Vectra rozdaje właściwie za darmo tam gdzie jest sieć cyfrowa od listopada 2006. Dekodery HD są dostępne dopiero chyba góra 3 lata, biorą je zainteresowani klienci za dodatkową opłatą aktywacyjną często z czynszem najmu. Być może dopiero od niedawna oferowane są "paczki" od razu z dekoderem HD. Jakim cudem więc miałoby być ich więcej w obiegu?

Owszem, płacisz za wersje SD National Geographic czy innych które maja odpowiedniki HD. Są to jednak sprawy groszowe. Wierz mi, że gdyby usunięto duble to Twój rachunek nie zmniejszyłby się. Juz bardziej prawdopodobne że by się zwiekszył, żeby sieć mogła zainwestować w masową wymianę Technisatów (pamiętaj że cyfrówka to 300 tys dekoderów w tym duuuży procent tych najstarszych). Gadanie "niech usuną duble w SD" kojarzę z przejawami ignorancji i przesadzonego mniemania o sobie "bo co to ja nie jestem - przeciez ja mam HD, reszta mnie nie interesuje :P "

 

Aha... wnioskujesz o ogólnopolskiej sieci kablowej na podstawie wypowiedzi z Facebooka. Zauważ, że na profil Vectry, a tymbardziej na ukryte forum dyskusyjne wchodzą osoby zorientowane w sprawach TV-SAT, tak jak tu na Satkurierze. Takie osoby to tylko czekają aż wejdzie nowy model dekodera do przetestowania. Jak to nawet Vectra mówi na profilu "fani na Facebooku nie są grupą reprezentatywną" ;)

 

geroj0: Pragniemy emitować programy o różnorodnej tematyce i zaspokajać oczekiwania widzów w wielu dziedzinach. W ofercie Vectry znajduje się bogata gama kanałów sportowych i wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. W wysokiej rozdzielczości dostępny jest Eurosport HD. Włączenie kanału Eurosport 2 HD do ramówki wiązałoby się z dodatkowymi kosztami, czyli w konsekwencji podwyższeniem abonamentu.

 

Panie Vectra-01 ale za pakiet Sport na ostro (gdzie trafiłby ESP 2 HD) płaci się duże pieniądze. Nie wierzę, że dodanie jednego kanału spowodowałoby że ten pakiet byłby dla was nieopłacalny... Na początku jego istnienia kosztował on 29,90. Teraz w promocji można go dostac za dychę. Jego cena jak widać jest bardzo ruchoma...

 

Kibice sportowi będą na Was bardzo źli ;) to tak odnośnie pierwszego zdania które zacytowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...