Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zmianą dostawcy internetu. Obecnie mam padło. Interesuje mnie Vectra (iż obok mnie jest podłączenie) 8mb z ceną promocyjną przy umowie na 36 miesięcy, tj. 49,90zł miesięcznie. Chciałbym się dowiedzieć czy występują jakieś problemy, spadki prędkości itp. i czy jest możliwe takie coś że nagle skończy się promocja i będę zmuszony płacić o wiele wiele więcej niż te 50zł, bo tego się trochę obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda jeszcze sprawa z modemami bo to mnie interesuje. Dzwoniąc i zamawiając usługę muszę podać model modemu czy panowie na miejscu o to zadbają?. Słyszałem że jest takich kilka i ktoś kiedyś gdzieś mi powiedział, żebym brał modem(...)bo nie trzeba nic konfigurować i działa od razu. Nie mam żadnego pojęcia o modemach który lepszy itp więc może ktoś napisze coś w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku nie musisz konfigurować żadnego modemu. Użytkownik chyba nawet nie ma dostępu do opcji konfiguracyjnych - jedynie odczyt parametrów przez www. W rzeczywistości przychodzi do ciebie instalator, podłącza modem, i po chwili wszystko działa.

Poza tym modemy są faktycznie różne ale głownie powiązane z usługami jakie wykupiłeś np. inny modem dostaniesz gdy bierzesz sam internet a inny jak internet i telefon. Dla samego internetu są chyba 2-3 modemy. Ostatnio miałem modem Scientyfic Atlanta (kilka lat wcześniej miałem Thomson'a a jeszcze wcześniej była Motorola) i nigdy nie miałem z nim żadnego problemu choć jeśli miały by być takowe to bardziej ma na to wpływ jakość sygnału w kablu niż modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie jeśli posiadam dekoder SD, to ile muszę zapłacić miesięcznie lub jednorazowo , aby wziąźć drugi dekoder, tyle że HD? I co muszę zrobić, abym mógł odbierać kanały HD co prawda zależy mi tylko na MTVN HD, ale mój telewizor nie jest przystosowany do odbierania kanłów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć drugi dekoder HD to płacisz aktywacje 149,90 zł jednorazowo za ten dekoder + 5.90 zł do rachunku dodatkowo jeśli masz pakiet Platynowy bądź 9,90 jeśli masz pakiet Złoty. Co do telewizora CRT musisz tylko podłączyć dekoder kablem scart telewizor i już :D obraz jest bardzo dobry na tych starych telewizorach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem użytkownikiem Vectry od listopada zeszłego roku i zaraz na początku,była tylko jedna awaria,ale za to spora chyba coś koło doby nie było internetu,za to jak miałem internet z Aster,to nie dość że ceny były kosmiczne,to co kilka dni była awaria,albo net po prostu zanikał.W każdym razie odkąd jestem w Vectrze,to poza tą jedną awarią,żadnych problemów z internetem nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć drugi dekoder HD to płacisz aktywacje 149,90 zł jednorazowo za ten dekoder + 5.90 zł do rachunku dodatkowo jeśli masz pakiet Platynowy bądź 9,90 jeśli masz pakiet Złoty. Co do telewizora CRT musisz tylko podłączyć dekoder kablem scart telewizor i już :D obraz jest bardzo dobry na tych starych telewizorach :D
Dzięki, za info. A jeśli bym chciał zamienić dekoder SD na HD to też płacę 5,90 zł za dzierżawę? I ta aktywacja 149,90 zł mi wówczas powinna odpaść, przynajmniej tak sądzę, ale nie wiem czy jeden kanał MTVN HD jest tyle warty, co prawda doszłoby mi sporo kanałów HD, ale mnie tylko ten interesuje. Super jak dla mnie, że Vectra zajęła się kanałami muzycznymi, jeszcze by mi się do kolekcji przydało Mezzo SD, Polo TV (FTA więc mogliby dołączyć, ale pewnie nastąpi to za jakiś rok jak z Rebel), Trace TV, MCM Pop. Szkoda natomiast SAT 1 ten kanał na pewno nie był jednym z czterech najmniej oglądanych, więc jest to ze strony Vectry zwykłe mydlenie oczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...