Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

KENZO: skąd masz takie cenniki???

UPC za 10zł? W pakiecie z TV, to owszem, w sumie 90zł. Bez kanałów HD i tylko przez pierwszy rok umowy. Później 145zł. Vectra za 90zł przez całą umowę ma platynę z kanałami HD i internetem 8/16Mb.

 

W Nce za 48zł dostajesz pakiety standardowe bez HBO, Cinemaxów, Filmboxów i ze zwykłym dekoderem. Pakiet z tymi kanałami i nagrywarką kosztuje 78zł i do tego 149zł za aktywację dekodera.

 

Czytaj szczegóły ofert, a nie tylko wielkie "wabiki na łosiów". ;)

Mam taką propozycje wycofać, kanał Polonia1 bo tego nikt nie ogląda.W analogu zostawić pakiet srebrny,a w cyfrówce wlączyc nowe kanaly sd i hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze obraz cyfrowy z platformy satelitarnej (przy dobrych parametrach odbioru) będzie zawsze lepszej jakości - czy to w standardzie SD czy HD - niż obraz cyfrowy z kablówki. Nie jest to żadną nowością. Jeżeli chodzi o kanały w tzw. jakości HD to nikt w Polsce na chwilę obecną nie pokazuje "prawdziwego" HD - wszystko jest upscalowane. Jeżeli niektórzy z Was chcą zobaczyć jakość HD - odpowiedni telewizor, odtwarzacz Blu-ray i film w jakości HD - wtedy faktycznie mówimy o filmie w wysokiej rozdzielczości i jakości :D .

 

Odnośnie Vectry. Gdyby interesowała mnie wyłącznie telewizja to już dawno temu nie byłbym jej abonentem. Uważam jednak, że większość z nas korzysta z usług Vectry nie tylko dla TV ale również - a może przede wszystkim - dla netu i i czasami telefonu. I faktycznie w przypadku "paczek" oferta Vectry na tle konkurencji jest korzystna. I to w największej mierze "trzyma" mnie przy niej :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, jak ktoś (np. tak jak ja) nie ma możliwości zmiany operatora TV+net i skazany jest na Vectrę. Chcąc zwiększyć net (przy zakończonej umowie) przynajmniej na 2MBit/s musiałbym do obecnej ceny 95zł dokładać 15zł. Interes żaden. I to są czasy, kiedy konkurencja powinna ustalać ceny. A tu monopol i klienta mają gdzieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na stronie SATkuriera przeczytałem jak rozwija się konkurencja...Biorąc pod uwagę kilka ostatnich tygodni właściwie wszyscy tzw. "gracze" dołożyli coś swoim abonentom na święta (TOYA) lub po nich (MM; powrót Polsatu od 2011), a Vectra zapadła w zimowy sen? Już szkoda klawiatury; na stronie Vectry na FB cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już od dawna świadomość, że Vectra nie kieruje się w swoim działaniu - w każdej płaszczyźnie swojej działalności - dobrze rozumianym kompromisem pomiędzy własnym interesem a dobrem klientów a jedynie własnymi, nie dającymi się przewidzieć ani logicznie wytłumaczyć :D decyzjami. Czytajcie mimo wszystko: własnym interesem :D .

 

Na Facebooku - nie martwmy się - już większość piszących tam (zarówno w czasie przeszłym i teraźniejszym) - zdała sobie sprawę, że to medium w zasadzie niczemu - mam na myśli klientów - nie służy. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem aby Vectra nie pogorszyła tego co mam a nie ciągłe zastanawianie się nad tym co mogłaby. I tak zrobią co będą chcieli a nas klientów i ich uwagi mają w :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po ostatnich wyczynach konkurencji, mozna stwierdzić, że nasz operator zaczyna pomału odstawać jakością i iloscią swojej oferty. Moze po nowym roku coś ruszą, bo póki co to czarno to widzę. Jedynie kuszą tymi ofertami łączonych usług za naprawdę przyzwoitą cenę.

 

I sobie sprezentowałem dekoder PVR HD do przetestowania. Udało się wyhaczyć dysk o pojemnosci 500 GB. Mam 2 miechy na to aby on sam mnie przekonał. Co do wspominanego przez wielu tzw. brzęczenia to nie zauważam i nie słyszę aż tak głosnej pracy dysku, co po niektórzy tutaj tak skomlili. A jak przez dłuższą porę stoi nieużywany bo wyłączam zasilanie i jest spokój, ze słychać brzęczenie muchy :)) co do uprawnień też sie przydadzą na swięta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zamowilem dekoder PVR z platyna - po zainstalowaniu dekodera i przeslaniu uprawnien, okazalo sie, ze mam dostepne wszystkie kanaly - nawet canale + czy hbo za ktore nie place. Domyslam sie, ze na poczatek wszystko wlaczaja - teraz moje pytanie - kiedy mi to przytna do jedynie platyny?

 

Drugie pytanie z jakim sie do Was kieruje - to jaka macie sile i jakosc sygnalu? Bo ja coprawda na jakosc nie mam co narzekac bo niby jest 100% ale za to sily jest niewiele ponad 50% - czy to normalne?

 

I ostatnie pytanko - czy zyskam cokolwiek jesli podepne ten dekoder do internetu? Z tylu ma wejscie na kabel sieciowy, ale czy to cokolwiek da?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi,

pozdrawiam Forumowiczow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatniego miesiąca Nka dodała do swojej oferty: TVP Seriale, BBC Knowledge HD, BBC Entertainment, BBC Lifestyle i CBeebies, FOX HD, AXN HD, transmisję programów 3D oraz multiroom.

 

W ciągu ostatniego miesiąca Cyfra+ dodała do listy programów: TVP Seriale, Polsat, Polsat 2, Polsat News, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe, JimJam, BBC ENTERTAINTMENT I BBC KNOWLEDGE oraz transmisję 3D.

 

A Vectra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się zdenerwowałem. Właśnie zobaczyłem, że UPC proponuje pakiet Canal+ za 27,90zł. W ramach pakietu są opcje HD oraz C+ GOL!!!

W Vectrze bez GOLa mamy super promocję: 25,90zł miesięcznie przez pół roku oraz 31,90zł później... Jak po roku zapomnimy złożyć rezygnację, mamy 45zł...

Ciekawe, ile będzie kosztować ta paczka, gdy Vectra doda do niej Canal+ GOL (o ile w ogóle doda)...

Echh, szkoda gadać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Nie róbmy drugiego Facebooka :D .

 

Najbardziej podoba mnie się tam wątek dotyczący propozycji rozwoju oferty programowej. Vectra odezwie się raz na dwa tygodnie, odpowie "coś' enigmatycznym tonem, że i owszem myślą o dodaniu nowych kanałów, publika się "podnieci" i jest wesoło :jupi: .

 

Jeżeli faktycznie MM dołączą Polsaty to Vectra (z dużych kablówek) - będzie miała najuboższą ofertę telewizyjną, na uwadze mam jednak cały czas, dla niej to jest tylko jedna z form działalności. Wracam do tego samego wniosku - zrobią i tak to co będą chcieli, a "naiwni" mogą pisać swoje - nasze forum poświęcone Vectrze mam bowiem zadanie czysto terapeutyczne :D - przede wszystkim ukoić nerwy klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Posiadam ofertę Vectry Pakiet Platynowy TV (dekoder SD) + Internet 8Mb za 114,90zl. Umowa podpisana na 24miesiące, pozostał niecały rok umowy jeszcze.

Mam pytanie czy teraz podczas trwania mojej umowy mógłbym skorzystać z opcji multiroom czyli mieć 2 dekodery a nie jeden? Mam jeden dekoder SD, a chciałabym mieć 1x SD i 1x HD (ten HD moze byc z PVR). Napisałem do nich na e-mail i czekam. Kolejki w oddziale, że nie opłaca się stać dowiedzieć się, że nie jak coś. Jaki byłby ewentualny koszt skorzystania z drugiego dekodera?

Dzięki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz. W takim wypadku aktywacja dekodera HD to 149zł i opłata za multiroom (5,90) + ewentualnie jeszcze drugi raz 5,90 za wynajem HD (nie wiem jak to teraz liczą).

 

Nie ma chyba możliwości wzięcia PVR'a samodzielnie jako drugi dekoder. Jedynie w przypadku podpisywania nowej umowy mógłbyś sobie zamówić jakąś paczkę PVR i zaznaczyć, że chcesz sobie zostawić aktualny dekoder. W takim wypadku jednak nieunikniona jest podwójna aktywacja: za multiroom i za PVR (ok 99zł zależnie od promocji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...