Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Po informacji (jeżeli jest ona prawdziwa?) że za Jetix Play ma być Nick to ja już niczego się niespodziewam. Wmawiali ludziom na Facebooku że to ma być całkiem nowy kanał, twierdzili że prowadzą rozmowy z nadawcą. Jeżeli to wszystko się potwierdzi to nawet nie wiem jak nazwać tych krętaczy z Vectry a na usta cisną się same niecenzuralne słowa. Co do TVP HD to możemy zapomnieć. Zobaczymy ze strony Gdyńskich upartych osłów gest Kozakiewicza a nie mundial w HD. Jedno co im wychodzi to podnoszenie cen abonamentu, w tym są mistrzami a jednego kanału nie można się od nich doprosić. Już nie będe rozpisywał się nawet o numerze z polsatami. Gdyby dzisiaj kończyła mi się z nimi umowa to bez wahania wziąłbym N-kę ale niestety ma jeszcze kilka miesięcy umowy przez które może coś się zmieni( wszak zapowiadali zmiany rozciągnięte w czasie) a po za tym obecne promocje jak oni to nazywają są śmiechu warte. Czemu oni na siłe chcą wszystkim telefon stacjonarny wciskać jak teraz wszyscy mają komórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba która narzeka na brak Polsat'ów w Vectrze i chce iść do ...... N

 

A co do oferty i nowości to było mówione że kanały będą pojawić się stopniowo mundial dopiero 11 czerwca jeszcze 2 tygodnie

 

Ja od sierpnia mam mieć nowa umowę

 

Pakiet złoty cyfrowy + Canal+ + internet 8 mb za 79 zł

 

do tej pory

 

Pakiet złoty cyfrowy + Canal+ + internet 2 mb za 89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba która narzeka na brak Polsat'ów w Vectrze i chce iść do ...... N

 

Dla jasności nie chce iść do N ze względu na brak Polsat'ów...Każdy chyba jednak przyzna że odczuwalny jest ich brak w ofercie Vectry, a ich zamienniki( szczególnie N-sport ) w porównaniu z nimi są śmiechu warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trudno się nie zgodzić, Vectra lubi opowiadać bajki.. Osobiście nie narzekam bo w mojej miejscowości Vectra to chyba najlepsze co mogę mieć(w tym przypadku chodzi mi głównie o internet).W pakiecie platynowym mam parę kanałów HD i ogląda mi się je całkiem przyjemnie. Fakt faktem Vectra nie udziela jasnych informacji jest to firma ,która wręcz uwielbia kręcić abonentów tak żeby Ci nie odeszli lecz liczyli na nagłe zmiany ,których nigdy nie ma. Dodanie MTVHD do platyny to żaden krok do przodu a Vectra robi z tego wręcz furorę , osobiście chyba jak większość osób z tego forum wolałbym dostać TVPHD na MŚ.

Vectra pytana przez użytkowników na FB odnośnie TVPHD wykręca się tym że nie mogą narazie udzielić żadnych informacji, prawda jest niestety taka że nic nie załatwią , ale wolą abonentom kadzić oczy żeby przez przypadek nie odeszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czerwca nic nowego poza MTVN HD raczej się nie pojawi, gdyż poszedł już na oficjalną stronę Vectry komunikat prasowy informujący o MTV HD i Nicku. O żadnych innych kanałach nie ma w nim mowy, a nie sądzę, żeby się tak rozdrabniali pisząc osobne komunikaty dla każdego nowego kanału.

Na Facebooku jednak podano, że zmiany będą wproawdzane stopniowo, więc jest jakaś nadzieja na TVP HD przed Mundialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetix Play w cyfrze wyłączyli( została czarna plansza jak po Patio TV, więc może jednak coś za niego wrzucą ) natomiast w analogu nadal jest on jednak retransmitowany...

Z pakietu platynowego sd zniknelo patio tv a teraz jetix play i nic za to nie dali a cene złodzieje to od lipca umieli podnies oszuśći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...