Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

1 czerwca vectra zapowiada wprowadzenie nowych stacji. Prawdopodobnie na początku będą to dwa, góra trzy kanały. Zapewne podmienią jetix play, zastapią pozycję PATIO TV no i może coś jeszcze. Macie jakieś pomysły/przecieki co wrzucą ? Ostatecznie cena abonamentu idzie do góry, to też uzupelnienie jak najbardziej obowiązkowe. Jak sami mówia zmian bedzie sporo, ale zostało to rozłożone w czasie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Ma ktoś może informacje, co będzie z kanałem Canal+ Sport 3(teraz jest testowy na Cyfrze). Czy Vectra włączy go do pakietu C+? Rozważają w ogóle taką możliwość? Na razie kanał jest dostępny tylko na platformie Cyfry. Na wakacach to nieistotne, ale od września będzie dla fanów piłki problem. Jestem żywo zainteresowany tematem:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder PVR od niedawna i powiem szczerze (miałem w życiu wiele dekoderów różnych platform) to ten od Vectry to jakaś wialnia, dysk chrobocze cały czas mimo że nic się nie nagrywa, jak wyłączę sprzęt do stanu czuwania to coś buczy że spać się nie da masakra normalnie. Ogólnie jeśli chodzi o obsługę to dekoder jest OK ale ta głośna praca eehh. Do tego brak synchro dźwięku z obrazem na TVS HD, Animal Planet HD, Canal+ Film HD (kanał premium !!!) - przecież za to się płaci a nie da się normalnie oglądać. Też tak macie u siebie ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego brak synchro dźwięku z obrazem na TVS HD, Animal Planet HD, Canal+ Film HD (kanał premium !!!) - przecież za to się płaci a nie da się normalnie oglądać. Też tak macie u siebie ?

Tak tez tak mamy z tym, ze ja dzis dzwonilem na infolinie techniczna i konsultant powiedzial mi, ze jeszcze nikt im tego problemu nie zgalaszal. Tak samo bylo z zacinaniem sie kanalow HD problem byl ale kazdy to olal i wylewal swoje zale na forum zamiast dzwonic do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Vectra pomału odkrywa karty. Juz wiadomo że do oferty dołączy MTVN HD, a przcież jest tyle innych ciekawszych i obecnie lepszych muzycznych kanałów: Trace tv, Nat Geo Music, Mezzo czy nawet polski Rebel. Jeżeli już za wszelką cene chcieli kanał HD to mogli dać Mezzo live HD-klasa sama w sobie a nie kolejny badziew od Mtv którego nawet nie można już nazwać muzyczną telewizją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniła do mnie wczoraj konsultantka z Vectry i zaproponowała mi net 8Mb za dodatkowo jedyne 8 zł. miesięcznie więcej do abonamentu. Aktywacja tylko 5 zł. Obecnie mam 1MB i do tego pakiet srebrny TV analog (płacę 65 zł/mies za wszystko). Zapewniała, że nie muszę podpisywać nowej umowy ani brać pakietu cyfrowego. Obecna 2-letnia umowa kończy i się za 9 miesięcy. Podobno to oferta indywidualna ("zostałem zaliczony do grona wybrańców") i nie można z niej skorzystać idąc do BOK'u - tylko przez telefon.

Spotkał się ktoś z was z taką propozycją? Jest tu jakiś haczyk? W sumie to zamierzałem zrezygnować z Vectry po wygaśnięciu umowy ale teraz zwątpiłem. Dzisiaj pani ma ponownie dzwonić i zapytać o moją decyzję. Brać? Nie ma tu jakiejś podpuchy? A może jakieś nowe promocje się szykują od czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KENZO masz racje.Jezeli chodzi o HD to dali najgorszy z mozliwych.Niech daja w koncu TVP HD na Mundial ewentualnie Eurosport 2 HD lub Fox Life HD.Mam nadzieje ze na tym nie koniec.Czekam na 1 czerwca czyli Dzien Dziecka jak nigdy dotad he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...