Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do Was zapytanie dotyczące tunera PVR HD - czy posiadając pakiet platynowy i podpisując umowę na w/w sprzęt płacę na chwilę obecną 175 zł za aktywację i 5,90 za miesięczną dzierżawę?

 

Z góry dziękuję za info

 

W cenniku na stronie Vectry dzierżawa dekoder PVR HD w platynie kosztuje 15,90 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze, że obecnie posiadam "zwykły' tuner HD i płacę również 5,90 to po "przełknięciu" opłaty za aktywację wybór PVR HD wydaje się być dobrym posunięciem. Muszę tylko podejśc do BOK-u i dopytać się ostatecznie, a może uda się zapłacić "jedyne" 99 zł w promocji :D . Dzięki za info i radosnego świętowania Wam życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem dekodera PVR Vectry i mam pytanie:

Czy mozna ustawic dekoder tak, aby wtedy kiedy odtwarzam kanały dostępne w 4:3 ustawiał się automatycznie na 4:3, a 16:9 i HD automatycznie wskakiwały na 16:9 bo troche wnerwiające jest zmienianie co chwile ustawień by obraz był wysiwtlany na całym ekranie?

Pozdrawiam

 

Panowie odpowie ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie zrozumiałem posta, ale postaram się pomóc.

Zakładam, że masz telewizor panoramiczny. Nie mam dostępu do dekodera PVR, ale w HD jest podobnie. Wejdź w menu -> konfiguracja -> ustawienia -> obrazu. Upewnij się, że "proporcje ekranu TV" masz nastawione na 16:9. Z kolei w rubryce "zmiana formatu obrazu" wybierz rozciągnięcie.

Takie ustawienie da Ci zawsze obraz na cały ekran. Chyba, że nadawca nadaje w 16:9 z pasami po bokach. Wtedy nie da się nic na to poradzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rozciągnięcie nie jest dobrym wyborem bo postacie są nienaturalnie spłaszczone i grube.

Powiększenie tak, ale jeśli stacja nadaje z czarnymi pasami po bokach a nie z góry i z dołu tracimy część obrazu.

Nie ma jednego dobrego dla wszystkich kanałów ustawienia, trzeba zmieniać na poszczególnych kanałach:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę mam pytanie z innej beczki. W tej chwili posiadam umowę na czas nieokreślony (24mies czas zobowiązania jakiś czas temu minął). Teraz chciałbym podpisać nową umowę z lepszymi warunkami (i niższymi opłatami). Oczywiście wiąże się to z zerwaniem aktualnej. W jednym z BOK w Radomiu zostałem poinformowany, że oczywiście mogę to zrobić, ale zostanę bez "mediów" około miesiąc, bo tyle ma wynosić ponowne przyłączenie. Jednakże gdybym zdecydował się na wyższy pakiet z telefonem i pakietem Premium, który cenowo mniej więcej dorównuje obecnemu to "można to załatwić". O ile telefon faktycznie mógłbym wziąć, to pakiet Canal+/HBO za 40zł mnie nie interesuje. Jakie jest najlepsze wyjście z takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BOKu pytałem o koszt najmu PVR przy Platynie i powiedziano mi, że wynosi on 5,90 :)

 

A ja właśnie dzwoniłem do telefonicznego BOKu i na infolinię sprzedażową i dostałem odpowiedź, że w Platynie dzierżawa kosztuje 15,90zł, a to 5,90 to tylko jak ktoś weźmie przynajmniej jedną nową usługę, np. telefon albo jakąś większą paczkę...

Przy zwykłej wymianie obowiązuje 15,90 :(

A już miałem zamawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...