Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kto z was tez po odebraniu dekodera HD z pakietem platynowym otrzymal pakiet VIP I na jak długo?

Tydzień temu podpisałem umowę z Vectra na pakiet platynowy. Paket VIP jest podobno aktywny do końca stycznia- tak mi powiedział pan technik z Vectry podczas instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knorr dzieki za info czyli musze zostac na tych samych warunkach co mam teraz bo po przeanalizowaniu za i przeciw jakbym nie chcial na 2 tv i net Vectra wychodzi najtaniej.Ciekawi mnie tylko czy w marcu bede mogl np.zerwac te umowe i podpisac od razu nowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrywasz jeszcze jutro lub pojutrze z powodu polsatow, pozniej bedziesz musial jeszcze placic przez caly luty, w ostatni dzien lutego albo podpiszesz nowa na nowych warunkach albo nowa na tych warunkach co masz teraz. Jest cos piekniejszego?? Zjadasz ciastko, a mimo sycko wciaz je masz. No nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knorr to chyba nie jest tak jak myslisz.Jak bylem w BOK ostatnim razem i zlozylem rezygnacje poinformowano mnie ze 1 lutego wylacza mi sygnal na cala paczke wiec miesiac bylbym bez tv+net+tel i musialbym zdac sprzet.Potem nowa umowe musialaby podpisac zona i znowu minimum na rok.Po przemysleniach ide dzis do BOK wypytam o te promocje od marca i spytam o aneks bo bodajze raz juz tak mialem z tym ze jak pisal scorpion chyba musze wziasc tak samo platna albo wiecej jak co umowe i zobacze co oni zaoferuja w tym marcu a na dzien dzisiejszy anuluje wypowiedzenie i wezme sobie multiroom i mam spokoj do pazdziernika.Do tego czasu na pewno sie wyjasni sprawa Eurosportu 2 HD i TVP HD

 

A swoja droga mogliby te TVP HD wlaczyc na Olimpiade Zimowa ale jak ktos pisal pewno by ludzie nie brali Sportu na ostro ze wzgledu na Eurosport HD i poczekaja na RPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knorr to chyba nie jest tak jak myslisz

Ja to info mam wlasnie ze swojego Boku, i mi sie to zgadza, bo Pan Pracownik BOKu nawet Regulamin (nowy) mi pokazal, na potwierdzenie swoich slow. I tyle co ja wiem/moge powiedziec w tym temacie. Moze skorzystaj z rady skorpiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się pomału styczeń i jak ten okres można podsumować w Vectrze i ich usługach ? Co o tym sądzicie ?

*a) Jak dla mnie był on kolejnym dobrym krokiem ku lepszemu. Mianowicie, zaczęli testować Internet (prawdopodobnie 120 mb/s), kolejni testerzy dekoderów PVR HD zostali wybrani, ale sama praca sprzętu niestety pozostawia wiele do życzenia :?

B) Kolejnym plusem było zniesienie opłat dzierżawy za dekoder HD, żeby jeszcze tylko obniżyli na PVR HD

 

Co przyniesie luty ? Ciekawe czy uruchomią na początku tegoż miesiąca polski rockowy kanał muzyczny REBEL TV :) Były to co prawda plotki, ale trwać trzeba w przekonaniu.

 

>>> Do kroć set <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z BOK z piatku-na TVP HD nie ma co liczyc tym bardziej na Eurosport 2 HD.Zasugerowalem ze slyszalem gdzies ze ponoc jak kupowali TVP Sport to TVP HD tez wzieli tylko sie boja puscic przez Olimpiada Zimowa zeby ludzie nie przestali brac Sportu na ostro-nic cisza zero odzewu.Pytalem o inne kanaly HD-cisza.Tylko uslyszalem o Rebel TV ze od lutego

 

Szkoda jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z Bielska-Białej też jeszcze nie otrzymał rachunku za styczeń -marzec ale ma też inny problem zaczął mu szwankować pilot od dekodera sd np przy przłączniu kanalu wyskakuje epg innego kanalu lub menu zamiast przełanczać kanaly na wyższe to wyskakują niższe itp klocki bateria sprawna nowa i zastanawia się czy wystarczy wymienic pilota czy też jes to wina dekodera czy ktoś może miał podobny problem z pilotem zaznaczam że są dni gdzie wszystko działa sprawnie.Dekoder jest spięty z dvd oraz wieżą stereofoniczną wszystko działało ok przez ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy koperta miała znamiona kontaktu z Pocztą Polską? (pieczątka z datą nadania, info o zryczałtowanej opłacie za nadanie). Czy po prostu chodził pracownik Vectry chodzi i wrzucał do skrzynek?

Zadnego znaczka,stempla i kontaktu z poczta ten list nie mial, normalnie wrzucone do skrzynki jak zwykla reklama z marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam promocja pelnego pakietu VIP miala byc do konca stycznia a tu niespodzianka wlaczam dzis kabel a tu nadal zamiast pakietu PLATYNOWEGO pakiet VIP moze kazdy otrzymuje ten pakiet na pelny miesiac liczony od momentu zawarcia umowy lub odebrania dekodera HD? WIE KTOS COS NA TEMAT TEJ PROMOCJI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...