Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W N-ce brakuje multiroom, ale dostajesz za darmochę telewizję na kartę. Ponadto masz w pełni funkcjonalny PVR i HD z prawdziwego zdarzenia. Co prawda oferta programowa nie jest zbyt szeroka, ale do zaakceptowania. Jeżeli chodzi o Cyfrę +, to łzy po kanałach z bajkami (masz inne!) otrzesz telewizorem HD za złotówkę!

Zobacz oferty, ja już się szykuję do opuszczenia zachłannego na kasę Polsatu Cyfrowego i nie mogę się doczekać promocji konkurencji na gwiazdkę w tym roku.

Łudziłem się, że Vectra to firma dbająca o klienta, przyciągnęła mnie szeroka oferta programowa. Vectra jednak jest wyłącznie zachłanna na kasę, tak jak i Polsat Cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariobb: tak, będziesz miał bez kosztów dzierżawy. Koszty aktywacji oczywiście poniesiesz - z tego co kojarzę to chyba 49zł...

 

zibirz: Telewizja na kartę to zbyt słaba oferta - te kanały to by mnie co najwyżej w kuchni zadowoliły na trzecim TV :)

Ta oferta z telewizorem nie jest taka różowa - jak bierzesz komfort z telewizorem za 1zł to wówczas musisz wziąć Canal+ i HBO na cały czas trwania umowy (interesowałby mnie sam Canal+ - na HBO nic nie ma, poza powtórkami), poza tym multiroom nie jest wtedy darmowy, a PVR jest za 20zł zamiast 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpion, a czego tu się spodziewać po firmie, która daje dla ludzi z ulicy STB HD za darmo, a klienci którzy wcześniej płacili za dekoder HD muszą to robić nadal? Przecież to kpina. Nowy klient ważniejszy niż stary.. no ale, wszędzie teraz tak jest..

 

Ciężko cokolwiek powiedzieć, gratuluję wszystkim, którzy mieli STB SD, ehh.. faktycznie, niespodzianka świetna. Ale raczej dla nowych niż starych klientów, bo ten kto chciał mieć STB HD to już go dawno ma..

 

Przepraszam za chaotyczność, pozdrawiam ;)

PS. Multiroom w 'n' ma być jeszcze w tym roku i to trochę wygodniej niż w C+, bo uprawnienia mają być przesyłane przez sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym multiroomem w Nce słyszałem dokładnie to samo na forach Nki równo rok temu, tak więc teraz już im po prostu nie wierzę.

Właśnie zrobiłem małe porównanie na swoje potrzeby i właśnie wybrałem nowego operatora :)

 

Opcja 1) Vectra (Platyna PVR + Internet 8Mb + Multiroom platyna SD): koszty początkowe: 266zł, abonament przez 24 miesiące 137zł, totalny koszt umowy 24 miesięcznej: 3554zł

 

Opcja 2) Cyfra+ (pakiet komfort+ z multiroomem oraz internet osiedlowy 8Mb): koszty początkowe: 130zł (antena 80cm oraz dekoder do multiroom), abonament przez pierwszy rok 42zł, abonament przez drugi rok 74zł, koszt neta stały 49zł. Totalny koszt umowy 24 miesięcznej: 2698zł

 

Opcja 3) Cyfra+ (pakiet komfort z pakietem Canal+ w tym HD oraz multiroom i internet osiedlowy 8Mb): koszty początkowe jak opcja 2, abonament pierwszy rok 57zł, drugi rok 89zł, internet stale 49zł. Totalny koszt umowy 24 miesięcznej: 3058zł....

 

Chyba zostanę w Vectrze :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słowa z pewnej polskiej komedii: "My chcemy robić interes, a nie puszczać brzydkie bąki" Cytat ten moim zdaniem jak ulał pasuje do dzisiejszej nazwijmy to "niespodzianki" jaką Vectra zaserwowała swoim zaufanym abonentom. W tym całym interesie Vectra tylko robi interes. Kasują cenę dzierżawy miesięcznej za dekoder HD. Fajnie. Szkoda tylko, że nie pomyśleli z wprowadzeniem opcji takiej dla nie tylko nowych, obecnych SD-ków :) ale takze dla osób, które już połakomiły się na dekoder HD. Aby było sprawiedliwie dla ogółu. Patrząc z drugiej strony zabraliby sobie nazwijmy to brzydko koryto, z którego żrą kasiorę. Jeszcze śmią to nazywać hasłem: VECTRA DAJEMY JESZCZE WIĘCEJ :crazy: Ciekawe dla kogo ? Szkoda, ze oni nie zadają sobie takich pytań. Reasumując maja nas głęboko w du :censored: co przykładem moze być użytkownik Scorpion

@ Scorpion A jaką cenę zaproponowali Tobie na platynę z PVR-em i NET-em 8 Mb/s ? Jedyna opcja jaką upatruje teraz to wstrzymać się z PVR-em do czasu kiedy obniżą cenę aktywacji. Tylko tyle, że prędzej sie zestarzejesz i Ci się odechcę całej tej technologii :smile: zanim wpadną na taką opcję gdyż są cięzko domyślni. Na szczęście jest jeszcze konkurencja, ale traktowanie stałego klienta jest prawie wszędzie takie samo.

 

Vectra dzisiaj nic specjalnego i odkrywczego nie zrobiła. Inni operatorzy już dawno zrezygnowali z dzierżawy dekodera HD, więc to samo i oni byli zmuszeni zrobić. Tak samo będzie z kanałami HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107: Platyna z 8Mbit za 114,90zł przy umowie na 24 miesiące + 16zł miesięcznie za PVR + 6zł za multiroom Platyna SD.

 

Najbardziej mnie rozwaliła opłata aktywacyjna za dekoder SD, który już mam :D

 

zibirz: ZAWIJAM KIECĘ I LECĘ :mrgreen: (Cyfra już zamówiona). W opcji 3 jest Canal+ z opcjami HD. HBO nie liczę, bo ono jest za 0zł tylko przez parę miesięcy, a potem się dopłaca, a ja w tym kanale niczego ciekawego nie dostrzegam, poza powtórkami i powtórkami powtórek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scorpion W takim razie wszystkiego najlepszego na nowej drodze yyy znaczy stronie życia z cyfrą+ :). Mam nadzieję, że będziesz nas w tej zakładce czasami odwiedzał i rozmawiał z abonentami byłego swojego operatora :D . Tez miałem brac cyfrę+, ale jak na moje wymagania Vectra zaproponwała mi korzystną promocję i dlatego spasowałem. Co do HBO to bym tu polemizował, ale kazdy ma prawo do własnego zdania i o gustach się nie dyskutuje :smile:

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z tzw. oferty lokalnej Vectry. Tzn. za pakiet platynowy SD + paczkę HBO + net 2 Mb/s płacę ok. 96,- / mies. Teraz mogę dobrać sobie dekoder HD za free ( pomijając cenę aktywacji ) Jeśli miałbym decydować się na PVR to takze skoczyłbym do innego operatora. Multiroom na chwilę obecną jest dla mnie zbędny, na [pozostałych odbiornikach jadę na sygnale analogowym.

Wziąłbym Cyfrę, ale kiepsko u nich z bajkami (mój Szkrab musi mieć albo Jim/Jam, albo Cbeebies), a Nce brakuje Multirooma :/

Muszę się jednak zdecydować na którąś z tych platform, bo Vectra dała ciała na całej linii.

Twój szkrab chyba bedzie nie pocieszony, ale wszystko przed nami. Może i cyfra+ w tym roku zainteresuje się ofertą z bajkami. Nawet paczka BBC, która była na wyłączność w CP, teraz już nie jest, więc wszystko możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scorpion W takim razie wszystkiego najlepszego na nowej drodze yyy znaczy stronie życia z cyfrą+ :). Mam nadzieję, że będziesz nas w tej zakładce czasami odwiedzał i rozmawiał z abonentami byłego swojego operatora

 

Byłem Vectrze 3 lata .. Kiedy mi kazali słono płacić za swoje programy pożegnałem ich bez żalu..

Za pakiet złoty kazywano tyle płacić co za n-kę ( 48 złotych ) i za cyfre 36 złotych ) obydwa dekodery PVR.. z cyfry mam w tym drugi dekoder za fre ( SD) i abonament za 10 złotych..A karty cyfry nie są parowane to oglądam co chce ci gdzie chę..

Nigdy więcej Vectry..

Jak macie tylko możliwość uciekajcie od Vectry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz bylem dzisiaj w BOK a mam paczke net 8mb+tel+platyna z dekoderem HD nosilem sie z zamiarem zerwania umowy ale postanowilem dac szanse Vectrze i o oto co uzyskalem-Mila Pani powiedziala ze w zwiazku z tym ze mam paczke z 3 opcjami moge jak najbardziej zrezygnowac z tv ale net i tel sie nie zmienil wiec musze ciagnac to dalej do pazdziernika ewentualnie wziasc sobie zloty zamiast platyny

 

Na moja sugestie ze moze jakis aneks ze zalezy mi na pozbyciu sie telefonu i wzieciu multiroom ta sama odpowiedz-Ale telefon sie nie zmienil

 

Poddalem sie w koncu i zostalem na tej paczce ktora mam czyli net 8mb+tv+tel i wzialem ten multiroom z nieszczesna aktywacja ktorej mi tez nie anulowali i wrocilem do domu

 

I niby sprawa zakonczona ale chodzi mi to po glowie.Czy rzeczywiscie nie moglem zerwac calej umowy w koncu to paczka jest cala i podpisac nowej np na zone ? bylbym szczesliwy bez telefonu i mialbym okolo 30 zl mniej do placenia co miesiac.Poradzcie co robic.Technik z tunerem SD bedzie w czwartek nic na razie nie podpisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tez wszystko w paczce ale bez telefonu i bez problemu zrobili mi aneks,mialem platyne+6mb wzieta w promocji czyli defakto nie mozna zmienic umowy promocyjnej a jednak,powolalem sie na utrate polsatow i pani zmienila zdanie pisalem juz o tym pare postow wyzej teraz mam to co w podpisie.Moim zdaniem miales prawo do zerwania umowy i podpisania nowej bo miales paczke czyli wszystko razem powiazane czyli net+telefon+telewizja byla jakby jedna usluga tak ja to rozumie ale pewnosci nie mam.Wszystko zalezy tez od lokalnego BOK oni moga wszystko zalezy tylko od checi moze pani miala zly dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu vectra od stycznia zmieniła brzmienie podpunktu o możliwości rozwiązania umowy w wypadku zmian programowych

z:

4.5 W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b Abonent uprawniony jest do rozwiązania Umowy ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym nastąpiła modyfikacja zakresu Usług, pod warunkiem doręczenia w tym zakresie Dostawcy Usług oświadczenia w formie pisemnej w terminie 14 dni od dnia wprowadzenia modyfikacji.

na:

4.6. W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b., Abonent uprawniony będzie do rozwiązania Umowy, pod warunkiem

doręczenia Dostawcy Usług oświadczenia w tym zakresie w formie pisemnej, w terminie 30 dni od dnia otrzymania pisemnego powiadomienia o zmianie bądź modyfikacji Usług, o którym mowa w pkt. 4.4. Rozwiązanie Umowy następować będzie z końcem miesiąca następującego po miesiącu, w którym Abonent złożył oświadczenie o odstąpieniu.

 

@geroj0 mając paczkę podpisujesz jedną umowę na świadczenie trzech usług, zmiana w usłudze powoduje możliwość zerwania umowy, a nie rezygnacji ze świadczenia usługi. Poproś o rozmowę z przełożonym osoby która tak Cie wprowadziła w błąd.

 

WIELKIE LOL! właśnie do mnie dotarło, że Vectra po cichu zmieniła REGULAMIN!!

Regulamin główny obowiązujący od 01.01.2010r.

beton jakich mało! zataili zmianę regulamiu!

15.9. Regulamin niniejszy wchodzi w życie z dniem 2 stycznia 2010 r.

 

czy wiecie co to znaczy?

 

15.6. O zmianie treści Regulaminu Abonent winien być powiadomiony na piśmie na jeden miesiąc przed jej wprowadzeniem.

15.7. W przypadku zmiany treści Regulaminu Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy za wypowiedzeniem z dniem wprowadzenia nowego Regulaminu lub jego zmiany. W przypadku skorzystania przez Abonenta z tego, Dostawcy Usług nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze. Oświadczenie Abonenta o wypowiedzeniu Umowy powinno być złożone co najmniej 14 dni przed wprowadzeniem nowego Regulaminu lub jego zmian. Niedotrzymanie tego terminu przez Abonenta powoduje, że jego oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy nie wywołuje skutków prawnych.

15.8. Regulamin niniejszy wchodzi w życie z dniem 01.03.2007 r.

 

Czy ktoś o tym wcześniej wiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi miales net+kablowke i jak widze zostales z net+kablowka tyle ze masz teraz zloty+2 mb.Mnie tez Pani zaproponowala zejscie z platyny na zloty.Chodzilo chyba o to ze owszem moge zmienic warunki ale ciagnac dalej paczke 3 rzeczy onbizajac powiedzmy net na 2 mb tel na mniejszy i tv na zloty.Tak to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion a antenę normalna naziemna już masz dla Polsatu? Zaraz ME w Piłce Ręcznej a i o ile mnie nie myli to chciałeś odejść ze względu na brak Polsat'ów Sport to skąd pomysł na Cyfrę +. Ja bym z Vectry nie odszedł miałem już internet z Hyperionu i to była katorga potrafiło go nie być przez 3 dni szybkość 512kB/s cena 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mnie polsaty sport wisiały - nawet na rękę mi była ich zamiana na Nsport z LM.

A moja sieć osiedlowa to bajka - wiem, bo mam ją od kilku lat. Za 49zł mam łącze SYNCHRONICZNE na światłowodach :)

W praktyce oznacza to, że upload nie schodzi poniżej 4-5 Mb, często jest powyżej 10Mb, a download przy dużym obiążeniu sieci to 1,5Mb, średnio 4, czasem powyżej 10Mb. Więc nie jest źle.

 

W grudniu zaniosłem im wypowiedzenie umowy na wypadek, gdybym wziął pakiet z Netem od Vectry. Tak się jednak nie stało, więc muszę iść wycofać wypowiedzenie przed końcem miesiąca. Czekam tylko na Cyfrę, czy nie wykręci mi jakiegoś numeru na dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...