Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dajemy więcej....bo musimy się pokazać

Prawda. Jeszcze w "farszafie" to już sowity obowiązek. Reklama musi być na wysokim poziomie. "Dzien dobry tu VECTRA - hej "farszafioki" przedstawiamy Wam nową pełną designu firmę, która za maskotkę wybrała telewizorek z twarzą a'la WALL-e" :o Ale trzeba przyznać, że chwyt marketingowy pierwsza kalsa.

 

Kurcze. Od dwóch dni tylko My we dwóch ciągniemy ten wątek. Widać reszta zakupiła PVR-y do testów i zapomniała o głębokim świecie. Ja tak samo planuję zrobić jak wezmę sobie od cyfry+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, pełno tu nas. A jeszcze ta Twoja nowa stopka pod postami :)

Żeby nie było, że czata sobie tu urządziliśmy: byłem dziś w Vectrze w BOK. Dowiedziałem się, że aktualnie nie ma Happy Hours i że od 2 miesięcy nie było, więc chyba centrala to porzuciła. Poza tym dowiedziałem się, że jakbym wziął Platynkę z PVR oraz drugi dekoder HD/SD też z platynką jako multiroom, to płacę tylko jedną aktywację za PVR (175) a tego 100zł za multiroom już nie...

 

Byłem dziś też w BOK Cyfry+ i oglądałem ten dekoder PVR - przeraża mnie to menu i obsługa... Te najzwyklejsze dekodery SD od Vectry są jakieś 5 lat do przodu... Koleś powiedział, że od grudnia mają mieć nowe dekodery PVR od Pace, podobno mają być lepsze. Ale soft ten sam....

 

Nie wiem, nic nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Z Vectrą wiąże mnie umowa do końca maja, mam pakiet złoty z rabatem 33%, więc należę do wspomnianej wyżej drugiej grupy :) Dodatkowo wziąłem sobie Canal+ na 18 m-cy po 20 zł/mc i tu się rodzi pytanie. Było wspomniane, że w przypadku zmiany cennika( ta zmiana dotyczy także mnie, tyle, że z tym rabatem) mogę wypowiedzieć umowę. Więc jeśli chciałbym rozwiązać umowę, to jak by było z tym Canal+ wziętym na 18 m-cy? Chodzi mi o to, czy rozwiązanie umowy z Vectrą tyczy się wszystkiego, co mnie z nią wiąże, czy tylko pakietu złotego, którego podwyżka jest spodziewana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie chodzi o umowy promocyjne. Oczywiście cena nie jest gwarantowana ponieważ w umowie dostawca zastrzega sobie prawo do zmian opłat abonamentowych,

@kilovolt Nie rozumiemy się :/ Jak cena nie jest jak jest gwarantowana. :/ dotyczy to paczek typu TV+NET i innych konfiguracji, które są tworzone w ramach umów promocyjnych. Wiem po sobie :curious:

 

Muszę cię jednak oświecić. W przypadku paczek "dajemy więcej" np. TV+NET +TEL cena wcale nie jest gwarantowana. No bo przecież jak wcześniej napisałem znajduje się tam taki punkt:

2. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zmian Opłat Abonamentowych określonych w Załączniku nr 1.

A załącznik 1 to ceny w paczce.

Tak więc w przypadku żadnych umów nie ma gwarancji ceny, nawet w przypadku pierwszej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Chodzi mi o to, czy rozwiązanie umowy z Vectrą tyczy się wszystkiego, co mnie z nią wiąże, czy tylko pakietu złotego, którego podwyżka jest spodziewana?

Rozwiązanie umowy tyczy się wszystkiego, bo nie mogą Ci dostarczać Canala+ bez pakietu złotego. Dlatego jeśli chcesz rozwiązać wszystko to w przypadku podwyżki cen rozwiązujesz umowę na pakiet złoty. Canala wyłączą Ci z automatu.

Kiedy spodziewana jest podwyżka? To oczywiście tylko moje przypuszczenia, ale zwykle zaraz po nowym roku ogłaszają już od kilku lat...

2. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zmian Opłat Abonamentowych określonych w Załączniku nr 1.

A załącznik 1 to ceny w paczce.

Tak więc w przypadku żadnych umów nie ma gwarancji ceny, nawet w przypadku pierwszej grupy.

Nie masz racji. Nie znam nikogo, kto dostałby podwyżkę, mając podpisaną umowę w której są wpisane CENY GWARANTOWANE. Nawet Vectra tak kusi do zakupu pakietów - w pakiecie ma Pan gwarancję niezmienności ceny przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie mówię, że ktoś dostał podwyżkę mając podpisaną taką umowę. Pokazuję ci, że Vectra zostawiła sobie taką możliwość. I nie mów, że nie mam racji skoro pokazuję ci punkt w moim regulaminie. A jakbyś przeczytał jeszcze raz moje wcześniejsze posty to zauważyłbyś, że nie spodziewam się absolutnie podwyżek w przyszłym roku dla umów promocyjnych. Podpisując tą umowę sam zapytałem o ten punkt przedstawiciela. A on powiedział, "no rzeczywiście mogą podnieść ceny w okresie umowy ale raczej tego się nie praktykuje, bo w takiej sytuacji pan może z kolei zerwać umowę". Tak więc możliwość taką Vectra sobie pozostawiła, z tego jak narazie nie korzystała, natomiast gdyby chciała to zastosować ja mogę zerwać bez konsekwencji umowę. Dlatego też jak wcześniej napisałem taka podwyżka byłby to samobój Vectry.

I jescze jedno, w tych umowach nie występuje nigdzie określenie "cena gwarantowana", występuje natomiast taki punkt:

 

3. Opłaty Abonamentowe określone w Załączniku nr 1 do niniejszego Regulaminu obowiązują Uczestników Promocji przez okres

24 (12) pełnych miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem §5 pkt.1oraz §7 pkt.2.

A §7 pkt.2. to zacytowany wcześniej przeze mnie punkt zastrzegający sobie prawo do podwyżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podaj jeszcze konkretnego linka do wypowiedzi VECTRY, która zawiera takie "rewelacje"... Bo jeśli masz na myśli wypowiedź usera "Jan Kowalski" to rzeczywiście, masz sprawdzone źródła :lol2:

Niniejszym obwieszczam Ci, że podobno od stycznia Vectra ma obniżyć wszystkie abonamenty o połowę - traktuj to równie poważnie jak tamto :lol2:

 

 

ZWRACAM HONOR!!! VECTRA OFICJALNIE TO PRZED CHWILĄ POTWIERDZIŁA... ALE JAJA!!! POLSAT SIĘ WYCOFUJE Z KABLÓWEK???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jeszcze Vectra próbowała wznowić rozmowy z Polsatem. Pamiętam, ze multimedia zrezygnowała z Eurosport-u i przez pewien okres ubyło jej sporo abonentow, po czym powrócił z powrotem. Dla Vectry powinien być to złoty przykład, na to jak reaguje rynek abonentów, którzy nie lubią zmian na gorsze.

A w tym konkretnym przypadku tak niestety będzie. Dostaniemy co prawda n sport SD, n SPORT HD i TVP Sport, ale jeśli idzie o usługę sportową to pozostawia wiele do zyczenia.

Nie spodziewałem się tego, ze taki prezent dostaniemy od Vectry na święta. Chciałem im z całego serca podziękować. A złośliwi i tak powiedzą "chcieliście mieć n sport i tvp sport w złotym no to macie" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji, jaką Nam Vectra zaprezentowała, to TVP Sport na pewno. Wkońcu TVP o to chodziło. Zapewne n SPORT HD trafi do pakietu sport na ostro, a n sport SD też może być w złotym. Zresztą ani mnie to grzeje, ani mrozi. Idę na Kubę Wojewódzkiego i rano zajrzę. Zobaczysz jaki jutro od rana będzie szum w sieci - jutro to chyba spędzę cały wieczór na sat kurierze i pokrewnym mu witrynach w celu wymiany dygresji i niesmaku po dzisiejszym news-ie bo chyba możemy go tak nazwać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wyłaczaja bo ostatnio sportowe polsaty zeszły na psy ciagle, co włacze to tenis, siatkówka i boks :/ i same powtórki. Formuła 1 jest na Polsacie zwykłym tak samo jak siatkówka gdy nasza reprezentacja gra wiec żadna strata łaski nie robią Piłki nożnej brak na tych kanałach. Polsat 2 powtórki powtórki powtórki starych odcinków seriali po 10 razy. Polsat widze za bardzo się sadzi ze jakie to on ma kanały ale pokazac to nie ma co w nich i jest jak jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...