Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest, wszystko powróciło dzisiaj rano już do normy. Do wczorajszych problemów można dołożyć to, że w czasie emisji "Piratów z Karaibów" na "Jedynce" co jakieś 20min była straszna pikseloza i zaniki dźwięku. Oczywiście być może nie była to wina Vectry tylko TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i proszę o dobrą radę. :) W grudniu kończy mi się umowa na Vectrę ( TV+NET ). Obecnie posiadam jeszcze pakiet platynowy SD, z końcem listopada wygasa mi zniżka na HBO SD. Waham się czy dalej pchać ten "wózek" ( p. platynowy+HBO ).

Ostatnio obserwuję rynek platform cyfrowych i jestem pozytywnie zaskoczony. Jest to spowodowane tym, że idzie okres świąteczny i kazdy operator przebija się swoimi zniżkami w celu pozyskania klienta. O Vectrze niestety nie można tego powiedzieć. Jestem zainteresowany dokupieniem sobie Cyfry+ (p. podstawowy+ za 21,45,- po zniżce) dodatkowo za darmo dostanę dekoder HD, 5 kanałów tematycznych HD za darmo na cały okres umowy (m.in. EUROSPORT HD EUROSPORT 2 HD czy MTVN HD) paczkę FILMBOX'ów i parę miesięcy gratis na CANAL+, HBO i CINEMAX. I to wszystko za 21,45,- Prawie tyle samo co za pakiet platynowy Vectry z dzierżawą miesięczną ich dekodera. Interesuje mnie Wasze zdanie, czy Wy mając taką opcję do wyboru zdecydowalibyście się na cyfrę+ czy podpisali nową umowę z pakietem platynowym i HBO. :smile:

Planuję zostać przy ZŁOTYM + NET z Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak planuje zrobić. W razie czego cały grudzień jak się dowiedziałem będę miał za free :) Dobre i to.

Dla mnie p. platynowy jest lekko mówiąc beznadziejny. Dlaczego mam płacić za kanały typu VOLKSMUSIK.TV, LTV czy STYLE NETWORK ? Na początku wydawał się ciekawy, ale teraz konkurencja zrobiła swoje :) Znając Vectrę i jej zapędy promocyjne zapewne nic konkretnego na święta nie zaoferuje, a szkoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem rozdarty. Ostatni rok pokazał, że 2 operatorów (vectra złoty+N) w jednym mieszkaniu to nie jest rozwiązanie dla mnie i muszę teraz wybrać. Czekam na ofertę PVR Vectry i ofertę multiroom Nki. Póki co dekoder Turbo w pakiecie full za 99zł brzmi smakowicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że nie tylko ja mam dylemat tv. U mnie nasuwa się pytanie za co warto płacić a za co nie? Za tą samą kasę C+ oferuje dla mnie jako nowego klienta znacznie więcej. Już wiemy dlaczego :wink:

Fakt. "n" też wyskoczyła z ciekawą promocją i jeszcze ten dekoder TURBO z ofertą full brzmi jak sam napisałeś smakowicie. Życzmy sobie nawzajem dobrego, trafnego dla Nas i naszych rodzin wyboru operatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasuwa się pytanie za co warto płacić a za co nie? Za tą samą kasę C+ oferuje dla mnie jako nowego klienta znacznie więcej.

 

Dokładnie tak samo pomyślałem rok temu, w miejscu C+ wstawiając "N" :D

I poszedłem tam - nie żałuję, bo posmakowałem prawdziwego HD, którego ilość i jakość mnie nasyciła; poznałem "zady i walety" nagrywarki - bez tego nie wyobrażam sobie teraz dekodera.

 

Ale też przed interesującym mnie filmem mam teraz odruch zerkania za okno, czy przypadkiem nie będzie mocno wiało albo ostro padało, co uniemożliwi mi poprawny odbiór... W Vectrze takich "lęków" nie ma :)

 

Życzmy sobie nawzajem dobrego, trafnego dla Nas i naszych rodzin wyboru operatora

W sumie, w sklepach święta już w pełni :lol2: , więc Tobie również życzę najlepiej sprofilowanego pod Twoje potrzeby operatora TV na najbliższy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...