Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Radio "Złote Przeboje" jest , ale AP HD jeszcze niestety nie :-( Mam nadzieję , że jeszcze długo nie będziemy czekać :-/ !!

W Sieradzu już jest ap hd , tylko na kanale 990 , ale jutro juz bedzie normalnie - z vectry info :-)

już się przestawiło samo na 518 , szkoda , że jeszcze nie ma epg . Mam nadzieję , że jutro już będzie , bo ja to , ani rusz bez epg :-(

 

Edycja tomekb1976: Połączono trzy posty ! Nie piszemy postów pod sobą. Po prawej stronie znajduje się przycisk EDYTUJ. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik adik11 tak się podniecił z dodania upragnionego przez Niego AP HD, że swoje trzy wielkie myśli ujął w trzy odrębne posty zapominając o opcjach dodatkowych :lol2:

Z tym EPG jak znam Vectrę będzie trzeba troszeczkę poczekać :> Do dzisiaj nie ma na TVN WARSZAWA a obietnice były tak gorąco zapowiadane :/

Nareszczie te "słynne" już Radio Złote Przeboje dodali, a tyle problemów ponoć mieli. SZOOOKKK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą TV to spotkałem się z promocją typu : -33% obniżki abonamentu, ale to jest chyba tylko jak podpisujesz nową umowę z nimi. Możesz zerwać jeśli nie masz z nimi lojalki i podpisać nową złoty+platyna - 33%. Ale mimo wszystko polecam udanie się do BOK-u po szczegóły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie dzisiaj jeden artykuł na temat UPC. Oto on :arrow:http://media2.pl/media/58048-vod-zbliza-sie-do-upc.html

W nim jest mowa o naszej Vectrze, która wprowadziła już 12 kanałów HD i jeszcze coś :shock: no właśnie pozwolę sobie zacytować : "wprowadzają nowe kanały HD (np. największy konkurent Vectra w swojej ofercie posiada już 12 kanałów HD) oraz nowe kanały SD (m.in. Eska TV, Discovery Historia czy Discovery ID).

Jak mam to rozumieć ? Z tego fragmentu wynika, rzekomo w/w stacje tv dojdą do oferty Vectry. O ESCE TV wiadomo już od jakiegos czasu, ale o Discovery ( x2 ) ? Albo to jest absurdalny błąd piszącego, albo jednak jest szansa na te Discovery w Vectrze. Co o tym myślicie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając to na "chłodno" można faktycznie dojść do wniosku, że jeżeli chodzi o nowe kanały Vectrze najłatwiej będzie wprowadzić właśnie nowe propozycje z paczki Discovery czyli Discovery Historia oraz Discovery ID. Z tego co pamiętam przedstawiciel Vectry na Facebook mówił, że nie będzie żadnych zmian w w układzie pakietów, ale do końca roku pojawi się kilka nowych kanałów. Na chwilę obecną możemy tylko zgadywać jakie kanały to będą, ale w/w wydają się bardzo prawdopodobne.

 

Osobiście cieszyłbym się bardziej z TVP Sport, Eurosport 2 HD, History Channel (wersja SD i HD) oraz Nat Geo Wild HD. Nie będę oczywiście wspominał o TVP HD, Polsat HD (i kilka innych z kanałów polsatowskich). A jak będzie czas pokaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP; HD i Sport - to podstawa. Paczka dokumentalno-przyrodnicza jest już bardzo bogata, ale faktycznie - History i History HD to najlepsze programy w "swojej klasie" i miło byłoby je zobaczyć. Może kiedyś..

 

Wydaje mi się, że ten news może być wiarygodny, zawsze Vectra będzie mogła się pochwalić następnymi kanałami, a że są jakie są - mniejsza o to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...