Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś może wie ,biorąc internet dokupując roter mamy możliwość odbioru internetu na kompie stacjonarnym i na lapku np. .Czy blokowane jest te łącze po adresie karty czy użytkownika. Do tej pory mam inny internet gdzie z roterem może połączyć się dowolna liczba użytkowników.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja w sprawie netu-Mam obecnie 8Mb ale moglby mi ktos wytlumaczyc logicznie dlaczego sam net 2 Mb kosztuje 54.90 8 Mb 59.90 czyli 5 zl roznicy natomiast 16Mb kosztuje juz 89.90.Czemu sa takie rozbieznosci tu 4 razy wiekszy i 5 zl a tu 2 razy wiekszy i 30 zl.Przeciez to troche nielogiczne ?? No chyba ze ja sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geroj0: to proste: Vectra promuje prędkość 8Mb. I to nie jest tylko ich "wymysł". Tak robi każdy na rynku, nie tylko w świecie kablówek i telewizji.

Zastanow się dlaczego pendrive 4GB kosztuje 20zł, 8GB kosztuje 30zł, a 16GB kosztuje 70zł??? Przecież koszt ich wytworzenia jest niemal identyczny.

Bo teraz najwięcej "tłucze" się w fabrykach 8GB. Tym się nasyca rynek, a później promuje nowy model...To zwykłe prawo rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie jak to jest.Jeśli chciałbym kupić w własnym zakresie rotera do sieci osiedlowej/kablowej by mieć na dwóch laptopach internet wi fi, to będę mieć jedną skrzynkę od Vectry modem a drugą moj zakupiony roter (jeśli dobrze zrozumiałem wypowiedz w bok),czy jest jakieś inne rozwiązanie ,oprócz wi fi które oferują za 10 zł dodatkowo(nieznany producent) do abonamentu.Jak rozwiązać to w najprostszy sposób .Teraz mam internet innego operatora ,gdzie ktokolwiek nie przyjdzie do mnie to ma neta (oczywiście znając-podając hasło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem - ale tak, można oczywiście we własnym zakresie kupić router, przewodowy albo bezprzewodowy i w przypadku Vectry połączenie będzie wyglądało tak:

 

MODEM - ROUTER - INNE KOMPUTERY za pomocą fal albo kabli.

 

Router musi być DSL, nie ADSL, po za tym dowolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś pomoże mi w rozwiązaniu problemu z netem z Vectry w komórce N81. Otóż chodzi mi o to że jak łączę telefonem do internetu przez router Vectry (thomson) za każdym razem tel prosi mnie o współdzielone hasło. Wszystko by było ok. gdyby nie to ,że te hasło to nijak jest zapamiętać ponieważ ciąg literek dużych i małych w połączeniu z cyferkami to KOSMOS. Czy jest jakaś możliwość ustawienia nie wiem telefonu bądź routera żeby mój telefon nie prosił o hasło. z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...