Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze obecnie sześć kanałów HD ( History HD,MTVN HD, TVP HD,VOOM HD,Eurosport HD,Nsport HD ) które są w innych sieciach kablowych a których nie ma w Vectrze...

 

Z tej listy to 4: Eurosport HD jest, a Nsport jest niedostępny w kablówkach. Z pozostałych według mnie najbardziej wartościowy jest TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupiliście się na kanałach polskojęzycznych. Nie zapomianajcie, że ostatnio Fashion TV HD zapowiedział ekspansję min. na Polskę. Ponadto można jeszcze znaleźć inne kanały, np. iConcert, MyZen.TV, Bebe TV HD...

Ja jednak czuję, że to będzie MTVN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz teraz sobie @adik11 :lol2: Teraz kiedy lada chwila wystartuje POLSAT FUTBOL i nadający już EUROSPORT 2 HD to na pewno Vectra powalczy o nie, aby wrzucić jak najszybciej do pakietu Sport na Ostreo. Przecież wiemy, że chodzi o uatrakcyjnienie oferty [beep]u zwanwego premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News z media2.pl

Telewizja kablowa Vectra odważnie postanowiła zawalczyć o warszawski rynek zdominowany przez UPC Polska oraz Aster. Od 18 sierpnia 2009 roku operator kusi mieszkańców stolicy ofertą kanałów HD oraz szybkim Internetem (do 24 Mb/s). W listopadzie dekodery PVR, w 2010 roku usługa

VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla osób które wciąż nie mają Discovery HD, przynajmniej tych z terenów Dolnego Śląska. Byłem dzisiaj w BOK'u i dość mało rozgarnięty Pan poinformował mnie, że "Discovery HD jeszcze nie zostało przypisane do żadnego pakietu(??) i powinno być dostępne od września". Oczywiście to tłumaczenie wydało mi się tyleż bezsensowne co naiwne, ale nic innego jak czekać chyba nie pozostaje. Na infolinii powiedziano mi oczywiście, że wg nich wszystko powinno być ok i działać prawidłowo, bo nikt żadnych problemów nie zgłaszał.

 

Podobnych informacji pan "technik" udzielił mi w sprawie niedziałających polskich napisów na AXN Sci-Fi i to pomimo tego, że również na dekoderze HD w salonie Vectry one nie działały:( Innymi słowy, pomoc techniczną Vectra ma do...ehem. Nie dość, że dodzwonienie się do nich graniczy z cudem, to jedyna rada jakiej potrafią udzielić to "zresetowanie dekodera" (które oczywiście nic nie dało) Więc jestem w kropce...:(

 

Na pocieszenie napiszę tylko, że faktycznie szykują się jakieś nowe promocje od września, choć na razie szczegóły nie są znane(podobno do przyszłego tygodnia). To tyle w tym temacie. Pozdrawiam.

 

PS2 Jak już się pewnie większość zorientowała pan z Vectry podał info że obok fashon TV ma pojawić się jeszcze drugi kanał HD, tak żeby nie smucić tych co się lubią w zgadywanki bawić:) I chyba tym razem nie chodzi o fashon 2HD tylko coś ambitniejszego. Przynajmniej taką mam nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że "wzbogacenie" oferty kolejnym kanałem HD z pewnością odbije się na cenie i to być może bardzo szybko... Przy okazji informacji o podwyżce cen od 1. września dostałem również druczki wpłat: na lipiec i sierpień (stara cena) oraz wrzesień (nowa cena)... kolejnych miesięcy nie ma, a zwykle przy podwyżce dostawałem druczki na kolejne 6 miesięcy, a nie na 3...

 

Nie chcę krakać, ale coś czuję, że we wrześniu napisze do mnie pan dyrektor od czegośtam i poinformuje z przyjemnością, że od października mogę sobie wziąć dekoder z nagrywarką, że wprowadzi w 2010 VOD, rozpisze się, jaki to ten dekoder będzie cudowny i jakie będzie dawał możliwości.

Później napisze, że w ostatnich trzech miesiącach wrzucono nowe kanały, w tym aż 2xHD, a na końcu listu napisze, że takie rzeczy kosztują i jest kryzys i w ogóle, ale Vectra daje najwyższą jakość usług i że jest mu przykro, ale musi mi "dać więcej*"...

 

(...)ma pojawić się jeszcze drugi kanał HD, (...) tym razem nie chodzi o fashon 2HD tylko coś ambitniejszego. Przynajmniej taką mam nadzieję

Cóż to może być? Czyżby mango uruchomiło HD? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion → sporo racji jest w tym co piszesz, ale chyba nawet [beep]e szefostwo z Vectry nie jest tak nieroztropne aby fundować swoim abonentom podwyżki co 3m-ce, chyba że chcą sobie strzelić PR'owego samobója. Ogólnie jednak twój tok myślenia jest słuszny. Najpierw wcisną nam dodatkowe kanały (nie zawsze tak atrakcyjne jak byśmy chcieli), potem nowe dekodery z nagrywarką ponoć od listopada, następnie odczekają z 2m-ce w sam raz na sezon świąteczny, potem jeszcze z miesiąc poczekają co by nie wszczynać paniki wśród nowych klientów, i gdzieś tak z początkiem wiosny dowalą nam dość solidną podwyżkę tłumacząc się tym wszystkim co napisałeś. Przynajmniej ja tak to widzę, i tak nakazuję resztka rozsądku i przyzwoitość. Z 2giej strony ponieważ mowa tu o Vectrze wszystko jest możliwe, a ja osobiście życzę sobie abyśmy obaj byli w błędzie z tymi podwyżkami.

 

PS Co do tego Mango w HD nie byłbym zdziwiony, ale skoro to ma być coś o nieco innym profilu to...ja wiem, może Rydzyk pracuje nad Trwam w HD? Nie no, bez złośliwości:) Na pewno nie będzie źle, a i na to nieszczęsne Fashion bym nie psioczył - co prawda nie będę tego oglądał, ale skoro i tak należało zastąpić kanał F-Men to dobrze, ze wybrano chociaż opcję w HD:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie forumowej. :)

Widzę, słyszę i nawet czuję, że od ostatnich 5 tygodni mojej nieobecności wiele się zmieniło ( na lepsze ? ) w Vectrze i niestety na gorsze. :wink:

Vectra wzięła się wkońcu za poprawianie i ulepszanie oferty programowej. Dodali MOVIES 24, TVN WARSZAWA i o dziwo to wszystko do pakietu złotego. SZOK !!!! :) Jak na vectrę nie do pomyślenia. Przypuszczam, że nawet najstarszym góralom, filozofom i nawet fizjologom się nie śniło. Z kolei dzisiejsze info troszkę zbiło mnie z nóg. Nowy kanał HD w ofercie owego operatora. Wszyscy snuli globalne plany, podawali przykłady kanałów polskich typu: MTVN HD, TVP HD. Już witali się z gąską w ogródku, a tu takie zaskoczenie na całą Polskę. Co niektórzy nawet już widzieli w ofercie cyfrowej POLSAT HD, który jak słyszałem zamierza wystartować we wrześniu. :? Hmm nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć? Dodadzą stację HD, która jest ewenementem na naszym podwórku. Kanał mający w ofercie ukazywanie pięknych kobiet na wybiegu i to w HD :D . Będzie ukazywał trendy światowe. Po prostu żyć nie umierać. To jest awers. Druga strona monety czyli rewers już nie jest tak fascynujący. Powiedzmy sobie szczerze. Kto to będzie oglądał na nasze polskie kochane warunki? Zabierają nam w zamian F MEN ( to jest cios prosto wymierzony w mężczyzn > jakim prawem :lol: ) kanał, który cieszył się "ogromnym zainteresowaniem " ale tylko nadawcy i zarządowi Vectry. Nic > mówi się trudno. Pióro już zapisało postanowienie a my jesteśmy zmuszeni zaakceptować ten wymóg, który rani Nas mężczyzn :lol: .

Kolejna NOWOSĆ VECTRY. Uruchomią PVR w tym roku. Coś niesamowitego jak na tego operatora. Widać prezes Vectry zrozumiał, że zapuscił swoją firmę i teraz zaczyna sięgać po brzytwę, aby oczyścić teren. Wczesniej mozna było śmiało wołać słynny cytat z piosenki " Welcome to the jungle " :mrgreen:

I na koniec szumne zapowiedzi o kolejnym nowym kanale HD w ofercie. Ponoć ma on być znacznie atrakcyjniejszy od swojego poprzednika. A co ? Ten co go lada moment uruchomią nie jest atrakcyjny ? Wszyscy będziemy z pewnością zadowolenii... :smile: Tylko nie wiadomo, kiedy to nastąpi :P

 

P.S. Witaj @scorpion. Wyczytałem z wcześniejszych Twoich postów, że podejrzewałeś rzekomo dostałem awans i pracuję dla Vectry. Dobry żart :lol: . Nawet jakby mi zaproponowali w co bardzo wątpię to i tak bym bez chwili namysłu im odmówił. Jestem bardziej ambitniejszy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kanał HD który ma się pojawić oprócz Fashion tv HD ma był bardziej atrakcyjniejszy dla panów,więc albo będzie to kanał sportowy albo erotyczny...

 

W tej wypowiedzi na facebooku przedstawiciela Vectry chyba nie chodziło o to, że kanał będzie atrakcyjniejszy dla płci męskiej. Zwrot był skierowany do panów, którzy dość negatywnie się tam wypowiadali na temat Fashion HD.

No a ja mam nadzieję, że ten jeszcze jeden kanał HD będzie dostępny również w platynie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Witaj @scorpion. Wyczytałem z wcześniejszych Twoich postów, że podejrzewałeś rzekomo dostałem awans i pracuję dla Vectry. Dobry żart :lol: . Nawet jakby mi zaproponowali w co bardzo wątpię to i tak bym bez chwili namysłu im odmówił. Jestem bardziej ambitniejszy :]

No wiesz: tak dziwnie zniknąłeś z forum, a na drugi dzień pojawił się user "Vectra". Przepraszam, że tym skojarzeniem uraziłem Twoją ambicję. Ja w sumie też bym się chyba obraził :wink: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tym skojarzeniem uraziłem Twoją ambicję.

@Scorpion za nic nie musisz mnie przepraszać. Nie czuję się dotknięty, ani tym bardziej urażony. Po prostu rozbawiłeś mnie :lol2: Pozdrawiam :)

Zauważyłem, że zmienili ceny za paczki PREMIUM do PLATYNY. Kiedyś przy wyborze max 4 paczek cena za każdą z nich wynosiła 13,98,-. Okazuje się, że jednak będzie "troszenieczkę" taniej >> 12,48,- 8):arrow:http://www.vectra.pl/pdf/uklad_programowy.pdf

P.S. Apeluję do wszystkich abonentów p. platynowego : oglądajcie F MEN bo już za niedługo nam zabiorą taki "dobry" kanał :D

@adik11 Dla vectry słowo "przegięcie" nie istnieje! Proste. Mam wrażenie, ze od dawna nie zaglądali do słownika języka polskiego. Ostatnio na kanale informacyjnym naszego operatora znalazłem napis, że "W pakiecie platynowym już 11 kanałów HD" :shock: od kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...