Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysztof88

polecam Ci uniwersalne piloty Logitech harmony. Jednym obsługuję 5 urządzeń jednocześnie, czyli np:

Jednym przyciskiem włączam jednocześnie tv, dekoder i wzmacniacz.

Przy okazji bez zbędnego kombinowania/przełączania urządzeń mogę zmieniać kanały w dekoderze, robić głośniej wieżę i np. poprawiać kontrast w telewizorze...

 

Fantastyczne rozwiązanie i nie tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 1 marca.Czekam z niecierpliwoscia na te nowe promocje Vectry.Ciekaw jestem co wymysla

ja chyba tylko zauważyłam fox life ze jest odkodowany :)

 

No chwali ci się kolego, chwali! Niestety nie o "okienka" tu chodzi, lecz nową promocyjną ofertę programową! A pro, FoxLife jest dostępny w platynie z innymi atrakcyjnymi programami w tym HD. Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was rozczarować, Panie i Panowie! Jeśli czekaliście na jakieś nowe promocje, poczekacie sobie jeszcze miesiąc. Właśnie sprawdziłem na stronie Vectry: wszystkie regulaminy promocji zostały przedłużone o kolejny miesiąc.

A za miesiąc to samo - tak się traktuje abonentów, brawo! :brawo:

 

http://vectra.pl/dokumenty,1,1,8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysztof88

polecam Ci uniwersalne piloty Logitech harmony. Jednym obsługuję 5 urządzeń jednocześnie, czyli np:

Jednym przyciskiem włączam jednocześnie tv, dekoder i wzmacniacz.

Przy okazji bez zbędnego kombinowania/przełączania urządzeń mogę zmieniać kanały w dekoderze, robić głośniej wieżę i np. poprawiać kontrast w telewizorze...

 

Fantastyczne rozwiązanie i nie tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać!

 

Sprawdzony pilocik na dekoderze Vectry? Chodzi mi głównie o HD.

Ogólnie, można gdzieś znaleźć liste wspieranych urządzeń przez ten pilot? Miło by było, ale nigdzie na razie nie znalazłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony pilocik na dekoderze Vectry? Chodzi mi głównie o HD.

Ogólnie, można gdzieś znaleźć liste wspieranych urządzeń przez ten pilot? Miło by było, ale nigdzie na razie nie znalazłem. ;)

 

U mnie działa na SD (podobnie jak duża część użytkowników forum - czekam na ciekawe promocje). Ale z tego co wiem, Dekoder HD jest niemal identyczny jak wykorzystywany w N-ce. Nka na pewno działa bez zarzutu. Z tego co czytałem obsługuje praktycznie każde urządzenie A-V, a nawet jeśli się okaże, że nie - jest możliwość zczytania z oryginalnego pilota. Dodam jako ciekawostka, że mam oświetlenie oraz bramę wjazdową obsługiwaną przez to urządzenie...

 

Jeśli chodzi o listę wspieranych urządzeń - również nie mogłem znaleźć, gdyż konfiguracja pilota odbywa się za pośrednictwem internetu. Pilot nie posiada całkowitego database, bo i po co? Jest tryliard :) różnych urządzeń i stosowanie kompletnej bazy danych w każdym urządzeniu wiązałoby się z koniecznością ich przechowywania, czyli jakiegoś nośnika, co zapewne wpłynęłoby na cenę, a i tak nie jest to tanie urządzenie... Poza tym, Logitech aktualizuje na bieżąco więc jest to możliwe najlepsze rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to u mnie coś nie tak, czy więcej nas jest? Wczoraj wieczorem (środa, godz. 23.25) zamroził się jeden z programów, który oglądałem. Pojawił się napis "program kodowany". W takich sytuacjach pomagało albo wyłączenie dekodera i ponowne włączenie, albo odłączenie zasilania na chwilę i ponowne podłączenie. Tym razem nie poskutkowało. Ręczne wyszukiwanie kanałów, wszystkie wyszukał, pyta się "co zrobić?" ja mu na to "dodaj". Lista kanałów niby jest, ale nie ma zegarka ani daty, żaden kanał nie działa. W tym czasie analog i net normalnie działają. Jakieś pomysły na to co się stało?

Dla ułatwienia - jestem z Olsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki bo to prawda od 1 do 5 były przeprowadzane prace modernizacyjne w całej sieci cyfrowej vectry

dla tego nie mieliśmy kanałów bo to na całą polske tak było

możliwe że to ma coś wspólnego z marcową promocją może jakiś kanał dodadzą nowy nie wiadomo

po co oni to z robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że to ma coś wspólnego z marcową promocją może jakiś kanał dodadzą nowy

Żadnych 'marcowych" promocji ze strony Vectry raczej nie będzie, gdyż obecne profity są aktualne do 31 marca, a licząc, że nasza kablówka obniży konkretnie ceny to czekać jak np. do Polski wejdzie Euro :) Jeśli chodzi o nowy kanał to będzie to TVS HD, które trafi do pakietu platynowego. A poza tym cicho... szkoda gadać i pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Nie ma co liczyć na jakieś promocje, obniżki czy nowe kanały. Pakiet złoty dostał TVS, platyna dostała Religię.tv oraz TVS HD, więc nic Vectrze nie można zarzucić. 3 nowe kanały w ciągu miesiąca, w tym 1 HD - jak to pięknie brzmi :brawo:

 

Uwaga! Zanim spadną na mnie gromy - to powyżej to ironia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tam dalej licze ze w zwiazku ze swietami Wielkanocy Vectra czyms zaskoczy.Ale jak to mowia nadzieja matka glupich ?? Wszystkie platformy szalejej na swieta wiec moze sie cos zmieni.Badzmy dobrej mysle w koncu sa na swiecie cuda o ktorych nie snilo sie filozofom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałami będzie problemik na przykład z kanałami Polsatu. Polsat nie zgodzi się na to by Polsat Sport Extra był w złotym a nowe kanały Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play w platynie. Polsat Sport Extra ma być w droższych pakietach a te co gorsze programy w platynie a ten co m być tym premium w tańszym. Raczej spodziewałbym się wyłączenia Polsatu Sport Extra z analogu tam gdzie jeszcze jest i ten kanał do platyny lub sport na ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luk14144, w sumie to Polsat News by się przydał, a Polsat Play i Polsat Cafe są kanałami na wyłączność w Cyfrowym Polsacie, podobnie jeśli chodzi o nSport w N (i TNK).

O TVP Sport lepiej nie mówić, wątpię żeby jeszcze w tym roku ta stacja trafiła do którejś z platform cyfrowych.

 

Ma ktoś jakieś informacje, czy w najbliższym czasie będą jakieś kanały odkodowane? Mogliby jakiś czas temu odkodować C+ Sport, a nie strasznie nudny Poker Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News z Kage.pl

 

AXN Sci-Fi ma swoje pasmo, zwane Animax w którym puszczane są różne anime. Pasmo nadawane jest codziennie dwa razy - od 8 do 16 a potem od 2:30 do 4:00

 

08:00

08:30

14:00

14:30 Captain Tsubasa (dwa odcinki jeden po drugim)

 

09:00

15:00 D.I.C.E (Dub Angielski z lektorem PL)

 

09:30

15:30 Honey & Clover

 

02:00 Blue Gender

 

02:30 Cowboy Bebop czasem Fullmetal Alchemist

03:00 BLOOD+

 

03:30 Death Note (Lektor PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie kanal jeszcze nie ma koncesji, nie nadaje w tv, a Wy już chcecie go widzieć w ofercie Vectry. Poza tym jaką on będzie miał jakość obrazu, bo w Internecie nie musieli tak o to dbać, a odbiór na takim tv LCD czy nawet plazmie będzie wyglądał koszmarnie. Są lepsze muzyczne kanały: TRACE TV, VH1 CLASSIC, NG MUSIC czy nawet MEZZO :) Prędzej ja zdąrzę zmienić operatora niż Vectra zaoferuje kolejne nowości programowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...