Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A nie orientuje się ktoś, ile wyszłoby, gdybym wziął cyfrówkę na 3 lata (podobno jakaś zniżka lojalnościowa jest) z opcją Canal+ w promocji. Tutaj nasuwa się kolejne pytanie. Jeśli ta zniżka lojalnościowa istnieje i jeśli wziąłbym ten Canal+, to czy ten Canal+ również mogę wziąć w promocji, czy wówczas przestaje ona obowiązywać z racji tej zniżki lojalnościowej. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszal ktos,cos na temat dodania do oferty cyfrowej kanalu TVP HD ,MTVN HD,Discovery HD,Science Channel HD,History Channel HD,Animal Planet HD,kanalow FilmBox,National Geographic Wild i NGC Music,JimJam,TV1000. Czy ktos wie,kiedy Vectra ma zamiar uruchomic e-biuro ?Kiedys na forum Śląskiej Telewizji Kablowej,jeszcze zanim została w pelni wcholonieta przez Vectre ktos cos napisal,ze ma to nastapic w 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena pakietu głównego nigdzie nie jest podana, gdyż w zależności od lokalizacji jest ona różna. Ja np płacę za złoty 59,90. Z kolei w ostatnich newsach pisano, że cena pakietu Złotego w Pile wynosi 38,90 :shock: (a oferta cyfrowa będzie ta sama).

Musisz się zorientować co do ceny w lokalnym BOKu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, może ktoś już z podobnym problemem się spotkał. Problem mianowicie wygląda tak. Wyjechałem na 2 tygodnie, i sobie kompletnie wyłączyłem z gniazdka tunerek SD. Jak przyjechałem, po ponownym jego włączeniu, wszystko wyglądało ok, do momentu kiedy chciałem wejść do MENU głównego. Wtedy to pojawił się komunikat bym podał PIN Odbiornika. Próbowałem to jakoś ominąć, ale się nie da, a nie przypominam sobie bym jakiś PIN na początku podawał. Czy Ktoś spotkał się z podobnym problemem. Jeżeli tak byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc. Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kolejne zapytania odnośnie Wi-Fi w Vectrze.

 

Na chwilę obecną mam modem do którego podłączony jest telefon i net (do stacjonarnego kompa za pomocą kabla USB). Czy na chwilę obecną jeżeli chcę Wi-Fi to dostaję dodatkowo router podłączony do w/w modemu czy dostaję zupełnie nowe urządzenie pełniące wszystkie role?

 

Każdy z nas w Vectrze ma swój adres IP. Jak wygląda ta sprawa po zainstalowaniu routera Vectry - czy adres IP pozostaje ten sam? Czy muszę zakupić usługę o nazwie stałe IP?

 

Jak jest z podziałem prędkości - czy router Vectry "inteligentnie dzieli" prędkość łącza czy jest szlaban, że w niezależnie od szybkości łącza i jego obciążenia jest pół na pół?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.vectra.pl/moja-vectra,2,8,0.html pojawiła siędo pobrania "Aplikacja Pomocy Technicznej usługi internetowej Moja Vectra"

 

"Dzięki informacjom zawartym w aplikacji Moja Vectra dowiesz się w jaki sposób poprawnie skonfigurować połączenie z internetem oraz co zrobić w przypadku problemów technicznych.

 

Dodatkowo możesz sprawdzić jakie wiadomości mamy dla Ciebie - dzięki temu nie przegapisz żadnym zmian w usłudze i dowiesz się na kiedy zaplanowaliśmy prace techniczne.

 

Moja Vectra zawiera:

opis podłączenia usługi internetowej

opis konfiguracji komputera

adresy serwerów VECTRA

zasady bezpiecznego korzystania z internetu

program testujący konfigurację komputera

komunikaty VECTRA

najczęściej zadawane pytania (FAQ)

kontakt z VECTRA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza się jest taka możliwość ale ja miałem już sprawdzany net

a teraz będę miał dekoder cyfrowej vectry w wczoraj w czwartek moja mamuśka podpisała umowę

i dla tego dostane ale jedno jest złe że nie będę miał możliwości odbioru cyfrówki u siebie na tv

tylko w dużym na tv będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem maila do Vectry w sprawie nowych kanalow typu TVP HD czy TVP Sport i cisza.Nic sie jakos nie dzieje nic nie dodawaja a jak kiedys napisalem do nich to mi odpisali ze najpierw rozbudowa sieci a potem kanaly.A jak tam tunery HD ? cos sie zmienilo na lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pojawiło się dość sporo kanałów. Zaraz ktoś napisze, że pojawiły się lecz w nowym pakiecie. Owszem, ale oznacza to, że dano wybór abonentom - jeśli chcą nowe kanały muszą dopłacić. Gdyby te kanały pojawiły się w Złotym wtedy wszyscy by musieli za nie płacić i cena tego pakietu by wzrosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...