Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy w cyfrówka w Sieradzu z tego co tu czytam to nie za prędko, dzisiaj mi powiedzieli, że chcą ruszyć od 15 listopada i powiedzieli mi, że mogą mnie zapisać na testowanie i dostane testowy dekoder.

 

Jaki Twój kolega w Bełchatowie ma dekoder SD czy HD i czy faktycznie przez te 9 miesięcy ma cyfrową telewizje i jeżeli ma to jaką SD czy HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa vectra zaczyna reklamować swój pakiet platynowy i dodatkowe usługi. Za projekt i opracowanie koncepcji kreatywnej odpowiada agencja Schulz z Krakowa. Agencja wymyśliła także i realizuje działania ambientowe oraz zaplanowała i zakupiła czas antenowy w telewizji ogólnopolskiej. Natomiast kampanię internetową (planowanie i zakup) powierzono firmie Innovations z Warszawy. Więcej szczegółów na stronie: :arrow:http://www.dvbnews.pl/wystartowała-kampania-reklamowa-vectry,951.htm

Swoją drogą musiało w zarządzie vectry nieźle chuknąć po stołkach, skoro biorą się do tak głośnej reklamy... A kanały "setki" nadal nieaktywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem juz o krok od podpisania umowy z Vectra na pakiet platynowy+net 2 mb+tel lub bez tel.Skusila mnie promocja net razy 2 i kanaly mi pasuja .Planuje rowniez wziasc Sport na ostro oraz przejsc na tuner HD.I tu problem.Z tego co czytam duzo ludzi narzeka na jakosc programow nie HD w tym tunerze.Mialem przez rok Technisata i bylem zadowolony.Czy jest az tak zle z innymi kanalami ? A jak jakosc HD zblizona do platform cyfrowych ?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

 

Mam zapytanie dotyczące sytuacje z abonamentem po wprowadzeniu cyfrowej Vectry. Na chwilę obecną posiadam analogową Vectrę - mam pakiet złoty plus 10% opłaty więcej za drugie gniazdko. W analogu nie mam żadnej przeszkody jeżeli chodzi o oglądalność na dwóch telewizorach różnych kanałów. Ponieważ w Waszych miastach została już wprowadzona cyfrówka mam zapytanie jak rozwiązuję się sytuację takich osób jak ja?

 

Przede wszystkim czy można - mając dwa gniazdka- zachować pakiet analogowy na jednym a wybrać cyfrówkę na drugim? Problem polega na tym, że - jeżeli dobrze dedukuję - że musiałbym płacić dwa abonamenty a tego czynić nie chcę. Z tego zresztą co pisała część z Was Vectra w miastach w których została wprowadzona cyfrowa jakość delikatnie "zmusza" swoich abonamentów do rezygnacji z analogu - i tutaj co dalej? Rozumiem, że przechodząc na cyfrową Vectrę dostaję dekoder (SD lub HD) ale mogę podłączyć go tylko do jednego telewizora - co powoduje, że jestem zmuszony oglądać to samo zarówno na jednym jak i drugim odbiorniku telewizyjnym (dobrze myślę?). Wówczas ponownie jestem zmuszony wykupić dwa abonamenty ponieważ zasada jest taka - jeden dekoder = jeden abonament. Czy zatem można płacić jeden abonament cyfrowy a za drugie gniazdko płacić 10-20% więcej jak jest obecnie w przypadku analogu.

 

Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji jak ja.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Dopytam jeszcze o kwestię wysokości abonamentu w mojej sytuacji - załóżmy, że wybieram pakiet platynowy i pozostawiam analog - w takim przypadku będę płacił tylko za wszelkie zobowiązania wynikające z faktu posiadania pakietu platynowego - myślę właściwie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mając 2 telewizory cyfrówka będzie dostępna na tym do którego podłączę dekoder, natomiast przy drugim pozostanie analog. Pytałem się jednak Was jak w takim przypadku wygląda sytuacja z płatnością?

 

Płacę za pakiet platynowy - w porządku, jak natomiast jest potraktowany przez Vectrę drugi telewizor, na który można odbierać analog - płacę dodatkowo 10% wielkości pakietu platynowego, muszę płacić drugi abonament, nie płacę nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz jedynie za cyfrę, analog masz wliczony w jej cenę i to niezależnie od liczby podłączonych telewizorów. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale obecnie płacisz ekstra za drugi TV w analogu? Dziwne, u nas nigdy nie pobierali opłaty za drugi TV. Zaś jeśli chodzi o drugi dekoder, to chyba tylko na Śląsku można dostać (za opłatą oczywiście). W naszym BOK-u nie wiedzą kiedy będzie taka możliwość. Wydaje mi się jednak, że skoro do końca tego roku w analogu ma pozostać jedynie około 20 kanałów, to muszą zacząć oferować drugi dekoder, bo ludzie zaczną się burzyć. W końcu to jedna z podstawowych zalet kablówki, w porównaniu do platform tv sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminowo wszędzie jest taka dopłata za drugie gniazdko. Ale czy nie lepiej byłoby po prostu rozdzielić sygnał z jednego gniazdka? Nic byś wtedy dodatkowo płacić nie musiał.

Jeżeli chodzi o telewizję cyfrową - będziesz płacił zapewne tą samą kwotę co teraz już dopłacisz 14,90 jeżeli weźmiesz pakiet Platynowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że Polacy zawsze "kombinują" :-) a ja - mało skromnie mówiąc :-) - zrobiłem tak jak uważam powinno się postąpić. Skoro chciałem podłączyć kablówkę do drugiego telewizora to zgłosiłem to do Vectry i płacę o 10% większy abonament. Aby jednak tak pięknie to przyznam, że głównie chodziło o sprawy techniczne czyli pociągnięcie kabelka przez wszelkie zawirowania mojego mieszkania. Nie jestem specjalistą w tych sprawach, to raz. Dwa to nie wiem jak takie praktyki - czyli rozdzielanie jednego gniazdka jest postrzegane przez Vectrę. Sprawa w sumie sprowadza się do tego czy są oni w stanie dojść, że ktoś odbiera sygnał na dwa lub więcej odbiorników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak ja u siebie mam dwa telewizory i z początku miałem podłączony do jednego gniazda ale później został rozdzielony na głównym kablu przez specjalny rozdzielacz do tego przystosowany bardzo często używany przez vectre bo gdy miałem podłączony kabel anteny w gnieździe w miejscu oznaczonym literką R to było z początku wszystko ok ale później były nie kiedy nieczystości w obrazie związane właśnie z takim odbiorem z jednego gniazda po za tym w vectra nikt nie sprawdził i nie sprawdza czy u mnie w domu odbierają kablówkę dwa tv czy też nie abonament jest jeden cały czas taki sam to tyle wyjaśnień jeśli chodzi o tą sytuacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny.Chcialbym zasiegnac waszej opinie w takiej sprawie.Czy kanaly SD z Vectry sa lepszej jakosci niz te emitowane z platform cyfrowych ? Czy na tym samym poziomie jak uwazacie.Mysle czy zamiast platyny nie wziasc combo n+polsat.Niby sie jakosc troche poprawila -mam tuner SD-ale czy nie lepiej byloby ogladac przekazu sat ?Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...