Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale te 1.90 za dzierzawe tunera HD to tylko VIP z tego co sie zorientowalem.Przy platynie dalej jest 9.90.Chyba ze sie myle ??

Witam. Ja biorę pakiet - tlefon, internet, i platynowy tv i w tym przypadku w Tarnowskich Górach za wynajem dekodera jest 5 zł. Dotychczas płaciłem przy pakiecie złotym bez netu i telefonu 9.90.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie zamiar brac ten smieszny pakiet? Zamiast brac jeden pakiet w Vectrze wolałbym chyba wziasc Cyfrowy Polsat Familijny i N

 

@Stallone_82 każdy ma prawo brać to co chce. Skoro chcą wziąć pakiet platynowy to znaczy, że interesują ich programy z tej paczki. Jak Ci się nie podoba Vectra to sio do konkurencji. Nikt Ciebie nie trzyma :> . Robisz się [beep]nie monotematyczny. Odchodzę z vectry, odchodzę z vectry (...) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie:czy na zagranicznych kanałach które oferuje cyfrowa vectra są jakieś ligi zagraniczne w piłce nożnej czy też nba ??

bo ostatnio natrafiłem,że SAT1 pokazuje LM zdaje się niemieckie drużyny(w środę wiem,że leciał Inter-Werder,to przypuszczam,że we wtorek puszczali Bayern i tak będzie przez cała LM pewnie aż do odpadnięcie niemców no chyba,że puszczają nie tylkoe niemców,

)może jakies inne kanały z CV pokazują coś (nie wiem Premiership,ligę hiszpańska,francuską,włoską czy nba,wie ktoś coś na ten temat)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAT 1 pokazuje Ligę Mistrzów tylko w środowe wieczory, chyba. Czasami robią z transmisji mały multiroom. Tam gdzie padnie bramka, momentalnie transmisja przechodzi na najciekawsze wydarzenie. przynajmniej tak było. Kanał RTP INTERNATIONAL (portugalski) pokazuje rodzimą ekstraklasę piłki nożnej. Na kanale TV5 MONDE można zobaczyć bramki z LIGUE 1. Ale nie jestem do końca pewien. A ha zapomniałbym. Kanał EWTN dzieli na żywo transmisję z kanałem TRWAM pokazują ekstraklasę katolików. No wiecie benedyktyni vs. franciszkanie :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest setna strona xD :jupi:

Pakiet platynowy stał się bardzo atrakcyjny i opłacalny ponieważ można wziąć paczkę

pakiet tv platynowy + internet 2mbit(x2 bo pakiet platynowy czyli 4mbit) na 24 miechy za 114,90 zeta http://vectra.pl/pakiety-cyfrowe,4,1,0.html :brawo:

Nareszcie coś robią żeby zachęcić!!!

Aha paczka ta obowiązuje także dla aktualnych abonentów neta i tv nie tylko dla nowych klientów :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że na dekoderze zniknął 'zwykły' TVN? Na to miejsce wbili TVN HD, ale po co mi HD skoro mam dekoder SD? oO
A no właśnie po to, by abonenci ze sprzętem HD mogli oglądać ten kanał w standardzie HD. A tak poza tym, to ta zmiana miała na celu pozyskanie miejsca na transponderze, a że TVN HD w CV jest udostępniany za darmo abonentom dekoderów HD, to... Również obie wersje TVN'ów niczym się nie różnią, jeżeli chodzi o ofertę programową, więc trochę bez sensu byłoby nadawanie jednocześnie "zwykłego" TVN i TVN HD ;)

 

A może coś przekręciłem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale w Rybniku [śląsk] nie ma zwykłego TVN na dekoderze SD, jest TVN HD, którego nie widać, ale słuchać. A zatem mamy TVN FM ;)

Oczywiście wiem, że TVN i TVNHD to to samo tylko w HD, ale co mi po nim skoro mój dekoder go nie obsłuży? Mam jeszcze na szczęście analog, ale nie w tym rzecz żeby dla 1 kanału wychodzić z dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...