Skocz do zawartości

Umiesz przestawiać antene na inne satelity?


Coremeil
 Udostępnij

Umiesz przestawiać antene na inne satelity?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Umiesz przestawiać antene na inne satelity?

    • Oczywiście, jestem prawdziwym DX-erem
      17
    • Umiem przestawiać antene na Hot Bird 13° > Astra 19.2° lub Astra 19.2° > Hot Bird 13°
      5
    • Wystarczy mi tyle kanałów ile mam
      6
    • Mam kilka zezów, niepotrzebne mi to.
      0
    • Boje się, coś zepsuje i będe musiał wzywać montera.
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem opcję: Oczywiście, jestem prawdziwym DX-erem

 

Co prawda lokalizacja mojej anteny nie pozwala mi manipulować nią we wszystkich kierunkach (przyczyny architektoniczne - brak możliwości przestawienia satki dalej niż 28.2E) ale myślę że mogę siebie nazwać takim "DX-erem".

 

A więc zdobyte satelity: 28.2E - 8.0W. Boję się przestawiać dalej na zachód bo jeszcze mi to w krew wlezie :lol: ale nie wykluczam że niedługo się tym pobawię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu mam miernik i inne akcesoria do tego potrzebne. W mojej miejscowości 1/4 anten to ja ustawiałem :D i nawet odbierają aha i wcale jestem nie drogi jeśli chodzi o cennik :wink:

 

hehe. ja w ogóle nie biorę kasy za ustawienie anteny w mojej wsi. Robię to za darmo, dla nabycia doświadczenia i z zainteresowania. Ja niestety mam ograniczone pole ustawiania anteny, bo z jednej strony na przeszkodzie stoi dom, a z drugiej drzewo. Nawet nie mam gdzie tej anteny przenieść, bo w każdym miejscu jest jakaś przeszkoda. Najdalej ustawiłem Amosa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu mam miernik i inne akcesoria do tego potrzebne. W mojej miejscowości 1/4 anten to ja ustawiałem :D i nawet odbierają aha i wcale jestem nie drogi jeśli chodzi o cennik :wink:

Ja także mam juz wiele anten na swoim koncie.Np.dzisiaj od rana ustawiłem 5 anten-cztery N-ki i na deser antenę Cyfry.Prowadzę niejako po godzinach małą firmę instalatorską.Ceny mocno konkurencyjne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...