Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aboutreka jak nie masz VPN to sposobem, o którym pisałam wyżej, przez Google cache: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:AKyX2qe5xZQJ:https://www.dazn.com/en-BR/welcome/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

 

I tak dla każdej podstrony. Oczywiście w ten sposób tylko podejrzysz zawartość.

Jeden z użytkowników, który zarejestrował konto w Brazylii podesłał mi zrzut z podróży po Kanadzie. Jego brazylijskie konto w Kanadzie normalnie zalogowało się i udostępniło cały kontent kanadyjskiego DAZN. Jak pisałam konto brazylijskie za kilkanaście złotych odblokowuje każdą bibliotekę łączne ze wszystkimi europejskimi wersjami DAZN.

Tak działa właśnie ich geolokalizacja i jest to zgodne z ich regulaminem.

 

Dazn Kanada, Premier League.

daznkanada.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena hiszpańskiego DAZN wzrosła do 12,99 euro.

 

daznspain.jpg

 

 

Nadal najlepszą ofertą jest wersja brazylijska za  R$19,90 (kilkanaście zł) z darmowym miesiącem.

 

daznbrasil.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na maila odebrałem kolejną ankietę i znowu obok pytań o jakość i „wrażenia” były pytania o to jakie „inne sporty” chciałbym oglądać. Nie mam pojęcia na ile to jest wyznacznik jakichś  konkretnych zmian w polskiej ofercie, ale nie zdziwiłbym się gdyby tam w DAZN szykowali jakaś ofensywę pod względem nowych praw. Na początku pewnie chcą zbadać jaki jest odbiór usługi w PL i świadomość marki oraz ogólne oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak nie będzie, co nie zmienia faktu, że jakieś decyzje podjąć muszą, jeśli istnienie na naszym rynku w przyszłości ma mieć dla DAZN jakiś  sens. Te 9 zł nawet po zdobyciu LM czy ESA jest o tyle realne, że mogą cenę utrzymać jeszcze przez jakiś czas w ramach konkretnej promocji np. jakiegoś pakietu „startowego”. Wszystko zależy od tego czy ich obecność na naszym rynku, dla nich samych to ważny element. Co by nie mówić o Viaplay to ich obecność z kolei ma u nas konkretny wymiar.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Toma441 napisał:

Dziś na maila odebrałem kolejną ankietę i znowu obok pytań o jakość i „wrażenia” były pytania o to jakie „inne sporty” chciałbym oglądać. Nie mam pojęcia na ile to jest wyznacznik jakichś  konkretnych zmian w polskiej ofercie, ale nie zdziwiłbym się gdyby tam w DAZN szykowali jakaś ofensywę pod względem nowych praw. Na początku pewnie chcą zbadać jaki jest odbiór usługi w PL i świadomość marki oraz ogólne oczekiwania.

Takie same ankiety wysyła chociażby Viaplay czy CANAL+. 

Moim zdaniem standardowe działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Brazylijskie konto odblokowuje każdą bibliotekę.

W krajach w których jest dostępny Dazn nie potrzeba VPN by oglądać biblioteke danego kraju

W polsce bez vpn mamy dostep jedynie do polskiej zawartości która jest niestety słaba ale wystarczy skierować serwer na Niemcy, Kanadę itp by ogladać Bundesligę, Premier League, Lige Mistrzów itd za pare groszy !!

Dla osób mieszkających w Niemczech i nie posiadających VPN mozna mieć Brazylijski Dazn z niemiecka Bibkioteką za 3€ a nie 14.99 € lub 29.99 € po podwyżce

( sprawdzone !! )

Jedynie przy rejestracji jest potrzebny Vpn.

Można płacić polska kartą lub Paypalem

 

20220325-143431.jpg

 Niemiecki Dazn

20220325-152223.jpg

 

Kanadyjski Dazn

20220325-152203.jpg

 

I to wszystko za 3€

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 14:12, Toma441 napisał:

Gdyby wzięli ESA oraz np LM w przyszłości ich sytuacja na rynku polskim od tego momentu byłaby inna. Te dwa pakiety praw + boks, który mają…przy założeniu, że cena byłaby ta sama lub nieco wyższa…i nagle są w grze…:)

Jeżeli za trzy lata kupią LM, to te dzisiejsze 9 złotych, przy tej wysokiej inflacji będzie wtedy jak dzisiaj 8 groszy więc wątpię.😁😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczyna się Tour Championship Snooker 2022.

Niemieckie DAZN niestety straciło prawa ale fani snookera moga nadal oglądać w kanadyjskim lub amerykańskim DAZN.

Dodam że brazylijski Dazn za śmieszne pieniądze odblokowuje wzystkie biblioteki.

 

20220328-133434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy możecie podpowiedzieć, co robię źle, bo chciałbym założyć konto DAZN brazylijskie, i za każdym razem, gdy łączę się z VPN Brasil (przez komórkę), to wychodzi mi komunikat, iż DAZN isn't available in this country. Dodam, iż w każdym innym kraju (Niemcy, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria) taki komunikat się nie pojawia. czy Ktoś się orientuje z czego to może wynikać?

Dodam,. iż używam ExpressVPNA (7 dniowy test), a tam są tytko 2 serwery w Brazylii (Brasil, Brasil2). Może z jakiegoś innego serwera powinienem się łączyć?

Edytowane przez jakubros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga. Technicznie, konta spoza sfery UE (brazylijskie, kanadyjskie, amerykańskie itd.) w Polsce będą kierowane na polską wersję DAZN. Natomiast konta nabyte w UE będą logowały się w Polsce do kraju zakupu na zasadzie czasowego dostępu w UE.

 

Dostaję zapytania z jakiego VPN korzystam. Otóż z żadnego, bo zasadniczo nie oglądam DAZN, ponieważ nie ma tam nic oprócz sportu :)

Ale na jednym zagranicznym portalu ktoś zrobił test VPN nieblokowanych i na ponad 70 takich jest zaledwie kilka. DAZN nie posiada zapisu w regulaminie zabraniającego korzystania z VPN, a jedynie zwraca informacje, gdy zostanie wykryty.

Cytat

 

DAZN Error Code 50-006-403: “Your DAZN Account Is Not Available in Your Current Location”

DAZN Error Code 50-075-403: “We Believe You Are Accessing DAZN Using a VPN”

DAZN Error Code 10-000-0: “No Key Found!”

DAZN Error Code 51-132-403: “We Are Unable to Create an Account for You at This Time”

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2022 o 10:40, jakubros napisał:

Witam. Czy możecie podpowiedzieć, co robię źle, bo chciałbym założyć konto DAZN brazylijskie, i za każdym razem, gdy łączę się z VPN Brasil (przez komórkę), to wychodzi mi komunikat, iż DAZN isn't available in this country. Dodam, iż w każdym innym kraju (Niemcy, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria) taki komunikat się nie pojawia. czy Ktoś się orientuje z czego to może wynikać?

Dodam,. iż używam ExpressVPNA (7 dniowy test), a tam są tytko 2 serwery w Brazylii (Brasil, Brasil2). Może z jakiegoś innego serwera powinienem się łączyć?

Niestety mam podobnie. Założyłem konto przez vpn, opłaciłem paypalem, wszystko działało. Następnego dnia wykupiłem express vpn i już mi na brazylijskim Dazn pokazuje, że DAZN isn't available in this country, a na kanadyjskie nie mogę się zalogować, bo wyskakuje jakiś błąd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...