Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lawrence Okolie - Michal Cieslak jest dostępne też w tańszym hiszpańskim DAZN oraz oczywiście polskim za 7,99 zł - komentarz w języku angielskim i polskim (Janusz Pindera oraz Grzegorz Proksa). Polskie DAZN ma tę samą jakość co niemieckie i inne europejskie, jeśli chodzi o kategorię sportów walki.

 

daznboks.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla w sensie tańsze od niemieckiego DAZN, gdyż niemieckie kosztuje 14,99 € mies. dla klientów, którzy mieli aktywne konto i przedłużali jego ważność (kody ze zdrapek itp.) i 29,99 € dla nowych. Natomiast cena hiszpańskiego DAZN wynosi 9,99 € mies.

 

DAZN ES.

daznes.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawostka. Brazylijskie konto DAZN, chyba najtańsze ze wszystkich zagranicznych.

 

Spoiler

daznbr.jpg

 

Odblokowuje bibliotekę DAZN na całym świecie. W praktyce, podróż z Brazylii do Niemiec - dostępny cały kontent niemiecki, w Polsce polski itd. To nie żadna dziura w systemie tylko taka jest polityka DAZN, przy przemieszczaniu się dostaje się dostęp do lokalnej zawartości.

 

PS. Brazylia podobnie jak Kanada nie należy do UE i ma nieco inny regulamin usługi niż wersje europejskie stąd brak wzmianek o EEA tylko taki zapis jak poniżej.

Spoiler

Treści podlegają zazwyczaj pewnym ograniczeniom (w tym, między innymi, pewnym ograniczeniom terytorialnym). Użytkownik będzie miał dostęp i możliwość korzystania z Usługi DAZN w każdym kraju, w którym Usługa DAZN jest dostępna, chociaż Zawartość będzie się różnić w zależności od terytorium.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



 

Godzinę temu, Zuzia napisał:
W praktyce, podróż z Brazylii do Niemiec - dostępny cały kontent niemiecki, w Polsce polski itd. To nie żadna dziura w systemie tylko taka jest polityka DAZN, przy przemieszczaniu się dostaje się dostęp do lokalnej zawartości.

 


Wystarczy przeczytać regulamin usługi Ja to zrobiłem zanim zasubskrybowałem DAZN DE.

Podróżując po Europie mam dostęp do oferty programowej DAZN DE. 

 

 

1.jpg

DAZN DE

  • 28.02.22

1.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kingofsouth napisał:

Wystarczy przeczytać regulamin usługi emoji16.png Ja to zrobiłem zanim zasubskrybowałem DAZN DE.

Podróżując po Europie mam dostęp do oferty programowej DAZN DE. 

Gdybyś rzeczywiście przeczytał regulamin nie chwaliłbyś się na forum jego znajomością, bo: "możesz uzyskać dostęp i korzystać z usługi dazn tylko w kraju, w którym założyłeś swoje konto dazn". Masz konto niemieckie a mieszkasz na stałe w Polsce. Nie odwrotnie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o program na kolejne dni, czyli zawartość kategorii SCHEDULE jest też prostsza metoda niż ta, o której pisałam poprzednio i bardziej uniwersalna. Wystarczy wpisać w Google hasło "dazn de schedule" i wybrać kopię strony dla pierwszych zwróconych wyników.

 

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:TLhAtMOTRWEJ:https://www.dazn.com/en-DE/schedule+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

 

Przykład dla niemieckiego DAZN, ale w ten sposób da się przeglądać program również innych wersji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zuzia napisał:

Wystarczy wpisać w Google hasło "dazn de schedule" i wybrać kopię strony dla pierwszych zwróconych wyników.

 

 

Wizualnie lepiej to wygląda, będę wrzucał regularnie.  Nie martw się.

@andi64  do kiedy masz konto DAZN DE?

Kupowałeś jeszcze kolejne doładowania?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe porównanie cen i usług, bo DAZN ma w tym zakresie dość różnorodną politykę. Konto niemieckie DAZN wymaga doładowań 14.99€ miesięcznie, a brazylijskie ok. 30€, ale za cały rok! Jak pisałam, konta brazylijskie (podobnie jak amerykańskie i kanadyjskie) odblokowują bibliotekę serwisu na całym świecie i nie mają ograniczających zapisów dotyczących UE. Oprócz płatności rocznej jest do wyboru miesięczna, co wychodzi ok. 16 zł.

 

PS. Smaczku sprawie dodaje, że brazylijski DAZN oferuje miesięczny okres darmowy, czyli wychodzi 16 zł na dwa pierwsze miesiące.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zuzia napisał:

Konto niemieckie DAZN wymaga doładowań 14.99€ miesięcznie, a brazylijskie 30€, ale za cały rok! Jak pisałam, konta brazylijskie (podobnie jak amerykańskie i kanadyjskie) odblokowują bibliotekę serwisu na całym świecie i nie mają ograniczających zapisów dotyczących UE.

Proszę o link do tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kunkore napisał:

@ZuziaTylko jak zdobyć akurat Brazylijska wersję. 

Analogicznie jak wszystkie inne zagraniczne o czym kilka osób pisało w temacie przede mną.

 

Masz podane dostępne metody płatności, waluta to Real brazylijski. Możliwość zakupu na kod podarunkowy.

 

Spoiler

01.jpg

 

 

Spoiler

02.jpg

 

 

9 godzin temu, aboutreka napisał:

Proszę o link do tych informacji.

http://www.dazn.com/en-BR/account/signup


 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...