Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, blaugrana18 napisał:

 Ogólnie jakość moim zdaniem lepsza niż na viaplay. 

 

 

DAZN jest 1080p ( 50 FPS)

Viaplay 720p ( 50 FPS)

 

Z meczami jest różnie,  nie wiem jak dokładnie 2 Bundesliga,  ale Bundeslige spotkania  mają razem z APV(Amazon DE)

 

Tak samo jest z LM. 

Jakiś czas temu pisałem o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy juz ktos o tym wspomnial ( jesli tak to sorki ) ale wystarczy przelaczyc vpn na kanade i jest cala Premier League.

Ja tak uzywam od dluzszego czasu i wszystko smiga.

Jesli ktos nie ma konta bankowego w niemczech to polecam startselect.de 

Ja tam wykupilem gift card i wszystko smiga 

Takze  jesli ktos chce ogladac Bundeslige ( w piatki i niedziele...w sobote jest na sky de) to wystarczy przelaczyc  vpn na dazn de rowniez cala liga wloska, hiszpanska i prawie cala liga mistrzow bo zawsze we wtorek amazon de ma prawa do pokazywania jednego meczu niemieckich druzyn ale wtedy wystarczy przelaczyc vop na kanade i tam jest cala champions league tak jak i calutka premier league.

Dodam ze warto poszukac grup w uk ktore odsprzedaja konta dazn za 20 £ na 12 miesiec ( niekiedy jest promocja 15£) takze praktycznie za grosze

Pelne wsparcie przez 24h w razie problemow.

To oczywiscie info dla tych ktorzy nie chca kombinowac z zalozeniem konta w niemczech i wykupieniem gift card

Ja mam wykupione 3 i wszystko smiga od prawie pol roku.

Jesli ktos ma jakies pytania to walcie na dm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rudziol napisał:

Panowie nie wiem czy juz ktos o tym wspomnial ( jesli tak to sorki ) ale wystarczy przelaczyc vpn na kanade i jest cala Premier League.

Ja tak uzywam od dluzszego czasu i wszystko smiga.

 

Napisz mi na priva, jak możesz, jak się przełącza vpn

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 10:57, blaugrana18 napisał:

Konto mam założone już,  teraz mam do wyboru płatności np karta kredytowa,  patsafecard,kod produktu itp. Wybiorę kod tylko muszę sobie gutschein dazn kupić w de. Nie chcę płacić z konta bankowego. 

Wykup sobie gift card na startselect.de

Masz tam rozne pakiety ( na miesiac, 3 lub roczny)

Zaloz konto na dazn ( oczywiscie posciemniaj przy danych ze mieszkasz w niemczech i daj na redeem code a nastepnie wklej ten kod ktory ci posla ze startselect.de i bedzie ci smigac 😁

Jakies pytania wal smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2021 o 20:16, kingofsouth napisał:

Nie ma takiej opcji. Płatność karta (niemiecka) ,  PayPal  , kod (zdrapka)
 
 

Jest bo tak robilem 😁

Redeem your gift code  to pierwsza opcja lub przy formie platnosci wybierz na samym dole enter your gift code

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

Czy ty czytałeś nasze posty ze zrozumieniem?

@blaugrana18, @andi64 oraz ja mamy konta zakupione w DE.  

Ja tylko informuje ze mozna zalozyc konto na dazn nie bedac w niemczech, i nie potrzeba zadnych kont meldunkow itd 😁

@kingofsouth wyluzuj troche , bez apiny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TimesSquare napisał:

Platforma warta wydania pieniedzy.

Zgadzam się. 

Co do oferty oni nie mieli szans na taka ekspansję na nasz kraj. Prawa sportowe są od kilku lat podzielone w Polsce między  Canal+, Eleven. Proces wejścia powinni jakieś 8 lat do tyłu rozpocząć.  Może kiedyś się doczekamy DAZN PL jak DAZN DE , ale to się za szybko nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TimesSquare napisał:

Jak tak patrze sobie na jakosc oferowanych uslug DAZN, to zaluje, ze to nie oni zdecydowali sie na taka ekspansje na polski rynek. Platforma warta wydania pieniedzy. W odroznieniu od Viaplay.

Weź przestań oni nawet na Polskę nie umieją strony przetłumaczyć na polski i te wszystkie bajery które pokazuje @kingofsouthz DAZN DE u nas byłby w obcym języku super atrakcja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TimesSquare napisał:

Jak tak patrze sobie na jakosc oferowanych uslug DAZN, to zaluje, ze to nie oni zdecydowali sie na taka ekspansje na polski rynek. Platforma warta wydania pieniedzy. W odroznieniu od Viaplay.

Najsmieszniejsze bedzie jak za rok Premier League dolaczy do Viaplay i podniosa cene w kosmos a jednoczesnie  nie poprawia  jakosci obrazu.

Jak dla mnie DAZN o niebo lepsze 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Przemolo napisał:

Weź przestań oni nawet na Polskę nie umieją strony przetłumaczyć na polski i te wszystkie bajery które pokazuje @kingofsouthz DAZN DE u nas byłby w obcym języku super atrakcja .

Czytaj ze zrozumieniem posty. "Ekspansja na polski rynek". To, co jest teraz to jest namiastka serwisu tak naprawde. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nawet jesli w polskim Viaplay bedzie kiedys ten caly sport ktory chwilowo jeat dostepny w skandynawskiej wersji to i tak bedzie w tyle za DAZN.

Wystarczy wykupic niemiecki pakiet DAZN i zmieniac sobie pomiedzy kanadyjskim, japonskim, wloskim i hiszpanskim Dazn i praktycznie ma sie wszystko o czym w Viaplay mozna jedynie pomarzyc.

W japonskiej wersji oprocz tych wszystkich smiesznych skosnookich lig mozna obejrzec rowniez caly puchar niemiec jak i caly puchar angli  a w kanadzie cala lige mistrzow ( w niemczech zawsze jeden mecz ma amazon na wylacznosc) lige narodow i lige konfederacji.

Oj mozna wymieniac i wymieniac i zalowac ze w polsce mamy viaplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to też jest wina, czy też opieszałość Dazn, że u nas serwis wygląda jak wygląda. Myślę, że Dazn byłoby w stanie wziąć Bundesligę na Polskę zamiast Viaplay, ale sobie to odpuścili, jak i wiele innych tematów. Jeżeli ktoś ewidentnie śpi, odpuszcza taki rynek jak masz, gdzie przecież było "wolne miejsce" na sport w streamingu, to wchodzi konkurencja i załatwia sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, TimesSquare napisał:

Jak tak patrze sobie na jakosc oferowanych uslug DAZN, to zaluje, ze to nie oni zdecydowali sie na taka ekspansje na polski rynek. Platforma warta wydania pieniedzy. W odroznieniu od Viaplay.

W DAZN DE transmisje były też w 720p z tego co pamiętam: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, ale...z drugiej strony patrząc jak streaming jednak idzie do przodu, to nie mogę wyjść ze zdziwienia, że tak odpuścili. Mogli choć w małym stopniu serwis "sprofilować" na Polskę. Nawet przy obecności Viaplay. I nie mam tu na myśli spolszczenia aplikacji. Stanąć po 1 czy 2 pakiety praw, zareklamować w stylu :"jesteśmy", "działamy" w PL. Przecież mają możliwości. 

I patrząc z perspektywy czasu, to jak się dowiedziałem, że w Polsce ruszy Dazn, to tak naprawdę spodziewałem się, że to Dazn "pozamiata" (a nie Viaplay), czyli zbuduje sobie pozycję na naszym rynku. 

Bo mówiło się o tym przed samym startem Dazn i więcej o nich samych, niż dziś się mówi o nich, kiedy już działają... 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Z przyjęciem DAZN przez niektórych forumowiczów byłoby pewnie tak samo jak z Viaplay.

Jak ponad rok temu była realna szansa, że do nas wejdą na poważnie to też były opowiastki, że bankruci, że kanały linearne i takie tam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...