Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno było ten kawałek. :D

 

Dash Berlin feat. Solid Sessions - Janeiro

 

I jeszcze kilka puścili od armady ale już nowsze bardziej vocal trance.

 

To dobrze wreszcie któraś stacja puszcza mój ulubiony gatunek- trance, super, a kiedy jest ten program best of dance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka żenada.. 4funtv puszcza teledyski ściągnięte z Internetu.. przy paru teledyskach dopatrzyłem się pojawiającego się loga DivX w dolnym lewym rogu ekranu... Ostatni widziałem chwilkę temu.. :D potwierdzeniem tego jest żenująca jakość na w/w teledyskach w porównaniu do innych puszczanych na antenie 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wierzymy :) Przecież chyba widzieli, że DivX się odpala w rogu. Mogli to usunąć a skoro grają tak to wszystko się zgadza :) Zresztą takie sytuacje się zdarzają, sami kilka razy dostaliśmy propozycję od jakiejś wytwórni: a to sobie ściągnijcie z Youtuba.. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie pochwaliłam 4fun.tv. :wink: W zeszłym roku podczas weekendu z nieżyjącymi artystami grali znacznie lepiej - było więcej Queen, więcej Michaela Jacksona. A dziś? Większość tego co leci to kupa gó.wna (ach, ta cenzura ;)) w postaci żenujących dyskotekowych remixów, część to zupełnie nic nieznaczący wokaliści (niektórych ciężko nazwać wokalistami)...no i na pocieszenie od czasu do czasu poleci Queen (lub Freddie solowo), John Lennon czy Michael Jackson. Zdecydowanie za mało. Aż się prosi, żeby poleciały utwory idealnie pasujące do tematyki weekendu - The Show Must Go On, These Are The Days Of Our Lives, Innuendo czy No-One But You.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jacy ludzie pracuja w tym kanale ale zeby dawac pod logiem stacji dynie z hallowean to jest nie normalne. Ale dzisiaj to dopiero przebilo wszystko przy tanecznej muzyce tez pod logiem stacji dali animacje Swieczki a potem napis Swieto Zmarlych i to uwazam ze jest to nie lekko a gruba przesada. Na zadnym innym kanale muzycznym tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycięta i oświetlona w środku dynia to średniowieczny symbol ludzi mających związki ze złymi duchami. W takim razie jaki związek ze złymi duchami ma 4FunTV? Poza tym nie wiem, w jakim kraju dziś jest obchodzone "Święto Zmarłych", bo na pewno nie w Polsce (w Polsce dziś jest Dzień Wszystkich Świętych, a jutro Dzień Zaduszny, czyli tak jakby Święto Zmarłych). 4FunTV od jakiegoś czasu nie oglądam (wolę w tv Eskę, a w internecie Next Music), a takie coś sprawia, że przedłużę tą tradycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CIEKAWOSTKA!

Jeśli nie macie możliwości odbioru kanału TV.Disco, to oglądajcie magazyn "Cudowne lata mix" w 4fun.TV. Pojawiają się w tym paśmie teledyski Euro dance.

 

Pojawiły się nowe belki podczas magazynu "Dance lista" (Nie wiem dokładnie kiedy). Atrakcyjniejsze są od głównych belek stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, są nowe belki w DANCE LIŚCIE, POLSKIEJ TOP LIŚCIE i w TOPIE TYGODNIA.

 

Jedna rzecz jest denerwująca, że po wyświetleniu klipu od razu pojawia się belka z konkursem , która potem jest zasłonięta przez belkę z tytułem. W ogóle te konkursowe belki podczas emisji jakiś "Topów" są na ekranie prawie przez cały teledysk. To drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun.tv przygotował specjalną ramówkę na święta i Sylwestra.

 

Święta zaczną się już 23 grudnia o 18:00 wraz ze specjalnym wydaniem programu „Dance lista”. W Wigilię o godzinie 17:00 stacja zaprasza

na ostatnie w roku wydanie listy „Top tygodnia”, w którym podsumujemy mijający rok, a w pierwszy dzień świąt na specjalny odcinek PTL zapraszają Jacek Januszko i Bożydar, którzy tym razem wcielą się w elfy i będą składać widzom życzenia oraz rozdawać prezenty. Drugiego dnia świąt o godz. 19:00 rozruszamy wszystkich pasibrzuchów w rytmie disco w premierowym odcinku programu „Disco mania”.

 

Świąteczne propozycje to jednak tylko rozgrzewka przed najbardziej imprezową nocą w roku. Sylwestrowa zabawa w 4fun.tv wystartuje już

o godzinie 14:00, kiedy to na antenie stacji ruszy podsumowanie 2011 roku,

a w nim największe hity. O godzinie 19:00 pod hasłem Nie bawisz się, nie żyjesz wystartuje najbardziej taneczny Sylwester 2011 i, jak na dobrą zabawę przystało, potrwa do białego rana. Poza gorącymi hitami, które poderwą do tańca nawet największych nudziarzy, dzięki interaktywnemu czatowi SMS/MMS widzowie będę mogli złożyć życzenia swoim bliskim lub podzielić się z widzami swoją oryginalną sylwestrową stylizacją.

 

http://www.tvn.pl/grupatvn/advertising/586/news

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od pewnego czasu zauważam jak dźwięk na 4fun.tv ulega zniekształceniu - tzw. efekt wciętej taśmy. Usterkę można dostrzec na bloku reklamowym i teledyskach, występuje ona sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...