Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Straszny cios dla 4 Fan-a ... tyle lat na Polskim rynku - takie bogate archiwa , nowe stacje ... tyle kasy wygranej na rynku .... a brak koncesji DVB-T :(

 

W 4 fanie chyba dziś łzy się polecą ... eska ich wyprzedzi min. Trzykrotnie w oglądalności - czyli też w zarobkach z reklam. Nic im nie pomógł romansik z TVN-em ... Kicha ;/

 

Ale mamy Eskę TV w DVB-T - czy słusznie ?? Według mnie to 4 fan powinienem dostać koncesje ... ale różnica programowa między Eską a 4 Fanem jest cienka .... Plus dla eski - Brak smsów na pól ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ... ale zasięg z Sat a zasięg z każdego Tv z tunerem Mpeg 4 czy też wolno stojącego tunera mpeg 4 to Kolosalna różnica ... Eska TV jak pójdzie w eter .... 4 fana przebiję w oglądalności ba nawet Vivę .... a oglądalność wyższa = Wyższa kasa z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jest różnica, ale na korzyść 4Fun TV, a na większą widownię Eska TV jeszcze poczeka. Zanim to wszystko wystartuje i pokryje zasięgiem całą Polskę dużo wody w Wiśle upłynie. Przełomu dużego nie będzie... Dopiero teraz zaczną wszystkie trzy stacje konkurować ze sobą na mniej więcej równej podstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również uważam że Weekend 90" Wymiata ;)

Po co tworzyć jakieś Disco TV ??? stacja z muzyką z lat 70'/80'/90' to by była super stacja - a jak by była FTA jaką by miała oglądalność - sporo ludzi lubi posłuchać sobie RETRO zamiast top Fresh 50 .

Nie ma konkurencji dla tego typu muzyki w Polsce < badziewiaste VH1 nawet nie przyrównuje do weekendów 4 fana >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że w naszym kraju nie ma stacji typu RETRO w innych państwach są.

 

Greatest Hits TV w UK , Deluxe Music DE , .... i pełno innych na różnych satelitach. Myślę że sporo forumowiczów zgodzi się ze mną że brak w Polsce stacji z muzyką z lat 70'/80'/90'

 

Po co nam Disc-a po co nam kina muzyka Polska jakieś niepotrzebne rozwarstwienia .... a brak stacji Greatest Hits . Mam nadzieję że od strony 4 fana wyjdzie kiedyś taka stacja bo weekendy mają super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sporo forumowiczów zgodzi się ze mną że brak w Polsce stacji z muzyką z lat 70'/80'/90'

 

No pewnie, pod tym względem masz moje całkowite poparcie. Ja mógłbym zamienić wszystkie stacje muzyczne, do których mam dostęp na jedną z muzyką lat 60'/70'/80'/90'. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja - kończę ten temat ale jeszcze powiem że taka stacja bardzo bardzo by była mile widziana - mam nadzieje że wpadną na ten pomysł jak najszybciej :D

 

Co do 4 fana .... te głosowanie top tygodnia jak jest weekend specjalny to to też leci i pisze że można zagłosować NP. na Madonn-ę Vogue to dostaniesz taki dzwonek . To w ogóle działa ??? < no i w top tygodnia hity lat 90'?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to wsadzić . Wkleję to tutaj - jak nie pasuje prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Wieć tak zainspirowany tematycznymi weekendami ze strony 4 fan napisałem na ich Facebook-u tak :

 

Mam pytanie wasze weekendy tematyczne 80/90 Wymiatają !!! Macie bogatą bibliotekę klipów. Dlaczego nie chcecie stworzyć stacji muzycznej z muzyka Greatest Hits ??? Bardzo dużo ludzi lubi sobie powspominać dobre kawałki z ubiegłych lat. Po co niepotrzebne rozwarstwienie na Disco , Rebel ... Stacja z klipami z lat 70/80/90 również nie ma konkurencji w Polsce - miała by spora grupę odbiorców .

 

4 Fan na to

 

wiemy wiemy, niestety mimo miłośników takiej muzyki im bardziej stacja ma ograniczony repertuar tym, krócej istnieje.. tak to wygląda na polskim rynku...

 

ja na to

 

Ograniczony repertuar ?????? Całe 40 lat w przemyśle muzycznym to ograniczony repertuar ??? Myślę że stacja o muzyce RETRO miała by większa oglądalność niż Rebel < Rebel na granicy błędu statystycznego po roku nadawania.> Wiek odbiorcy tego typu stacji był by bardzo szeroki od 25 lat praktycznie do 50 lat. Popatrzcie za odrę na satelitę ASTRA 19,5 na stację DELUXE MUSIC - stacja nastawiona na hity POP z lat 70/80/90 . Mam pytanie czy maja państwo w Planach stworzenie stacji z muzyką z lat 70/80/90/00 ???

 

4 Fan na to

 

Marku, ograniczony GATUNKOWO! Poza tym, zawsze możesz to zrobic :)

 

Więc na stację z muzyką 70/80/90 nie ma co liczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/78841-wiecej-pol ... eklam.html

 

i teraz zacytuję bardzo ważną dla 4 fan sprawę :

 

"Dodatkowo zwiastuny programów telewizyjnych czy konkursów SMS-owych mogą pojawiać się tylko między audycjami, a nie w ich trakcie" .... czyli koniec SMS-ów na pół ekranu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...