Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.07.2021 o 19:11, swordfish napisał:

Zainstalowana w aplikacjach systemowych. Wejdź głębiej: ustawienia->zaawansowane->aplikacje systemowe->wszystkie

Dzięki, znaleziona. A da się w tej apce skanować kanały? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji. Ktoś wcześniej wspominał o skanowaniu poprzez tę apkę, ale teraz nie jestem wstanie znaleźć tego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu boxa i pilota to niewiele na tej apce zrobisz. Jak chce skanować, to robię to poprzez live Channels, po czym wyłączam i korzystam z HDTV.

TV naziemna na tym boxie to porażka. Bez do tej apki to będzie to bardziej jako ciekawostka, a w połączeniu z ofertą Playnow mogło by to stanowić ciekawe połączenie. Sam zastanawiałem się nad rezygnacja z kablówki na rzecz Playnow w połączeniu z naziemna. Główna apka Playnow wogole jakoś dziwnie segreguje kanały i np. z muxow lokalnych nie dodaje kanałów do głównej listy, a to wielki minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy aby podpisać umowę na pakiet telewizyjny w Play Now Tv( Rozszerzony z HBO) trzeba posiadać telefon w Play czy można mieć w Play telewizję a telefon u innego operatora?

Czy dekoder jest już w cenie 35zł miesięcznie czy jest on dodatkowo płatny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej wezmę telewizję od Play, jednak mam jeszcze pytania do osób które posiadają usługę.

1. Czy na internecie światłowodowym 150mb/s telewizja będzie działać płynnie, w dobrej jakości i nie będzie się długo ładować?

2. Czy kanały Polsat, TV4, TV Puls, TVN, TVP1, TVP2 i TVP3 które są wymienione w pakiecie podstawowym są w nim dostępne czy potrzeba do nich podłączenia anteny naziemnej? Chodzi mi tylko o te 7 kanałów nie o wszystkie z DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mtv napisał:

Najprawdopodobniej wezmę telewizję od Play, jednak mam jeszcze pytania do osób które posiadają usługę.

1. Czy na internecie światłowodowym 150mb/s telewizja będzie działać płynnie, w dobrej jakości i nie będzie się długo ładować?

2. Czy kanały Polsat, TV4, TV Puls, TVN, TVP1, TVP2 i TVP3 które są wymienione w pakiecie podstawowym są w nim dostępne czy potrzeba do nich podłączenia anteny naziemnej? Chodzi mi tylko o te 7 kanałów nie o wszystkie z DVB-T.

U mnie na mobilnym internecie od Play gdzie mam przeważnie około 20/30 mb/s działa bez problemu ,więc u Ciebie tym bardziej nie będzie  problemu z działaniem :)

odnośnie drugiego pytania kanały które wymieniłeś są dostępne przez internet i nie ma potrzeby podłączania anteny z tym że z TVP 3 jest dostępny przez internet tylko TVP Warszawa i tylko ten ośrodek można odbierać bez anteny .

Edytowane przez dominik920
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mtv napisał:

Najprawdopodobniej wezmę telewizję od Play, jednak mam jeszcze pytania do osób które posiadają usługę.

1. Czy na internecie światłowodowym 150mb/s telewizja będzie działać płynnie, w dobrej jakości i nie będzie się długo ładować?

2. Czy kanały Polsat, TV4, TV Puls, TVN, TVP1, TVP2 i TVP3 które są wymienione w pakiecie podstawowym są w nim dostępne czy potrzeba do nich podłączenia anteny naziemnej? Chodzi mi tylko o te 7 kanałów nie o wszystkie z DVB-T.

Dokładnie taką mam prędkość internetu.

Apka działa płynnie.

Jak masz android tv w telewizorze warto pomyśleć o dekoderze.

Eleven 4K chodzi płynnie, bez zastrzeżeń.

Oglądając kanały z naziemnej DVB-T2 średnio  będziesz zadowolony z jakości TVP, Polsatu itd przez apkę.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama telewizja internetowa od Play chodzi stabilnie. Jakość obrazu i dźwięku nieco gorsza od przekazu w DVB-T. Brak możliwości zmiany dźwięku i brak dostępu do napisów - istotne np. dla Superkina w TVN (wtedy oglądasz filmy wyłącznie z lektorem). Dźwięk tylko 2.0.

TVP 3 tylko jest jako TVP Warszawa. Jeśli pragniesz innych ośrodków, musisz doinstalować aplikację TVP VOD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mogliby dodać jeszcze kanały CBS Europa, CBS Reality i wszystkie kanały od TVN Discovery. Dziwne, że dodali TVN24 i TVN24 BIS a innych TVN już nie. Jednak jak za cenę 35zł oferta jest okej.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zaktualizują oficjalną listę kanałów na boxie, zwłaszcza dla stacji naziemnych. Nadal pod którymś kanałem jest slot na ATM Rozrywka. ATM Rozrywka nie nadaje od pół roku, a w tym czasie doszedł MUX8 z TVP Dokument i z TVP Polonia. Mamy MUXy lokalne i testowe. Dlaczego nie mogę mieć na głównej liście lokalnego programu telewizyjnego lub wersji TVP3 z mojego regionu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mtv napisał:

Według mnie mogliby dodać jeszcze kanały CBS Europa, CBS Reality i wszystkie kanały od TVN Discovery. Dziwne, że dodali TVN24 i TVN24 BIS a innych TVN już nie. Jednak jak za cenę 35zł oferta jest okej.

Coś od czasu przejęcia przez nowego właściciela nie wiedzą co zrobić z ofertą telewizyjną.

Takie mam wrażenie.

 

Chyba jwszcze nawet nie poprawili MTV na HD. 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ma co czekają , że nie dołączyli jeszcze Anteny HD?

Oprócz tego chyba są wszystkie  kanały  z naziemnej w pakiecie podstawowym.

 

( żeby nie było mam ten kanał w sat i UPC).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...