Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa na telefonie Android i na iPadzie. Spróbuj zamknąć aplikację (najlepiej przez zamknięcie systemowe) i ponownie otworzyć. Może zadziałało zabezpieczenie limitu urządzeń i nie można jednocześnie raz za razem odpalić na kilku urządzeniach razem. 

Na ilu urządzeniach jednocześnie można oglądać Play Now?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowalem pakiet polsat premium sport i nagle wywalilo mnie ze wszystkich urządzeń. Po ponownym zalogowaniu mam tylko pakiet polsat sport a cala reszta zniknela. Logowalem sie na moj nr telefonu oraz na ten numer uslugi. Za kazdym razem jest to samo na kazdym innym urzadzeniu. Zglosilem i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Na ilu urządzeniach jednocześnie można oglądać Play Now?

Włączyłem jednocześnie na 4 (2 telewizory, smartfon i laptop), bez Play Box TV.

 

Dorzuciłem też drugi smartfon i działa na 5 jednocześnie :blink:

Godzinę temu, biguslogus napisał(a):

Aktywowalem pakiet polsat premium sport i nagle wywalilo mnie ze wszystkich urządzeń. Po ponownym zalogowaniu mam tylko pakiet polsat sport a cala reszta zniknela.

Widać jakiś problem z uprawnieniami. U mnie działa na 5 urządzeniach jednocześnie, a chyba nie powinno.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowalem pakiet polsat premium sport i nagle wywalilo mnie ze wszystkich urządzeń. Po ponownym zalogowaniu mam tylko pakiet polsat sport a cala reszta zniknela. Logowalem sie na moj nr telefonu oraz na ten numer uslugi. Za kazdym razem jest to samo na kazdym innym urzadzeniu. Zglosilem i czekam.
Jak masz numer usługi do telewizji to logujesz się numerem usługi do TV. Jak masz drugie konto z telefonem to nie będziesz miał tego samego pakietu i tu, i tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 coś sie u nich zwaliło bo przez ponad rok czasu logowalem sie numerem telefonu normalnie. Kiedys miałem telefon i play now na dwoch roznych kontach i dwie faktury. Poprosilem o polaczenie w jedno i wszystko dzialalo. Ja myślę, ze moze mieć to związek z tym co się teraz stało. System musial mnie „przerzucić” na stare konto gdzie nie ma usługi jezeli sie loguje na numer telefonu. Kiedy loguje sie numerem uslugi mam tylko polsaty sport. Niestety oni tego nie sa w stanie pojąć. Zresztą nieważne wypowiedzenie złożone i czas na pirackie iptv bo jednak w Polsce to usługi są jeszcze głęboko w lesie.

Edytowane przez biguslogus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy prawdą jest, że ten nowy okrągły tv box można bez umowy kupic na własność w salonie play albo przez infolinię i będzie działały aplikację na nim tak jak na innych tv boxach, czy jest jakaś nakładka play i będzie blokowała?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz w tej nowej ofercie telewizji Play, w pakiecie Max usługi Catch UP TV i nagrywanie są już w cenie abonamentu, czy tak jak to było kiedyś, że 12 miesięcy za darmo a przez następne e 12 miesięcy kilka złoty miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catch up i nagrywanie nawet jakby dawali za darmo, działa na NIELICZNYCH kanałach. Więcej frustracji, że nie działa na większości kanałów. Chcesz nagrywać, a tu zonk - usługa niedostępna. Rozumiem, że licencje i prawa autorskie. Po co jednak oferować usługę wybrakowaną? Akurat większość liczy na cofanie kanałów TVP, Polsat i TVN. Zwłaszcza, że niektóre kanały TVP, Polsat i TVN można cofać na Horizonie w UPC, a w Play’u już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że usługa Catch Up i nagrywania nie działa na części kanałów jednak pytałem się, czy jest ona wliczona w cenę abonamentu, czy tak jak kiedyś, na początku za darmo, a później chyba 2 zł/mc. Akurat na większości kanałów, które oglądam ta usługa działa.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie techniczne pytania a w sumie 3.

1. Czy aby mieć tv max w Play potrzebny jest światłowód Play czy może być od innego operatora np Orange.

2. Czy ten nowy dekoder Play Box Tv ma Catch-up.

3. Czy jest dostępny Multiroom a jak tak to ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Hoborym

1. Od jakiekolwiek operatora.. 

 Bez Internetu Play nie będzie kanałów Polsatu wyjątkiem Polsat i TV 4.

2. Na wybranych kanałach

3. 15 zł

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...