Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z nich po prostu nie przypuszczał, że w dużych sieciach Liga Mistrzów nie będzie dostępna. Skoro mniejsze podmioty potrafiły się porozumieć to brano to za pewnik. Ja też bym nie wchodził nie mając potwierdzenia na papierze, ale są tacy którzy wierzą Pani/Panu z okienka czy infolinii na słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ktoś zawiera umowę na C+ bez LM i ma pretensje, że jej nie ma 😂 Ja bym poczekał aż będzie i dopiero wtedy podpisał umowę 😂

 

Tu masz kolejnego Pana Dziennikarza, którego "oszukali":

 

I to jest Dziennikarz, który otwarcie przyznaje, że umów nie czyta. Fajną reklamę sobie daje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ktoś zawiera umowę na C+ bez LM i ma pretensje, że jej nie ma 😂 Ja bym poczekał aż będzie i dopiero wtedy podpisał umowę 😂

Tyle że jest ta umowa była zawarta na odległość, to także to co mówi konsultant jest wiążące.

Nie sądzę aby w umie były tak szczegółowe zapisy jakimi prawami sportowymi dysponuje dany kanał. Są co najwyżej zapisy jaki pakiet się otrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały są w Full HD. Jakość obrazu jest bardzo dobra. Kanały działają tylko w dekoderze nie działają w aplikacji android tv czy na telefonie. Pakiet w większości nowych kanałów których nie było na polskim rynku. Brakuje tych kanałów co są w c+ (redlight,hustler czy private tv)

Ogolnie jak po obiedzie czy przed spaniem czy z rodzinką pakiet polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanaly mają następujące ścieżki dźwiękowe

900-Drocel (pol,ang,fra)

901-Drocel xxx (ang,fra)

902-Penthouse Gold (ang)

903-Brazzers (ang,Fra)

904-Reality Kings(ang)

905-Bang U (ang)

906-Babes tv (ang)

907-Desire(ang)

908-True amateurs(ang)

909- Pure Babes(ang)

910-Erox hd (ang)

911-Eroxxx (ang)

Kanałów nie można cofać ani nagrywać można się tylko cofnąć na danej audycji od początku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądasz telewizję wyłącznie w domu w salonie na żywo i nie potrzebujesz mieć wszystkiego na komórce/komputerze/tablecie po za domem, można brać. Usługa nagrywania/cofania i aplikacja mobilna działa dla niektórych kanałów (nie dotyczy kanałów z paczki TVP, Polsat i TVN). Do kanałów z paczki Polsat i Eurosport potrzebny internet bezpośrednio od Play.

Do oglądania Filmbox Arthouse musisz być poliglotą - należy znać języki japoński, chiński, rumuński, francuski i włoski. Brak tłumaczenia.

Brak możliwości ustawiania swojej ulubionej listy kanałów.

Na plus dekoder oparty o Android TV z wygodnym, poręcznym pilotem radiowym. Możliwość przełączania bez konieczności celowania w środek dekodera. Dobra jakość obrazu. Dedykowane przyciski do Canal+, Max, Viaplay, YouTube, Prime Video i Netflix. Mały rozmiar urządzenia - łatwo schować koło telewizora, nie zajmuje dużo miejsca. Reaguje szybko na pilota. Rzadko zawiesza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, piter7790 napisał(a):

Czy ktoś ma także problem z kanałami Nowa TV oraz Fokus TV ? U mnie od paru dni są zablokowane.

W nowych ofertach są na internecie Play. Czy masz internet bezpośrednio od Play?

U mnie te kanały działają, łącznie z cofaniem i nagrywaniem.

 

Obecnie jedyna oferta, która zapewnia dostęp do prawie wszystkich kanałów polskojęzycznych na dowolnym internecie, to branie kombinacji następujących aplikacji: TVP VOD/GO, Polsat Box Go, Max z kanałami tv oraz Canal+ Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam net właściwie jeszcze od UPC - modem Compal ,oddzielnie opłacany rachunek,ale dziwi mnie że trzeba mieć bezpośredni net od Play żeby je oglądać - wcześniej nie było takich problemów.Chyba niedługo zadzwonię na ich infolinię,bo to jakieś jaja są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...