Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezależnie jaki pakiet Viaplay wybierzesz, do końca lipca – będziesz miał dostęp do Viaplay Total, czyli pakietu zawierającego wszystko, co oferuje Viaplay. Czekają na Ciebie walka kierowców o tytuł mistrza Formuły 1® w sezonie 2023, starcia tytanów KSW i mecze Premier League. Jeżeli po 31 lipca nadal będziesz chciał mieć dostęp do Viaplay Total, zamów go w panelu zarządzania punktami na dekoderze Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2023 o 20:23, rotalplus napisał(a):

A te doładowania w ofercie Nowej Generacji za 40 pkt , 20 pkt to można tylko raz wykupić czy wielokrotnie w ciągu jednego okresu rozliczeniowego? Bo jak jednorazowo mogę mieć max 110 pkt a to za mało na wykupienie całej oferty premium...

Przez 6 miesięcy jest 125 lub 140 pkt. Potem przez 18 miesięcy już tylko 25 lub 40 pkt. Można dokupić 40 pkt. za 40 zł w usłudze cyklicznej, tylko nie wiadomo czy będzie można podwoić lub potroić. Jak nie, to słaba oferta. Netflix Premium 45 pkt., HBO Max 25 pkt., C+ online 35 pkt., czyli już jest 105 pkt. Jeszcze nie wiadomo ile punktów będzie za Viaplay Total.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się nie opłaca, jedząc lody/chipsy itp. można mieć to za połowę ceny tego co chce Play i jeszcze sobie człowiek podje :)

Dziwie się że ktoś taką ofertę wypuścił na rynek, płacimy 65 i mamy 25 pkt :) + kanały z reklamami - oni naprawdę myślą że ludzie to osły i nie potrafią liczyć.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Woocash napisał(a):

Dziwie się że ktoś taką ofertę wypuścił na rynek, płacimy 65 i mamy 25 pkt :) + kanały z reklamami - oni naprawdę myślą że ludzie to osły i nie potrafią liczyć.

Pkt to cena abonamentu znajdź ofertę lepszą cenowo? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ już na ten tychmiast przedstawiam moją ofertę z Canal+

 

- Pakiet Entry+ 10,- 

- Netflix 4K 47,-

- HBO max (+3 kanały TV) 20,-

- Canal+ on line (4K + całą paczka Canal+) 20,-

- Polsat Sport Premium (5 kanałów) 0,-    Suma 97,-

 

Ile trzeba za to zapłacić w Play.  Licząc pakiet za 85 i mając 40 pkt do dyspozycji chyba nawet nie starczy na Netflixa 4K bo zabraknie 5 pkt :) a gdzie HBO / Canal+ / itd. 

 

- Netflix 45 pkt.

- HBO max 25 pkt.

- Canal+ on line 35 pkt.

- Polsat Sport Premium 15 pkt.

 

Czyli trzeba dokupić 80 pkt.  Przypomnę tylko że już płacimy 85zł :) i mamy do dyspozycji 40 pkt. a potrzebujemy 120 pkt. + 80 pkt. nie wiem po ile są punkty ale jak wyjdzie że 80 pkt kosztuje 12 zł to się opłaca, ale znając życie to koszt będzie w okolicy 80/100 zł :) + kwota podstawy którą płacimy co da nam razem jakieś 160/170zł .... faktycznie dobra cena :)

Żeby osłodzić dajmy rabat -20zł za abo w Play :) Nadal to 140/150zł

Chyba że coś źle liczę ...

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Woocash napisał(a):

Ależ już na ten tychmiast przedstawiam moją ofertę z Canal+

 

- Pakiet Entry+ 10,- 

- Netflix 4K 47,-

- HBO max (+3 kanały TV) 20,-

- Canal+ on line (4K + całą paczka Canal+) 20,-

- Polsat Sport Premium (5 kanałów) 0,-    Suma 97,-

 

Ile trzeba za to zapłacić w Play.  Licząc pakiet za 85 i mając 40 pkt do dyspozycji chyba nawet nie starczy na Netflixa 4K bo zabraknie 5 pkt :) a gdzie HBO / Canal+ / itd. 

 

- Netflix 45 pkt.

- HBO max 25 pkt.

- Canal+ on line 35 pkt.

- Polsat Sport Premium 15 pkt.

 

Czyli trzeba dokupić 80 pkt.  Przypomnę tylko że już płacimy 85zł :) i mamy do dyspozycji 40 pkt. a potrzebujemy 120 pkt. + 80 pkt. nie wiem po ile są punkty ale jak wyjdzie że 80 pkt kosztuje 12 zł to się opłaca, ale znając życie to koszt będzie w okolicy 80/100 zł :) + kwota podstawy którą płacimy co da nam razem jakieś 160/170zł .... faktycznie dobra cena :)

Żeby osłodzić dajmy rabat -20zł za abo w Play :) Nadal to 140/150zł

Chyba że coś źle liczę ...

Po co chcesz brać na punkty cos co możesz mieć w subskrypcji? Mam HBO MAX w Play i właśnie nie mogę zrezygnować.

 

Nie rozumiesz tej oferty dla tych co chcą mieć wszystko jest Telewizja MAX. TNG to TV do wymiany pakietów a nie kupieniu wszystkiego naraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jest możliwość kupienia pakietów on line ale nie wszystkich bo się nie opłaca, no to faktycznie chyba nie zrozumiałem oferty 😂

Telewizja Max jest dla osób co lubią kanały linearne a nie serwisy sVod. Czyli TNG jest dla osób które chcą mieć dostęp do jednego serwisu on line + opłata za ... utrzymanie łącza ? kanały linearne ? Nic się nie trzyma kupy.

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Przez 6 miesięcy jest 125 lub 140 pkt. Potem przez 18 miesięcy już tylko 25 lub 40 pkt. Można dokupić 40 pkt. za 40 zł w usłudze cyklicznej, tylko nie wiadomo czy będzie można podwoić lub potroić. Jak nie, to słaba oferta. Netflix Premium 45 pkt., HBO Max 25 pkt., C+ online 35 pkt., czyli już jest 105 pkt. Jeszcze nie wiadomo ile punktów będzie za Viaplay Total.

Czyli punkty = złotówki. Chyba zrobili to po to, żeby ludzie doładowywali punkty, nie wiedząc za bardzo ile wydają. Sprytny zabieg psychologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2023 o 15:30, cidik napisał(a):
W dniu 21.05.2023 o 08:17, bredny napisał(a):
Normalne, jak nie wykupią kolejnych sezonów Ligi Mistrzów to kanały stracą sens istnienia 

Nie stracą, bo prędzej czy później marka Eleven zniknie. Wątpliwe żeby Polsat płacił licencje za używanie nazwy, jak ma swoje kanały sportowe pod nazwą własną

Prawa Eleven też kosztują i raczej nie mogą być ot tak przerzucone do PSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są gdzieś dostępne informacje nt. nowego dekodera Play BOX TV? Konkretnie chodzi mi o funkcje nagrywania. Na infolinii mówią, że nagrywanie w chmurze; kasowane po: wersja1 - 180 dniach, wersja2 - po 3 miesiącach. Podobno są jakieś ograniczenia w nagrywaniu niektórych filmów. I podobno też nie ma problemu z przewijaniem w przód/tył. Nagrywanie jednocześnie tylko 1 programu.
Czy ktoś ma może zbadany ten temat tak, żeby na 100% było wiadomo, jak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Mnie interesuje też sprawa dotyczącą możliwości podłączenia kabla UPC z telewizją kablową, względnie kabla do anteny DVB-T i możliwości oglądania w ten sposób telewizji.

Czekam na pierwsze opinie i testy.

 

Czy HDR jest "wieczny" czy uruchamia się tylko w określonych usługach, programach?

Mnie to irytowało w poprzednich boxach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...