Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viaplay - 2 osoby jednocześnie mogą oglądać, konsultant coś pisał, że 5 urządzeń w ciągu 24 h. Play NOW TV chyba można bardziej podzielić, przynajmniej jeżeli chodzi o logowania.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzysiek25 napisał:

Fajna ta promocja na Canal+ na 6 miesięcy za darmo taka promocja że przysłali mi fakturę do zapłaty 45zł za miesiąc

Niestety w Play to jest norma. Bardzo chętnie wciskają usługi rzekomo w promocji, a potem kasują pełną kwotę. Trzeba ich męczyć reklamacjami i może po 3 miesiącach zareagują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymusić aktualizacje launchera w PLAY NOW BOX 2 ?

Zrobiłem testowo usuń aktualizacje w aplikacjach i mam obecnie ver. 1.11.1. ze starym menu graficznym ( filoetowo-czarnym)

Oczywiście wszystko działa, jednak ciekawi mnie powrót do najnowszej wersji.

tej którą miałem

 

tu zdjęcie z tego forum

fd0cc2f6152e534c4bb80881b7af9050.jpg

Edytowane przez Nolan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu uaktywniłem promocję Canal+ na 6 miesięcy. Link do aktywacji C+ Online przyszedł po kliku minutach. Rejestrować należy na nowy adres mailowy, z którego jeszcze nie korzystaliście w C+ Online. Na stare adresy nie chciało mi przejść. W C+ Online miałem od razu Live TV i dostęp do materiałów vod. Kanały w Play Now zaświeciły się po około godziny. Na minus brak w aplikacji Play Now możliwości nagrywania, cofania, oglądania od początku, korzystania z napisów i zmiany języka audio. Jedyny plus aplikacji Play Now, że można na jeszcze jednym sprzęcie odpalić Canal+, gdy wykorzystaliśmy limit z C+ Online. 

Dobrze, że dają dostęp do C+ Online, bo tam jest dźwięk oryginalny, catch-up i kanały eventowe z dodatkowymi transmisjami.

Swoją drogą aplikacja C+ Online powinna być już standardową opcją w kablówkach, gdzie sprzedają pakiet C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Online już jest dostępny w Orange IPTV, z tego co piszecie w Play Now.

Wydaje się, że w naturalnej kolejności usługa powinna się pojawić w UPC dla posiadaczy C+.. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca w Play Now w zamian za gwarantowany Lifetime pojawi się StudioMed TV. Osoby, które mają w pakiecie Rozszerzonym ten kanał gwarantowany mogą do końca maja wypowiedzieć umowę o świadczeniu usług telewizyjnych. Kanał Lifetime był gwarantowany chyba do 31 sierpnia 2021r.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Umowa kończy mi się w czerwcu. Płacę 10 zł za Play Now z boxem.

Po wypowiedzeniu coś można ciekawego wynegocjować za 10-20 zł miesięcznie?

Jeśli nie wypowiem umowy nadal kwota na  fakturach  będzie 10 zł.

Kiedyś dzwonili, ale proponowali Viaplay, który już mam w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za jaki pakiet płacisz 10 zł ?Ja za Full 35 zł po zgodach marketingowych,dziś już zresztą jednak przedłużyłem umowę bo wylatuje Liftime i mam 3 mieś.w gratisie- Boxa mogę w każdej chwili wymienić ,ale chyba jeszcze nie ma nowszego ? Proponowali mi też opcję z Canal + i Viaplay,ale korzystam jeszcze w UPC.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

2 lata temu była fajna promocja.

10 zł za pakiet Podstawowy, 3 miesiące Eleven 4K w gratisie i do tego możliwość korzystania z boxa.

6 miesięcy gratis Prime Video.

 

Kiedyś ktoś wspomniał o Play Box 3.

Może warto zaczekać..na Android 12. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...