Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder na oficjalnej liście w kanałach naziemnych jako nowość tylko wynalazł mi Antena HD. Nadal brak na tej liście Metra, TVP 3 w wersji regionalnej, kanałów lokalnych, testowych i zagranicznych.

Wszystkie pozostałe kanały podmienione na wersję HD, razem z Trwam. Jeśli nie chcesz otwierać aplikacji HDTV, do której jest dostęp po ok. 15 kliknięciach pilotem oraz nie interesują Ciebie programy lokalne z Twojego regionu oraz telewizja Metro, polecam ten dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w czerwcu.

Obecnie płacę 10 zł za usługę Play Now TV z boxem.

Dzisiaj dzwonił konsultant z propozycją aneksu.

50 kilka kanałów + usługa  Viaplay na 24 miesiące za 25 zł.

Odmówiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrezygnuję będę płacił nadal 10 zł.

Zależy od moich rodziców, czy będą dalej sobie chcieli z Play boxa korzystać.

Ładnie na tym chodzi UPC  TV GO 😀 i elegancko wyglądają apki w tym Viaplay na telewizorze HD.

Czekam na zapowiadaną wersję nr3 tego sprzętu.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lakiman napisał:

Umowa kończy mi się w czerwcu.

Obecnie płacę 10 zł za usługę Play Now TV z boxem.

Dzisiaj dzwonił konsultant z propozycją aneksu.

50 kilka kanałów + usługa  Viaplay na 24 miesiące za 25 zł.

Odmówiłem.

 

Jeszcze przysługuje oferta pakiet C+ za darmo przez 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, lakiman napisał:

jakie parametry techniczne  ma usługa Canal+ w Play Now.

a nie działa sposób który odblokowuje podgląd parametrów?

"Aby aktywować "Debug" w aplikacji C+, należy wejść w "Informacje o Twoim urządzeniu", następnie kilka razy kliknąć w "Wersja". Wyświetli się i odtworzy komunikat "TchiTcha" (dźwięk znany z dawnych lat C+)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Delta21 napisał:

"Aby aktywować "Debug" w aplikacji C+, należy wejść w "Informacje o Twoim urządzeniu", następnie kilka razy kliknąć w "Wersja". Wyświetli się i odtworzy komunikat "TchiTcha" (dźwięk znany z dawnych lat C+)".

W aplikacji C+ Online na Android TV już jest opcja Debug bezpośrednio po wejściu w dany kanał :) Ale mi chodzi o Play Now Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tyrla napisał:

Chodzi mi o kanały C+ bezpośrednio na liście Play Now Box, a nie w aplikacji C+ Online ;) 

Na play now boxie również można włączyć opcje programisty. Tak przynajmniej pisał jeden z byłych już użytkowników tego forum. Co włączenie takich opcji daje na play now boxie, nie wiem, bo nie posiadam tego sprzętu. Sprawdź, może właśnie podgląd "cyferek" :) 

 

 

 

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2 pytania.

1. Jak wezme pakiet z viaplay na 24 msc i canal + online to ile osob moze korzystac jednocześnie z viaplay i c+online?

2. Czy jak wezme pakiet np. Podstawowy to może 1 osoba ogladac na tv box a druga np. Na laptopie lub innym urządzeniu?

Chciałem glownie do sportu wybrac i podzielic sie z inna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...