Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

Wystarczy, że włączysz link z smsa lub e-maila. Założysz konto na laptopie/ smartfonie i Canal+Online przez Play Now będzie aktywne. Kino zaczyna się z linearnymi kanałami Canal+ , ponieważ nie ma ich na Boxie. Na smartfonie również Canal+ w apcje Play Now są nie aktywne. 
 

Zrobiłem tak. Sms z linkiem, zrobiłem konto c+. Moim zdaniem to h...a taki manewr  z tymi c+. Mam je w kategorii  wszystkie a woła wykup. Chyba tylko na c+ online je pooglądamy w ramach abonentu pół roku zamiast w ich pudle i na aplikacji... zamiast promować swoją aplikację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blaugrana18 napisał:

 Chyba tylko na c+ online je pooglądamy w ramach abonentu pół roku zamiast w ich pudle i na aplikacji... zamiast promować swoją aplikację. 

To samo sobie pomyślałem 😁

Ja mam Canal+Online w ramach abo Canal+, więc z tego korzystam. Chodzi o sam fakt, że piszą z Play, że można oglądać Canal+ również w apce Play Now co jak widać tak nie jest ;)

Na dzień dzisiejszy. Myślę, że przez pół roku jak to mamy to ogarną temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

 Chodzi o sam fakt, że piszą z Play, że można oglądać Canal+ również w apce Play Now co jak widać tak nie jest ;)

Na dzień dzisiejszy. Myślę, że przez pół roku jak to mamy to ogarną temat.

Przez c+ online tylko materiały vod są dostępne, kanały nie. Zrobił konsul kolejne zgłoszenie i poczekamy.  Tez mam dostęp w ramach abo do kanałów c+ ale lubię korzystać z play now bo lepiej mieć w jednym wszystko w ramach abo.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blaugrana18 napisał:

Przez c+ online tylko materiały vod są dostępne, kanały nie.

U mnie linearne kanały działają oraz VOD. To wszystko wygląda, że oni na szybko wystartowali z tą ofertą. 

Do tego mam wrażenie, że Canal+ w Play Now same ikony, tam nic nie ma :D 

Taka reklama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Play wprowadził w błąd, teraz mam czekać 50 minut na konsultanta, cyrk.

EDIT: Jednak szybciej sprawa załatwiona, bo mieli awarie, jest zgłoszenie.

 

Pomoże ktoś, żebym nie płacił tych 45 zł? Co jeszcze uruchomić UOKiK? Może jutro pojadę do miasta powiatowego.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Canal+ - powiedział mi konsultant, że będę miał 6 miesięcy za darmo, a jednak tak nie jest (bo mam starą umowę). Mimo, że dopytywałem, to powiedzieli mi, że będę miał pół roku za free. Dobrze, że mam zapis rozmowy w telefonie na czacie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się EPG kanałów Canal+(Play Now TV wersja webowa)

 

1.jpg

W dniu 26.02.2022 o 21:02, Nolan napisał:

czyli standard to co w ofercie c+online.

Tylko nie widzę 4 dodatkowych canal+ live

 

 

Tak z ciekawości właczylem Canal+Online (Play Now TV) i jest jeden dodatkowy Canal+ 

Jeden gdyż aktualnie tylko na nim jest transmisja Live.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrezgnujesz z Canal w Play Now na dekoderze to pobiorą. Teraz jest aktywna promka 6 miesięcy za 0zł. Później dolicza do rachunku Play Now TV. Tam jest dokładnie napisane jak to wygląda.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blaugrana18 napisał:

kingofsouth działa Ci już canal+?

Nie działa. Wczoraj rozmawiałem z kolejnym konsultantem i wysłałem na emalia zdjęcia jak to wygląda. Trzecie zgłoszenie przyjęte. Dam znać jak coś się wyjaśni.

Dla mnie to wygląda na błąd po ich stronie. Nie ma w systemie, ze my subskrybujemy Canal+ w Play Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...