Skocz do zawartości

TVP Sport w DVB-T [Wisła]


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

A ja myślę ze TVP powinna przejść na MPEG 4 i we współpracy z Polskiem Radiem zaoferować wszystkie swoje programy:

 

TVP 1

TVP 2

TVP HISTORIA

TVP INFO KATOWICE

TVP KULTURA

TVP POLONIA

TVP SPORT

 

 

POLSKIE RADIO JEDYNKA

POLSKIE RADIO DWÓJKA

POLSKIE RADIO TRÓJKA

POLSKIE RADIO BIS (EURO)

POLSKIE RADIO DLA ZAGRANICY

POLSKIE RADIO KATOWICE

POLSKIE RADIO PARLAMENT

 

 

Nawet fajnie sie złożyło po siedem kanałów telewizyjnych i radiowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Zaobserwowałem brak sygnału DVB-T od dzisiejszego poranka i chyba to nie konserwacja. Oficjalnie na stronach Emitel brak informacji o planowanych pracach w dniu dzisiejszym.

 

Wszystko już wróciło do normy. Nie wiem co było powodem, ale jak dziś wróciłem z pracy to wszystkie 4 kanały chodziły jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Czasami rzeczywiście szatkuje TVP Sport.

Ja w Zawierciu między tymi 3 miastami : (50km od Katowic, 60 km od częstochowy i 70km od Krakowa)

odbieram tylko 4 cyfrowe.

TVP 1, TVP2, TVPinfo, TVP sport. :(

chodź jakiś czas temu ustawiałem sąsiadowi nowy telewizor i jeśli dobrze pamiętam to miał TVN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć :D Mam następujący dekoder CP:

682047d8f9fc9d40a66f6482907336.jpegeaa90003a601126334bc8284cbad92.jpeg

oraz taką sobie antenę cyfrową:

d23d707bef12f6fb38acea0994d4d1.jpegd3ae78e6266c4f0ac37a40c482a0ba.jpegc85d0ab6e50149b84f11a30f942eb7.jpeg

Czy jest możliwość, abym podłączył tą antenę do dekodera i oglądał TVP Sport?

 

PS. Wiem, że TVP Sport jest w CP ale trzeba więcej płacić za ten większy pakiet :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ci zawracam d :censored: y ale ostatni raz mi pomóż. Mam tą antenę, mieszkam w Częstochowie, jakie potrzebuje urządzenie aby oglądać kanały cyfrowe w telewizorze? Jakie są ceny?

PS. Jak kupowałem antenę to pisało, że ma zasięg ??km (to było bardzo dużo, do Wisły by starczyło na bank :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja spróbuje odpowiedzieć. Jeśli byłeś kiedyś w Zawierciu powinieneś wiedzieć, ze to miasto jest na czymś w w rodzaju wzgórza(dość wysokiego) i niema raczej żadnych większych przeszkód, które tłumiły by sygnał (dodam, że są miejsca w Zawierciu gdzie przy dobrej pogodzie widok sięga prawie pod Oświęcim). Wiec jeśli dodasz jedno do drugiego wyjdzie ci wynik że po prostu się da. przejeżdżając niejednokrotnie przez Zawiercie słuchałem radia "kiss morava" z Czech odbiera zawsze kiedy przejeżdżam. Reasumując ukształtowanie terenu pozwala na odbieranie sygnału z Wisły w Zawierciu a uniemożliwia w Katowicach choć są i tacy co w Katowicach DVB-T z Wisły odbierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GregH.

 

Sprawdź, czy odbierasz: TVP 1 k24, TVP 2 k41, Polsat k58. Jeśli nie to nie masz co liczyć na odbiór DVB-T, ponieważ stacje analogowe nadają z mocą 100kW a cyfrowa tylko 500W. Jeśli tak, to możesz zakupić antenę typu ATX-91, albo ATX-107 i próbować odbioru, ale pamiętaj, że jeśli będziesz odbierał, to transmisja może bardzo szatkować.

 

Wg. mnie nie masz szans na odbiór, ale możesz próbować, może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...