Skocz do zawartości

Polski kanał TV z najgorszą jakością obrazu.


michcio
 Udostępnij

Który kanał według was ma najgorszą jakość?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kanał według was ma najgorszą jakość?

    • TVP 1
      2
    • TVP 2
      1
    • TVP 3
      19
    • Polsat
      6
    • TVN
      6
    • TV 4
      4
    • TV Puls
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, który kanał ma najgorszą jakość? Wliczam także te naziemne. Moim zdaniem najgorszym obrazem z kanałów TVP może się chwalić TVP3.

 

Oczywiście, jeśli chodzi o najlepszą jakość, liderem jest TVN.

Od najlepszej do najgorszej:]

 

TVN

Polsat

TVP 1

TVP 2

TVP 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy naziemnie, satelitarnie, kablowka, z kad i gdzie...

 

tvp1 zupelnie inaczej wyglada naziemnie u mnie, i mojego kumpla 30 km dalej i jeszcze innaczej w innym miescie. W kazdej kablowce wyglada inaczej, inaczej wyglada w CP, inaczej w C+ inaczej w N...

 

generalnie bardzo zle to sformułowałeś. najgorzej tele5, edusat, polonia1 - satelitarnie wszedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jesli wliczac naziemne to strasznie to zalezy od tego gdzie kto odbiera bo widzialem juz rozne histori u mnie raczej najlpiej odbiera TVP 1 i 2, gorzej polsac a o TVN i TVP3 mozna zpomniec, ostatnio wiedzialem gdzie indziej ze TVP3 i Polsat idzie nalepiej a 1, 2, TNV tragedia. Tak ze takie gadanie o marchewce i pietruszce troche.

 

Krzychu

 

Ps. A jesli wogole nie odbieram TVN to mam zaglosowac ze to ma najgorsza jakosc czy polsat ktorego odbieram tak ze sie da ogladac ale z malym mrowiskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły pomysł z tymi naziemnymi.Akurat u mojej babci naziemnie lepiej odbiera TVP 3 od TVP 1!Lepiej się anteny nastawić nie da po prostu nadajnik TVP 3 Szczecin jest bliżej od TVP 1 i 2..

 

Edycja RafiX: Skasowany link z wirusem. Musisz zrobić porządek ze Swoim komputerem. Zawsze po napisaniu sprawdzaj czy w poście nie pojawił się jakiś tajemniczy link, wtedy od razu usuwaj z forum, aż do momentu gdy zrobisz porządek z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w TV naziemnej to masz czysty PAL (wiec jakos bedzie zlbizona wszystkich kanalow) zadnych kompresji czy obnizaniu fizycznie rozdzielczosci co ma miejsce obecnie w przekazie satelitarnym z powodu skonczenia sie miejsca na ptaszku. Wiec mysle ze pytanie troche nietrafne.....

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Raczej w TV naziemnej to masz czysty PAL (wiec jakos bedzie zlbizona wszystkich kanalow) zadnych kompresji czy obnizaniu fizycznie rozdzielczosci co ma miejsce obecnie w przekazie satelitarnym z powodu skonczenia sie miejsca na ptaszku. Wiec mysle ze pytanie troche nietrafne.....

 

Krzychu

 

Tyle, że tak jest na drodze nadajnik-odbiorca, ale nadajnik dostaje raczej sygnał cyfrowy, więc samo to, że jest w PAL-u, nie daje mu wysokiej jakości.

 

I jeszcze raz powtarzam do wszystkich - nie chodzi mi w tej ankiecie o jakość i siłę sygnału (śnieg, szumy i zakłócenia, pokrycie sygnałem kraju), tylko o jakość obrazu przy idealnym sygnale!!! Przecież nadawcy nie nadają "zaśnieżonego" obrazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...