Skocz do zawartości

Wasza ulubiona drużyna piłkarska


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam ulubionych drużyn piłkarskich, ale mam takie drużyny "nieulubione", że gdy patrzę na ich gra to chce mi się [beep]ć. Takim klubem jest np Barcelona.

 

 

A mógłbyś to jakoś SENSOWNIE uzasadnić? Przecież Barcelona gra najlepszą i najpiekniejszą pilkę na świecie. Bajery techniczne, długie wymiany podań, wzorowe zgranie drużyny, piękne gole, czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ulubionych drużyn piłkarskich, ale mam takie drużyny "nieulubione", że gdy patrzę na ich gra to chce mi się [beep]ć. Takim klubem jest np Barcelona.

 

 

A mógłbyś to jakoś SENSOWNIE uzasadnić? Przecież Barcelona gra najlepszą i najpiekniejszą pilkę na świecie. Bajery techniczne, długie wymiany podań, wzorowe zgranie drużyny, piękne gole, czego chcieć więcej.

 

 

Tego nie da sie sensownie wytłumaczyć bo to nie zalezy od gry tylko od tego jak ktos jest uprzedzony do danej druzyny ja tak mam jak widze gre Interu Mediolan, MU , Realu Madryt i Legii Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Barcelony jest piękna i efektowna jeśli wygrywają.Jak strzelą gola to potem już ładują cały worek bramek.Ale jeśli mecz się nie układa tak jak np z Interem który skutecznie zamurował bramkę to ich gra jest wkurzakaca.Klepią bez sensu tą piłkę wokół pola karnego zmieniając stronę boiska.Wkurza także to że niemal chcieli by wejść z tą piłką do bramki.Gdyby stało dwóch napastników metr od bramki to jeden podałby jeszcze do drugiego i dopiero by strzelił.Następna rzecz to to, że wcale nie strzelają zza pola karnego jakby mieli zakazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ulubionych drużyn piłkarskich, ale mam takie drużyny "nieulubione", że gdy patrzę na ich gra to chce mi się [beep]ć. Takim klubem jest np Barcelona.

 

 

A mógłbyś to jakoś SENSOWNIE uzasadnić? Przecież Barcelona gra najlepszą i najpiekniejszą pilkę na świecie. Bajery techniczne, długie wymiany podań, wzorowe zgranie drużyny, piękne gole, czego chcieć więcej.

 

Dla niektórych pięknem piłki jest walka, ambicja a nie 50 podań na swojej połowie. Każdy ma swój gust. Dlatego moim najulubionym zespołem jest Chelsea :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona z lepszymi ma problemy tylko niekiedy, np.półfinał LM 2008/09 (i tak zwycięski) czy półfinał 2009/10. Ale w większości wygrywa raczej zdecydowanie, np. z chelsea w 1/8 sezonu 2005/06 ( 2:1 i 1:0 ), z arsenalem w 1/4 sezonu 2009/10 (2:2 i 4:1), finał 2008/09 z man.utd ( 2:0 ), ostatnie 4 mecze z realem w lidze (2:0, 6:2, 1:0, 2:0) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona z lepszymi ma problemy tylko niekiedy, np.półfinał LM 2008/09 (i tak zwycięski) czy półfinał 2009/10. Ale w większości wygrywa raczej zdecydowanie, np. z chelsea w 1/8 sezonu 2005/06 ( 2:1 i 1:0 ), z arsenalem w 1/4 sezonu 2009/10 (2:2 i 4:1), finał 2008/09 z man.utd ( 2:0 ), ostatnie 4 mecze z realem w lidze (2:0, 6:2, 1:0, 2:0) :wink:

 

Albo Chelsea vs Barca 2004/2005 :D (1-2; 4-2) i awans Chelsea. Barca może i jest dobra ale nie lubie jej stylu i sie to nie zmieni. Ale skończmy już bo zaraz jakiś moderator zobaczy i będzie czosnek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie największy sentyment mam do mojej jedynej Legii z lat 1994-1995 ; Pisz, Podbrożny, Zieliński, Bednarz, Jóźwiak, Ratajczyk, Madziejewicz, Grzesiek Lewandowski - nawet Rysia Stanka z sentymentem wspominam.

A z reprezentacji turniej ME 1996 w Anglii i druzyna gospodaży - Paul Gascoigne, Steve McManaman, Robbie Fowler, Darren Anderton, Jamie Redknapp, Psycho... genialna bramka półwolejem Gazzy po lobie nad obrońcą Szkocji, albo fenomenalne 4 : 1 z Holandią - na koniec mistrzostw 120 morderczej walki z Niemiaszkami - piękna, pełna polotu piłka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moja ulubiona drużyna to Górnik Zabrza :D ale jeżdżę też na mecze takich klubów jak:

ROW Rybnik

Naprzód Rydułtowy

Concordia Knurów

Wisłoka Dębica

Banik Ostrawa

GKS Katowice

Do tego lubię też kilka innych drużyn:

Hajduk Split

Lech Poznań

Zawisza Bydgoszcz

KKS Kalisz

Radomiak Radom

FC Barcelona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...