Skocz do zawartości
  • 0

Odbiornik, Moduł CI dla nc+ (ex CYFRY+)


wojtiii
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

szukam modułu ci lub dekodera to telewizora Samsung z tunerem satelitarnym ( po podpięciu kabla od satelity odbieram tylko tvp info). Posiadam 2 karty kameleon i 2 dekodery. Chciałbym użyć splitera  aby nie przekładać ciągle karty, choć nie jest on obowiązkowy. Szukam najtańszego rozwiązania.  


Dodam że napotkałem się na taki tekst na tym forum, ale nie wiem o co w nim chodzi. "Poza tym niektóre Samsungi to jedyne telewizory które nie potrzebują modułu tylko wystarczy im czytnik kart na USB do splitera przewodowego. Jaki masz model TV to powiem Ci czy u Ciebie też zadziała."

 

Dodam że trafiłem na taki tekst, ale go nie rozumiem do końca. Czy to by u mnie zadziało? "Poza tym niektóre Samsungi to jedyne telewizory które nie potrzebują modułu tylko wystarczy im czytnik kart na USB do splitera przewodowego. Jaki masz model TV to powiem Ci czy u Ciebie też zadziała."

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły dział, przenoszę do Dobór sprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Musisz kupić moduł np. Aston 2,26 . Jest temat o tym module. I nie trzeba zakładać kolejnego wątku aby czegoś się dowiedzieć. Trzeba czytać. Co do Szajsunga....... to pytaj w temacie o telewizorach Samsung...

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

szukam modułu ci lub dekodera to telewizora Samsung z tunerem satelitarnym ( po podpięciu kabla od satelity odbieram tylko tvp info). Posiadam 2 karty kameleon i 2 dekodery. Chciałbym użyć splitera  aby nie przekładać ciągle karty, choć nie jest on obowiązkowy. Szukam najtańszego rozwiązania.  

Dodam że napotkałem się na taki tekst na tym forum, ale nie wiem o co w nim chodzi. "Poza tym niektóre Samsungi to jedyne telewizory które nie potrzebują modułu tylko wystarczy im czytnik kart na USB do splitera przewodowego. Jaki masz model TV to powiem Ci czy u Ciebie też zadziała."

 

Dodam że trafiłem na taki tekst, ale go nie rozumiem do końca. Czy to by u mnie zadziało? "Poza tym niektóre Samsungi to jedyne telewizory które nie potrzebują modułu tylko wystarczy im czytnik kart na USB do splitera przewodowego. Jaki masz model TV to powiem Ci czy u Ciebie też zadziała."

 

Jak masz odpowiedni model TV Samsunga to możesz wgrać do niego oscama

http://tanjasoft.com/how-to/install-oscam-on-samsung-smart-tv-series-h/

 

czy uruchomisz na tym mgcamd - [beep] tego nie wiem - musisz poszukać na forach :)

Jeśli tak można to stawiasz serwer oscam na jednym dekoderze a na tv po oscam - [beep] - mgcamd odbierasz uprawnienia i oglądasz bez użycia karty w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dopnę się z pytaniem tutaj.

 

Czy Aston 2,26 pozwoli mi w tym samym czasie nagrywać jeden kodowany kanał HD i w tym samym czasie oglądać inny kanał HD, oba na innym transponderze? (oczywiście oba kanały nc+)

 

Czy też potrzebne jest mi bardziej coś jak  AlphaCrypt PRO, gdzie wg opisu potrafi 14 pid'ów na raz rozkodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...