Jump to content

plebann

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About plebann

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeszkoda jest chyba tylko jedna - musisz kupić 160" bo mniejszych nie robią
 2. plebann

  Problemy i błędy na forum

  @SatExpert hmm, domyślnie wrzuca "/" pomiędzy unread a listą parametrów, co rozwala filtrowanie. Pomogło, dzięki! PS. Jak dorzucisz stream_unread_links=1 to będzie linkowało do nieprzeczytanych. Niezbyt wygodne (gorsze niż w poprzednim forum), ale da się używać.
 3. plebann

  Problemy i błędy na forum

  Mam pytanie: czy znacie jakiś prosty sposób na podglądanie obserwowanych tematów i przechodzenie do nieprzeczytanej treści w tych tematach? Wiem, że jest lista obserwowanych "/followed", widzę tam w jakich tematach pojawiło się coś nowego ale nie mam jak przejść do tej nowej zawartości, brakuje linka z "?do=getNewComment". Z kolei zakładka "Nieprzeczytana zawartość" "discover/unread" nie da się pofiltrować tak, żeby pokazywała tylko to, co obserwuję.
 4. plebann

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Ale ja używam modułu CI brandowanego przez C+(taki szary, tylko kupiony z drugiej ręki) wsadzonego do slota w TV, robię coś źle? Nie rozumiem trochę tego co piszesz, albo może tylko styl jest trudny do przebrnięcia. Czemu mam używać modułu CI w TV a nie lecieć po deka oferowanego przez operatora? Bo nie lubię pudełek pod TV, bo nie lubię dużej ilości pilotów, bo lubię przewidywalność działania systemu.
 5. plebann

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Można prosić o wyjaśnienie co tutaj jest nie tak? Używam w ten sposób od prawie 2 lat, robię coś źle?
×