Skocz do zawartości

Koniec Media2 ??


Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich którzy tęsknili za media2.pl :wink:

__________________________________________________________

 

Media2 powraca do sieci

Dziś uruchomiliśmy nowy serwer i nie powinno być już jakichkolwiek problemów z dostępem do naszego serwisu. Postaramy się niebawem nadrobić wszystkie zaległości

Awaria to skutek bardzo dużego zainteresowania ze strony naszych czytelników ofertą nowego operatora komórkowego. Nasz serwer nie był w stanie obsłużyć wszystkich zapytań, czego efektem był całkowity brak dostępu do Media2.pl

 

Przekierowanie ruchu z Media2.pl na 4ty.pl NIE było częścią kampanii promującej usługi nowego operatora. Decydując się na przekierowanie mieliśmy na względzie jedynie chęć zapewnienia naszym czytelnikom dostępu do informacji.

 

Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do odwiedzin Media2.pl

 

źr.Media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to koniec Media2, najpierw to że ich portal zastąpiła jedna gigantyczna reklama PLAY-a a teraz uczestniczą w jakiejś dziwnej nagonce na ERĘ której PLAY chce odebrać abonentów. Wiem że zmiany w regulaminie ERY to tylko niewielkie korekty, dostosowanie się do obowiązujących przepisów, nie matam nic co godziło by w interesy abonentów. Tymczasem portal Media2 uczestniczy w dziwnym procederze, na ich stronie pojawił się wzór wypowiedzenia w ERZE oraz informacja, że przygotowywana jest specjalna oferta dla uciekinierów z ERY (których rzekomo ma być ogromna ilość). Nie wiem czy taka manipulacja opinią publiczną jest uczciwa. Powinien się temu przyjżeć UOKiK albo chociaż URTiP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był błąd serwera i chcieli koniecznie swój adres podpiąć pod coś, to mogli wziąć np. [beep]yka. A tak to promowali nowy serwis o P4 (czy ktoś słyszałby o nich, gdyby nie ta akcja ? :D )

 

A teraz znowu akcja propagandowa Play na m2 z tymi regulaminami Ery.

 

Strasznie mi to zaczyna przeszkadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to koniec Media2, najpierw to że ich portal zastąpiła jedna gigantyczna reklama PLAY-a a teraz uczestniczą w jakiejś dziwnej nagonce na ERĘ której PLAY chce odebrać abonentów. Wiem że zmiany w regulaminie ERY to tylko niewielkie korekty, dostosowanie się do obowiązujących przepisów, nie matam nic co godziło by w interesy abonentów. Tymczasem portal Media2 uczestniczy w dziwnym procederze, na ich stronie pojawił się wzór wypowiedzenia w ERZE oraz informacja, że przygotowywana jest specjalna oferta dla uciekinierów z ERY (których rzekomo ma być ogromna ilość). Nie wiem czy taka manipulacja opinią publiczną jest uczciwa. Powinien się temu przyjżeć UOKiK albo chociaż URTiP.

 

Niestety MEDIA2 dalo duuuza plame i widocznie nadal zamierzaja uczestniczyc w tej wulgarnej akcji reklamowej PLAY. Szkoda, bo to fajny serwis byl. Ja mowie im "papa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media2 jest tak obiektywny jak krowa - pójdzie tam gdzie dadzą żreć. Serwis ma swoich ulubienców i ich faworyzuje (np.tvn, play).

Nikt nikogo nie faworyzuje. Przynajmniej nie jest to robione na większą skalę. Warto przykuć uwagę widza do naprawdę istotnych elementów tego, co dzieje się w polskich mediach i telekomunikacji. Weszedł Play? Trzeba było o tym poinformować. Były kłopoty z Erą? Trzeba było wszystko opisać. Chcemy zaspokoić naszego czytelnika, zainteresowanego mniej lub więcej wybranymi kwestiami. Dzięki temu jesteśmy drugim (po WM) portalem medialnym w Polsce.

 

stat242qu7.jpgstat241ks1.jpg

 

 

 

Wirtualne Media nie biorą udziału w rankingu Stat24 i chyba nawet nie są przez nie monitorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...