Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat w komputerze


kamillo55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać te pytanie, postanowilem więc założyć nowy temat. A mianowicie zamontowałem dzisiaj w swoim komputerze karte telewizyjną, nie żadną nowość,ale nieco starszą ale sprawdzoną i od użytkowników wiem że dobrą "Pixel View", ściągnąłem tez sterowniki-Nie odbieram żadnego obrazu bo nie podłączyłem anteny, słyszałem że może to być zwykła pokojowa antena taka jak do telewizora.To prawda? w pokoju obok mam dekoder CP i chcę do "talerza" CP zamontować Konwerter z doma wyjsciami i odprowadzić dwa kable - jeden do telewizora,tak jak mam teraz, a drugi do komputera, i teraz moje pytanie czy jezeli tak zrobie to czy bede odbierał Cyfrowy Polsat na monitorze komputera? Bardzo proszę o pomoc - Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa sa 2 rodzaje kart TV. Kart telewizyjne analogowe do odbioru Tv naziemnej i kablowej i karty TV Sat. Zapewne posiadasz tą pierwsza. Więc podłączenie samego kabla satelitarnego nic ci nie da. Do karty telewizyjnej przez odpowiednie kabelki możesz podłaczyc dekoder CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte telewizyjną mam "Pixel View" ma ona wejście podobne do tego jakie ma dekoder CP, a wiec takie z kintem zewnetrznym... mimo to twierdzisz ze po podlaczeniu z konwertera do kompa na ta karcie nie bede odbieral CP? to moze po zamontowaniu zwyklej anteny pokojowej odbiore jakis obraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej karta do TV naziemnej zapewne. Bo takie głownie produkuje Pixel Viev. Podaj dla pewności model karty. Aby podłączyć dekoder CP użyj kabla Euro-Svhs-Jack lub Kable Euro - Cinch, Jack. Do karty telewizyjnej możesz podłączyć zwykła antenę naziemna i będziesz z niej odbierał naziemne programy TV. Podaj dla pewności model karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będziesz odbierał legalnie CP na komputerze.

Nawet nie legalnie może byc problem :wink:

a tak poważnie to masz gdzie włożyć moduł CI - CP ?? albo choć samą kartę(zresztą i tak nie pójdzie bo musi być sparowana z dekoderem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej karcie nie można odbierać kanałów satelitarnych.Jeśli byś bardzo chciał podłączyć dekoder CP musisz wydać 200zł i miałbyś taką "Karta TV SAT TWINHANDTV PCI"

Po co piszesz głupoty skoro nie masz pojęcia o tym co piszesz.

Tak jak napisałem wyżej kub sobie kabel Svhs, Jack - Euro albo Euro - Cinch, Jack i podłączysz nim dekoder do karty TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad nie bardzo rozumiem co mam zrobic, nie znam sie na tym, wiec ta karta TV ktora mam jest w stanie obsłużyc CP? musze na antenie zewnetrznej CP zamontowac konwerter z dwoma wyjsciami na kabel, z ktorego jeden kabel podlaczam do dekodera CP a drugi do kompa tzn do karty TV? czy jak?

 

...a dodam ze sprawa wyglada tak ze ja mieszkam w domku jednorodzinnym - dekoder mam podlaczony w salonie a kompa do ktorego chce podlaczyc Cp mam pietro wyzej, wiec co mam zrobic ? jezeli oczywiscie okaze sie ze jest mozliwosc podlaczenia Cp na te karte telewizyjna co mam. Myslalem ze przeciagne kabel z anteny CP a dokladniej z konwertera i podlacze do kompa i bedzie ok - a to jednak nie jest tak?

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do karty podłączasz kabel z dekoderem. Karta TV zastępuje ci po prostu telewizor.

Bierzesz dekoder z salony i zanosisz go do pokoju z kompem podłączasz do dekodera do wejścia TV kabel Euro, końcówkę SVhs kabla wtykasz do karty TV do wejscia SVHS, końcówkę Jack do kart dźwiękowej do wyjścia Line. I tyle. Bez dekodera CP tego nie zrobisz. Karta TV zastępuje po prostu telewizor i nic więcej i umożliwia odbiór kanałów naziemnej TV lub TV kablowej jeśli masz do niej dostęp. Podłączając kable od anteny satelitarnej nic nie uzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!!

Widze ze sie pojawil podobny temat wiec napisze tutaj.

Chodzi mi o ogladanie C+ i CP na kompie poprzaez karte satelitarną np. SkyStara. Czy jest to wogole mozliwe?? Z tego co wiem rozkodowanie C+ i CP podobno nawet nie jest trudne i jest do tego potzrebne stale łacze o min predkosci 128kbit i zapewne jakies programiki. Poza tym na allegro jest pewien sprzedajacy kart satelitarnych (łatwo go odszukac) który tez to potwierdzil, choc od razu zaznaczyl ze jest to nielegalne;)

Czy ktos moze cos powiedziec na ten temat?? Z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie podpowie, bo na tym forum o piractwie nie dyskutujemy. Poza tym to nie jest to za darmo (ktoś musiałby Ci swoją kartę udostępnić i gwarantuję, że za darmo tego nie zrobi). Proszę więcej nie poruszać tego tematu - nielegalny odbiór na tym forum nas nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Widze ze sie pojawil podobny temat wiec napisze tutaj.

Chodzi mi o ogladanie C+ i CP na kompie poprzaez karte satelitarną np. SkyStara. Czy jest to wogole mozliwe?? Z tego co wiem rozkodowanie C+ i CP podobno nawet nie jest trudne i jest do tego potzrebne stale łacze o min predkosci 128kbit i zapewne jakies programiki. Poza tym na allegro jest pewien sprzedajacy kart satelitarnych (łatwo go odszukac) który tez to potwierdzil, choc od razu zaznaczyl ze jest to nielegalne;)

Czy ktos moze cos powiedziec na ten temat?? Z gory thx

Jak tak bardzo chcesz rozmawiać o nielegalnym odbiorze to zrób sobie tutaj własne forum: http://www.xad.pl lub http://www[beep] na tych stronkach robisz oczywiśćie sobie za darmo forum .

Bo to jest forum o telewizji satelitarnej a nie o nielegalnym odbiorze kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Widze ze sie pojawil podobny temat wiec napisze tutaj.

Chodzi mi o ogladanie C+ i CP na kompie poprzaez karte satelitarną np. SkyStara. Czy jest to wogole mozliwe?? Z tego co wiem rozkodowanie C+ i CP podobno nawet nie jest trudne i jest do tego potzrebne stale łacze o min predkosci 128kbit i zapewne jakies programiki. Poza tym na allegro jest pewien sprzedajacy kart satelitarnych (łatwo go odszukac) który tez to potwierdzil, choc od razu zaznaczyl ze jest to nielegalne;)

Czy ktos moze cos powiedziec na ten temat?? Z gory thx

Jak tak bardzo chcesz rozmawiać o nielegalnym odbiorze to zrób sobie tutaj własne forum: http://www.xad.pl lub http://www[beep] na tych stronkach robisz oczywiśćie sobie za darmo forum .

Bo to jest forum o telewizji satelitarnej a nie o nielegalnym odbiorze kanałów.

A to nie jest odpowiedź na twoje pytanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty CP są sparowane z dekoderami (w żadnym innym sprzęcie poza tym konkretnym egzemplarzem nie działają). Jeśli kupimy kartę razem z modułem CP, to będzie ona z nim sparowana. Dlatego odbiór jest tylko przez moduł CI kupiony z kartą.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...